Jaký pleťový krém pro dospělého?

1044
31.3.11 13:17

jaký pleťový krém pro dospělého?

Nemám žádné zkušenosti s krémy, proto bych chtěla poradit, který je dobrý. Mám normální pleť a chtěla bych krém, který se dobře vstřebává, krásně voní, hydratuje a pokožka je po něj jemná. Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

36573
31.3.11 13:31

Eucerin - prodejny v lekarne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
31.3.11 14:11

Ahoj, já mám teď Hydra Specific od Yves Rocher a jsem s ním moc spokojená.Ale myslím, že sis moc nepomohla, tady ti nejspíš každý poradí něco jiného :lol: :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25324
31.3.11 18:53

Za mě taky Eucerin.
http://www.docsimon.cz/…nou-plet40ml
jinak voňavý krém není zrovna známou kvality :nevim: a taky by to měl být krém určený pro tvůj věk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36573
31.3.11 19:07
momi33 píše:
Za mě taky Eucerin.
http://www.docsimon.cz/…nou-plet40ml
jinak voňavý krém není zrovna známou kvality :nevim: a taky by to měl být krém určený pro tvůj věk.
:palec: :palec: :palec: Me ho vozi tchyne, co dela v lekarne, sice jenom vzorecky, ale to staci :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
1.4.11 13:19

No mně je 23 takže si myslím že s výběrem by neměl by být tak velký problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25324
1.4.11 14:23
Emilka1 píše:
No mně je 23 takže si myslím že s výběrem by neměl by být tak velký problém.

Pleť stárne od 25,kdy se přestává tvořit kolagen,ale zatím doporučuju ten hydratrační od Eucerinu,a nějakou noční péči,ta nezaškodí.A odličovat.To,jak se o pleť staráš teď se projeví až později,až začneš stárnout,tak v 35 letech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
1.4.11 14:52

Momi a jakou noční péči by jsi mi doporučila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25324
1.4.11 17:11
Emilka1 píše:
Momi a jakou noční péči by jsi mi doporučila?

Já bych to vzala ze stejné řady:
http://www.docsimon.cz/…-active-50ml
A teď jsem koukala,že mají i denní hydratační s UV filtry:
http://www.docsimon.cz/…-spf-15-40ml
ovšem nechápu,proč píšou,že jde i na noc,pač v noci jsou ti uv filtry na prd 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Apollohany
4.8.11 11:19

Vichy je kvalita za rozumnou cenu. Tato firma prokazatelně investuje do výzkumů, což si jiné firmy, nebo různé mlm Nafty v krému, jako Orif., a jiní, při nízkých cenách dovolit nemohou. Krásné flakony a voňavý krém za 250 kč - neočekávejte omlazení.

Pokud Vichy nabízí výrobky kolem 500, je to myslím rozumná cena. Několik dermatoložek různých Zařízení plastické chirurgie mi potvrdilo, že z té levnější třídy je Vichy opravdu zkoumáno vývojáři a dalo by se řadit k výrobkům jako je Biotherm (prosím neplést s Bioderma), které jsou za 1000 a více.

Pokud chcete utrácet, samorejmě doporučuji bezkonkurenční La-Prairie, (krémy od 3tis výše) nebo Juvenu, která je cenově dostupnější. Všechno ostatní je odborníky považováno za „mazání“.

Nemělo by Vám jít jen o namazání. Je potřeba požadovat nějaký proces, ať již hydrataci, obnovu a zlepšení pleti, jako je právě Vichy, nebo hydratace, obnovu peti a zlepšení, jako je Juvena, kde molekula pleti je vybízena k obnově stávající molekuly, kterou lze následně ovlivnit správnou a pravidelnou péčí, nebo právě La-Prairie, které je hodně drahé, ale jejich produkty přímo atakují buňky a molekuly pleti a vybízejí je k okamžité obnově ve formě lepší pleti. La prairie investuje do výzkumu miliardy a proto je jedničkou na trhu, ale něco stojí.

Nutné vědět, že při správném používání vydrží klasika: sérum 50ml,denní 50 ml, noční 50ml, oční 15-30ml, i 4-5 měsíců.
Tzn. při investici do jakékoliv značky si celkovou cenu vydělte 5 a dojdete možná k jinému pohledu na věc, než ke kritizování ceny. Nemůžete přece požadovat kvalitní pleťový krém za 250kč.

A na závěr bych Vám rád poradil:

základní minimální ceremonie péče o pleť: Ráno a večer.

1. Vyčistit pleť tamponkem a vhodnou kvalitní pleťovou vodou, nejlépe stejné značky jako krémy.
  2. nanést sérum jako podklad pro krém
  3. za několik minut nanést krém a krouživými pohyby a lehkým masážním poťukáváním prsty vmasírujeme do pleti.
  4. oční krém, lehce naneseme kolem očí a krouživými pohyby a poťukáváním směrem od líce pod okem, kolem nosního vršku kolem oka podél obočí opět ven. Tímto směrem krém vmásírujete a vťukáte proti směru růstu pleti.

A honem do práce nebo do postele a s dobrým pocitem.
pozor: méně je někdy více, neplýtváme kvantem krému. Pleť musí i dýchat.

A prosím Vás: Péče o pleť neznamená na sebe kydnout a naptlat něco mastného.

Také, pokud kouříte a cpete se lovečákem, pijete více než 3 kávy denně, nijak nesportujete, pijete alkohol, nebo pijete jen málo vody. Nejíte ovoce ani zeleninu, málo spíte a jste pořád před monitorem, nehýbete se, pak si do doby, než s tím něco uděláte, ušetřete peníze a péčí o pleť se zatím nezabývejte.

Všechno totiž souvisí se vším a pokud chcem o pleť pečovat, jedná se o celkový přístup k životu. … H.Hošek

• Nahlásit
  • Citovat
1937
19.4.12 09:44

Ahoj holky :)

Máte některá zkušenost s tímhle krémem?
http://www.manitera.cz/…pro-mat-30ml

Taky se chci zeptat, jestli jsem to správně pochopila, že pokud má někdo mastnou T-zónu, tak ji krém zmatní a zároveň hydratuje celý obličej?
Popřípadě s jakým krémem máte dobré zkušenosti? Sháním spíš něco kvalitnějšího, ale zase ne předraženého.
Asi hledám zázrak :lol:

Děkuji za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
19.4.12 09:46

Jde mi hlavně o hydrataci a to zmatnění T-zóny by byl příjemný bonus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.12 10:26

Za mě krémy od La Roche Posay - řada Hydraphase a od Vichy - mám vyzkoušené a vyhovují mi - hlavně na léto - mají lehkou texturu, jsou moc příjemné a myslím, že i cenově dostupné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
19.4.12 11:08

@Barbzavomor La Roche Posay používám, mám odličovací mléko, odličovač na oči a oční gel. Takže by se mi hodil i hydratační krém. Nemáš nějaký odkaz na konkrétní hydratační krém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.12 11:21

@K-a-č-i-k Tak já používám řadu Hydraphase: http://www.laroche-posay.cz/…A5-r357.aspx .
Na jaro-léto se mi osvědčila ta lehká textura s SPF 15, obličej se tolik nepotí a další výhoda je, že stačí opravdu jen malinko krému, takže ho není taková spotřeba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama