Jaký plat má zdravotní sestra na chirurgii?

tereza.19
11.4.13 15:59

Jaký plat má zdravotní sestra na chirurgii?

Ahojte nevíte nahodou jaký plat má sestra na chirurgii :)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10867
11.4.13 16:04

Ani za zlaty prase :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
178
11.4.13 16:06

To se neda nikdy takhle rict zalezi jestli jsi Dis.,jestli je to v nemocnici na odd.,ambulance v nemocnici, nebo v soukromem sektoru a taky do jake plat tridy patris, kolik mas let praxe…atd

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
tereza.19
11.4.13 16:08

Ne já nemám ještě žadnou praxi já se teprve rozhoduji podle platu a co mě báví

  • Citovat
  • Upravit
178
11.4.13 16:09

A ty chces studovat zdrav sestru?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
11.4.13 16:10
@tereza.19 píše:
Ne já nemám ještě žadnou praxi já se teprve rozhoduji podle platu a co mě báví

Jestlli tě bude bavit to, kde je nejvíc peněz, tak asi nejstarší řemeslo a ani studovat moc nemusíš ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Yamaha
11.4.13 16:10

Jsi v 8.třídě…takže než vystuduješ - pokud vůbec bude všechno jinak… :roll:

  • Citovat
  • Upravit
tereza.19
11.4.13 16:11

Aha ano tynušo301 chci studovat zdravotni sestru

  • Citovat
  • Upravit
17014
11.4.13 16:13
@tereza.19 píše:
Aha ano tynušo301 chci studovat zdravotni sestru

No ale to by jsi měla z úplně jiných důvodů než je plat. zrovna zdravotní sestry jsou bídně placené, tak koukej po lukrativnějších oborech :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
tereza.19
11.4.13 16:15

Prosimtě co je to lukratinnějsí obory takže si mám spiš vybrat jinači obor zdravotni sestry

  • Citovat
  • Upravit
36556
11.4.13 16:19

Na druhou stranu zdravotní sestra vždycky najde práci. Může se přestěhovat kam chce, všude jsou špitály :nevim: A na sestru se jen tak někdo „nerekvalifikuje“, že… No a když chceš prachy, tak můžeš jet do ciziny, kde si velmi slušně vyděláš. Nemluvě o tom, že něco fakt umíš a je to užitečné povolání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1424
11.4.13 16:20

Moje sestra stejná třída a taky chce na zdrávku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
tereza.19
11.4.13 16:22

Natiova a jaké známky má tvoje sestra

  • Citovat
  • Upravit
1424
11.4.13 16:23

@tereza.19 Posledně měla asi dvě tři trojky… Ale četla jsem tu už diskusi kde bylo že na ten základ zdrávku se dostane dneska člověk se 4 je to škola kterou poslední dobou nikdo nevyhledává…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
tereza.19
11.4.13 16:25

Tak co byste mi doporucily vy

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat