Jan/Jakub/Jiří příjmení JEŽEK

17.4.20 00:20

Jan/Jakub/Jiri prijmeni JEZEK

Dobry den, ktere z vybranych jmen Vam prosim nejvice ladi k prijmeni? S pritelem jsme si odsouhlasili, ze by se nam libily inicialy JJ a mame pro miminko tyto jmena ve finale.Moc by nam pomohl nejaky nezaujaty nazor ;) Poradite? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1008
17.4.20 00:26

Mne se libi Jan :kytka: nebo nas znamy jazzovy hudebnik Jaroslav Jezek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
17.4.20 00:41

Jakub :mavam:

ttt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.20 00:42

Jan

Určitě Jan.
Nemám k tomu žádné jiné výtky, vzpomínky ani nic. Ale Jan rozhodně. Jan je nejkratší. Svým způsobem zajimavy.
Mimo jiné: Honzík, Jéňa, Hanz… za mě pěkný a český:heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.20 05:45

Jan Ježek? Mně to prijde jak pro 80 leteho pána. Ale je to jen názor, když slyším jméno Jan, Honza tak mám koprivku :nevim: V ulici máme Jan Novák miminku je půl roku a přitom toto jméno je jak pro starého člověka. Ale pokud se vám líbí taková jména tak proč ne :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
905
17.4.20 06:14

Jiří, je to hezky zvučné… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1491
17.4.20 06:18

Jan nebo Jiří.. ale spíš jsem pro Jiřího :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9656
17.4.20 06:27

Znám Jiřího Jezka. Dala bych Jakuba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43734
17.4.20 06:34

Jaroslav :lol:, nebo Jiří :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
17.4.20 07:16

Jiří. Honzíků a kubíků je strašně moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
17.4.20 07:50

Tisíc jmen na výběr a stejně dáte Honzu :D to mě dojímá :D Já bych dala Jakuba, aby ho holky měly v pubertě za Jacoba ze Stmívání, blbý, já vím, ale když mě to zní prostě dobře :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
17.4.20 08:05
@Michaela.Je píše:
Dobry den, ktere z vybranych jmen Vam prosim nejvice ladi k prijmeni? S pritelem jsme si odsouhlasili, ze by se nam libily inicialy JJ a mame pro miminko tyto jmena ve finale.Moc by nam pomohl nejaky nezaujaty nazor ;) Poradite? :lol:

Jiří nebo Jan :kytka: Jakuba bych nedávala, ani nevím proč, nějak mi to neladí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9858
17.4.20 08:22
@Anonymní píše:
Jan Ježek? Mně to prijde jak pro 80 leteho pána. Ale je to jen názor, když slyším jméno Jan, Honza tak mám koprivku :nevim: V ulici máme Jan Novák miminku je půl roku a přitom toto jméno je jak pro starého člověka. Ale pokud se vám líbí taková jména tak proč ne :mavam:

A co by jsi chtěla dávat k Ježkovi? Nejlépe nějaké cizokrajné, aby bylo jo echt. Novák to samé, rozumní rodiče, s takovým příjmením dají něco co se netříská. Jinak znám Richarda Ježka a řekla, bych že jeho rodiče to vyřešili dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
17.4.20 08:54

Jan :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
17.4.20 10:12

Jan a Jakub jsou hezká jména, ale spolu s příjmením to zní příliš obyčejně. Takže za mě z těch tří jmén vítězí Jiří, ale s ř ve jméně to bude mít v zahraničí komplikované. Dala bych asi přímo Jirka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama