Jaký krém na dekolt po 45. roce?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
820
3.7.22 09:52

Jaký krém atd na dekolt 45+?

Dobrý den,
od 43 na sobě vidím dost známky stárnutí bohužel…šeidvějící vlasy, horší pleť, přibírání a také vrásky v dekoltu. Poradí někdo z vlastní zkušenosti, prosím, krém/přípravek, který funguje? Děkuji.

Prosim vlastni zkusenost s pripravkem, ktery je doplnkem obecnym radam ( hydratace, ochrana proti slunicku atd atd) aby nebyla źcela duskuze o komplexem zdejsich, co tady sedi cele dny a pleveli kde mohou… ale o konkretnich pripravcich atd. Damy, myslim, ze diskuzi tady mate dost na dokazovani si sve dokonalosti, soustredte se tam. Dekuji

Verim, ze pak si to precte rado i mnoho dalsich, kdyz nebude diskuze plna nevyzadanych kudu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21473
3.7.22 10:03

1. důkadnou ochranu před sluncem a zároveň hydratující. Třeba cerave s SPF.

2. cvičit na záda a prsní svasltvo.
3. adekvátní strava s dostakem vlákniny, zdravých tuků antioxidantů a bílkovin.
4. pleť masírovat a možná používat nějaký masážní přístroj s mikroproudem Třeba tohle
https://www.alza.cz/…d6097896.htm

mazat navečer něčím s retinolem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24510
3.7.22 10:04

Čemu říkáš funguje? Že ti ty vrásky vyhladí? Tak takový neexistuje. Jestli chceš předejít tvorbě nových, tak to je hlavně o stálé péči. Jestli jsi na to 20 let prděla, tak je to bohužel znát. Potřebuješ hydrataci, ochranu před sluncem, ale i kdyby ses postavila na hlavu, vrásky se budou tvořit dál, ale možná trochu pomaleji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
3.7.22 10:29
@terien píše: Čemu říkáš funguje? Že ti ty vrásky vyhladí? Tak takový neexistuje. Jestli chceš předejít tvorbě nových, tak to je hlavně o stálé péči. Jestli jsi na to 20 let prděla, tak je to bohužel znát. Potřebuješ hydrataci, ochranu před sluncem, ale i kdyby ses postavila na hlavu, vrásky se budou tvořit dál, ale možná trochu pomaleji

Ježiš tady opravdu 90% lidí neumí komunikovat normálně a pořád pod vším musí podtext buzerace…připomíná mi to moji matku a sestru zaprdělé maloměšťačky, co si pořád musí dokazat schazovíním druhých jak jsou ony úžasné a ony jediné všechno ví, všude byly a mají pravdu…Přeji hezký den a nebýt ze sebe tak připo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24510
3.7.22 10:30
@Aglája75 píše:
Ježiš tady opravdu 90% lidí neumí komunikovat normálně a pořád pod vším musí podtext buzerace…připomíná mi to moji matku a sestru zaprdělé maloměšťačky, co si pořád musí dokazat schazovíním druhých jak jsou ony úžasné a ony jediné všechno ví, všude byly a mají pravdu…Přeji hezký den a nebýt ze sebe tak připo…
:mrgreen: tak jo :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
3.7.22 10:32
@Ou píše:
1. důkadnou ochranu před sluncem a zároveň hydratující. Třeba cerave s SPF.

2. cvičit na záda a prsní svasltvo.
3. adekvátní strava s dostakem vlákniny, zdravých tuků antioxidantů a bílkovin.
4. pleť masírovat a možná používat nějaký masážní přístroj s mikroproudem Třeba tohle
https://www.alza.cz/…d6097896.htm

mazat navečer něčím s retinolem.

Děkuji, tak asi i to prsní svalstvo je problém, jsem hodně vysoká, hrála jsme basket a tak od mlada i ohnutá…
Já vím, že je to i genetika…Já třeba nemám ani jedinou strii i když jsem v těhotenství přibrala 20 a 17 kg a vše dost rychle po porodu zhubla v podstatě bez námahy… Šlo mi o to, že těch přípravků je tolik, takže jsem chtěla slyšet dobré zkušenosti…s něčím vyzkoušeným…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21473
3.7.22 10:56
@Aglája75 píše:
Děkuji, tak asi i to prsní svalstvo je problém, jsem hodně vysoká, hrála jsme basket a tak od mlada i ohnutá…
Já vím, že je to i genetika…Já třeba nemám ani jedinou strii i když jsem v těhotenství přibrala 20 a 17 kg a vše dost rychle po porodu zhubla v podstatě bez námahy… Šlo mi o to, že těch přípravků je tolik, takže jsem chtěla slyšet dobré zkušenosti…s něčím vyzkoušeným…

A teď se urazíš že ti člověk co tomu rozumí víc něco vysvbětluje. Tvůj problém

Neexituje žádný zaručený přípravek, natož univerzální zaručený přípravek konkrétně na tvoou kůži.

Existuje správjá péče. To co si dělala v mládí (pokud to nebylo mazání se SPF a hydratačními příirpavky) je teď celkem jedno, respektive přibírání a hubnutí elasticitě kůže taky nepřidá.

Podstatné jsou účinné látky - přes den hydratace a SPF, na noc něco s retinoly. Což máš napsané - jen si to nepřečetla.

No a pravidelným, soustavým cvičením teď potřebuješ pracovat s elasicitou kůže. Stejně tak těma masážema - kruník máš k tomu odkázaný konrkétní přístroj ve střední cenové hladině.

Zcela přirozeně tvoje kůže ztrácí elasticiu. Výše popsanou péčí to můžeš zpomalit.

Ale jesti chceš jeden nějaký zázračný krém, tak prosím - začni utrácet podle abecedy - marketing ti jich nabídne spoustu.

To že na svou otázku nedostaneš přesně tu odpověď co cheš ( a ohledně recenzí konkrétních přípravků ti stačí použít google) znamená především to, že se neptáš dobře a potřebuješ přehodnotit přístup.

Ale jinak určitě tě zachrání kouzelná spiritsitcká řasa z kréml La Mer :roll: :roll: :roll: :roll:

https://www.douglas.cz/…cream-979116

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21473
3.7.22 10:59

Jo a hlavně nenaleť prodejcům kolagenu a už vůbec ne těm přes MLM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
3.7.22 11:08
@Ou píše:
A teď se urazíš že ti člověk co tomu rozumí víc něco vysvbětluje. Tvůj problém

Neexituje žádný zaručený přípravek, natož univerzální zaručený přípravek konkrétně na tvoou kůži.

Existuje správjá péče. To co si dělala v mládí (pokud to nebylo mazání se SPF a hydratačními příirpavky) je teď celkem jedno, respektive přibírání a hubnutí elasticitě kůže taky nepřidá.

Podstatné jsou účinné látky - přes den hydratace a SPF, na noc něco s retinoly. Což máš napsané - jen si to nepřečetla.

No a pravidelným, soustavým cvičením teď potřebuješ pracovat s elasicitou kůže. Stejně tak těma masážema - kruník máš k tomu odkázaný konrkétní přístroj ve střední cenové hladině.

Zcela přirozeně tvoje kůže ztrácí elasticiu. Výše popsanou péčí to můžeš zpomalit.

Ale jesti chceš jeden nějaký zázračný krém, tak prosím - začni utrácet podle abecedy - marketing ti jich nabídne spoustu.

To že na svou otázku nedostaneš přesně tu odpověď co cheš ( a ohledně recenzí konkrétních přípravků ti stačí použít google) znamená především to, že se neptáš dobře a potřebuješ přehodnotit přístup.

Ale jinak určitě tě zachrání kouzelná spiritsitcká řasa z kréml La Mer :roll: :roll: :roll: :roll:

https://www.douglas.cz/…cream-979116

Jasne, tesi me, xe nekomu poslouzim, aby si zlepsil den… :D. Vysledek nula, mozna Vas arogantni sebestredne, nenapadlo, ze tyhke obecne rady vim a proto se na ne neptam, jak by mohlo, ze? k tomu je potreba jiny charakter a inteligence :jazyk: treba chapat cteny text a odpovidat na dotaz:) :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15284
3.7.22 11:19

@Aglája75 Používám už docela dlouho arganový olej, je super jak na pletˇ, tak na vlasy atd :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
3.7.22 11:21
@arinecka píše:
@Aglája75 Používám už docela dlouho arganový olej, je super jak na pletˇ, tak na vlasy atd :palec:

Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
3.7.22 12:17

@Ou má pravdu, bohužel pokud by byl opravdu osvědčený krém, co zlikviduje vrásky a ze čtyřicítky vytvoří dvacítku, již by ho měly všechny ženy na zeměkouli :lol:. Mě se po 40 taky vytvořily vrásky v dekoltu, vyzkoušeno vše - mažu SPF, slunci nevystavuji, používám retinol, peptidy, aha kyseliny, vitamín V si dokonce míchám podle Lab Muffin :P, co mi docela dobře funguje na obličej, bohužel nezabírá vůbec na dekolt, takže jdu zkusit po prázdninách vpichy kyseliny hyaluronové přímo do vrásek v dekoltu, tak pak můžu poreferovat. Určitě to ale není permanentní řešení 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
3.7.22 12:18

Vitamín C

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
3.7.22 14:39
@Magda77 píše:
@Ou má pravdu, bohužel pokud by byl opravdu osvědčený krém, co zlikviduje vrásky a ze čtyřicítky vytvoří dvacítku, již by ho měly všechny ženy na zeměkouli :lol:. Mě se po 40 taky vytvořily vrásky v dekoltu, vyzkoušeno vše - mažu SPF, slunci nevystavuji, používám retinol, peptidy, aha kyseliny, vitamín V si dokonce míchám podle Lab Muffin :P, co mi docela dobře funguje na obličej, bohužel nezabírá vůbec na dekolt, takže jdu zkusit po prázdninách vpichy kyseliny hyaluronové přímo do vrásek v dekoltu, tak pak můžu poreferovat. Určitě to ale není permanentní řešení 8)

Ale ja jsem se prece nikde nepsala, ze chci zazrak a byt ve 46 dvacitkou, to si asi projektuji do meho jednoduchehi dotazu nektere damy :mrgreen:… Vidim, ze jsi vyzkousela kde co:) a tak jsem to prave myslela… abych preskocila neco co vetsine nefunguje :). Je toho silene moc vseho od kazde firmy milion druhu… a proto ten dotaz:). A jak jsem psala, lamaradky se maxaly kde cim na strie a stejne je mely… ja skoro nicim a nemam… stejne tak prsa, 2× 1,5 roku kojeni a zadne vycucle visici pytliky… plet taky dovela fajn, ale tohle me posledni pul rok prekvapilo, protoze se nijak moc neopaluju, mazu kremy na oblicej, jakstak hydratuju…0
Tak kdyz si vzpomenes na to poreferovat:).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35691
3.7.22 15:48

Hned arogance v tématu o krémech na dekolt??
nechápu… :nevim:
Damy, ktere tady sedi cele dny a pleveli at uz proto, ze nemaji zadny svuj normalni zivot nebo maji moc komolexu atd atd myslim, ze diskuzi tady mate dost na dokazovani si sve dokonalosti, nadrazenosti…soustredte se, prosim, tam. Mnohokrat dekuji ( i kdyz potrefene husicky se jiste i tak sletnou) Jako proč???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat