Ceramidové kapsle - používáte?

13496
23.3.11 09:23

Ceramidove kapsle - používáte?

Ahoj
pouziva nektera z vas tyto kapsle od E.Arden?(muze byt i jina znacka)
Zajima me vase zkusenost,ale opravdu jen do tech ktere je pouzivaji!!
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

46668
23.3.11 10:14

S kapslemi od E. Arden zkušenosti nemám, ale s jinými značkami jo.
Pokud máš suchou pleť se sklonem k tvorbě vrásek, tak je můžu jen doporučit. Kapsle většinou kromě ceramidů obsahují i vitamíny A a E - taky perfektní na vysušenou pleť a zvlášť teď po zimě.
Je dobré z nich udělat kúru, to znamená je používat v cyklech - první týden ráno a večer, druhý týden večer, a pak udržovací jak dlouho chceš a tam stačí třeba ob dva dny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
23.3.11 10:16

A těmi cykly jsem myslela to, že v určitých obdobích, kdy pleť potřebuje intenzivnější péči (po zimě, po létě), se používají častěji a ta udržovací fáze je vlastně po celý zbytek roku. Nebo dle finančních možností :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
23.3.11 11:04
KPKristy píše:
S kapslemi od E. Arden zkušenosti nemám, ale s jinými značkami jo.
Pokud máš suchou pleť se sklonem k tvorbě vrásek, tak je můžu jen doporučit. Kapsle většinou kromě ceramidů obsahují i vitamíny A a E - taky perfektní na vysušenou pleť a zvlášť teď po zimě.

Prave ze plet mam suchou se sklonem k tvorbe vrasek a proto do nich chci jit.
Muzes mi napsat znacku se kterou mas zkusenost..popripade znacky…diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
23.3.11 11:10

Takže úplně nejlepší byly od firmy Selvert. Ty se dají sehnat jen v kosmetickém salónu. Pak Janssen, ty vlastně taky jen v salónu a docela slušné jsou i Ryor. Ale Selvert je bezkonkurenční, jen ta cena. Balení obsahuje 40 kapslí a stojí kolem tisícovky :-( . Kdysi jsem tuto kosmetiku používala v práci, tak vím…

Pro začátek klidně vyzkoušej Ryor a uvidíš. Vždy je lepší přecházet z méně účinného na účinnější, naopak je to blbé, neviděla bys tolik výsledky…

A jestli můžu doporučit, pokud máš čas, dopřej si aspoň jednou měsíčně kosmetické ošetření v salónu, to s tvou pletí udělá hodně :wink: . Minimálně masáž obličeje!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama