Jaký máte cyklus? Zkracování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 12:48
Jaky mate cyklus? Zkracovani?

Ahoj holky, od druhého porodu, tj 7 let, mam cyklus 24-26 dni, nyni posledni rok mívám spis 22-24, ac nekdy i 26…na gynde vsecko v pohode..ms mam pravidelnou, 5 dni..jen by me zajimalo, jestli se to nekomu s věkem taky lehce zkracuje, jestli je to treba uz predzvest menopauzy..je mi 39 let.. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 12:53

Mě se to z 32-33 zkrátilo na 26-25, což je děs. Prý je to věkem. Je mi trochu víc než tobě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 12:56

Diky…tak uz se to asi neprodlouzi..takze se toho zbavim asi az s přechodem :)

Janli
Echt Kelišová 8497 příspěvků 23.04.19 13:02

Začala bych řešit předčasný přechod…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 13:05

@Janli
Tomu nerozumím.

ugluk
Hvězda diskuse 46306 příspěvků 23.04.19 13:08

Já měla vždy cykly hodně krátké, ale někdy před čtyřicítkou se to začalo ještě víc krátit a hodně haprovat, dvakrát za sebou 14 dní a najednou 45. Bylo to vyhodnoceno, jako že přechod už se blíží, paradoxně jsem do toho otěhotněla. Jsem zvědavá, jaký cyklus se mi vrátí, až zas po kojení naskočí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 13:10

Diky…Takze asi holt norma k veku…mama zacla s prechodem ve 40.. ja mela do porodů 28..ale uz 7 let jedu kratsi cykly :zed:

Ahojluci
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 23.04.19 13:22

@ugluk Jsme na tom stejne. Kvuli kratkym cyklum mi doktorka doporucila vyzkouset hormonalni jogu. Nevim, jestli k tomu pomohla ta joga, ale cyklus se mi prodlouzil tak moc, ze ms uz rok neprisla. Zato tu mam trimesicni mimco :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 13:26

@Ahojluci a co je hormonální joga, prosim?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 13:30

Mela jsem po porodu cyklus 22dni. Zacla jsem brat kapky Gynex a natahlo se to na 26dni. Ctyri dny dobry :grin: Zkuste to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 13:31

Dikyyy

ugluk
Hvězda diskuse 46306 příspěvků 23.04.19 13:32

@Ahojluci :lol: Já i bez jógy, nějak jsem se s tím smířila a vida :)

Zakladatelko, pokud máte v rodině předčasný přechod, tak ano, dost dobře možná to s tím souvisí. My máme, plus mám další předpoklady k tomu, takže za poslední rok byl cyklus nad tři týdny výhra.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 14:00

Mě se to taky věkem hodně zkrátilo, začalo to asi někdy po 30ce, tež se blížím k 40ti a jsem na cyklu kolem 30ti dnů, s ovulací prakticky v klasickém termínu, cyklus mám teď i pravidelnější, což je prima, jenže jako mladší jsem měla cykly kolem 38ti dnů, i když nikdy ne pravidelně a spíše ještě delší než kratší, ale nikdy mi nedělalo problém třeba otěhotnět. Určitě bych se ale zeptala vlastní mamky jak to měla, to opravdu může dost napovědět. Alespoň moje mamka to měla dost podobně jako já, začínnala dlouhými cykly a k 50ce, když jí přicházel přechod, tak byly cykly tak krátké a krvácení tak dlouhé, že menstruovala před přechodem skoro v jednom kuse.

Ahojluci
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 23.04.19 15:17
@Anonymní píše:
@Ahojluci a co je hormonální joga, prosim?

To je specialni cviceni vhodne pri zenskych problemech, at uz je to uprava cyklu, problem s otehotnenim nebo prechod. Vetsina zenskych tam byla kolem 50 let a moc si pochvalovaly, ze jim to pomaha s navaly horka apod. Je to hodne o dychani, aktivovani stitne zlazy a vajecniku. Pisu to uplne laicky, chodila jsem jen mesic a neco, na netu najdes urcite mnohem vic :) Doporucila mi to prakticka doktorka, ze ji same to pomohlo prodlouzit cyklus. A znam dve holky, co diky tomu otehotnely, takze na tom snad neco bude ;) Akorat by se mela cvicit kompletni sestava alespon 3× tydne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 15:50

@Ahojluci ahaaa…dekuju moc

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama