Jde opravit sklokeramická deska?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
my máme Moru
tedka půjdem asi to té indukce, ale tchýně jí má tedka nově a nestíhá:-)) prý si dala vařit vodu na knedlíky když jsme zaparkovaly před barákem a než jsme se dostaly do předsíně voda už se vařila:))
když jsem měla plotýnky, tak jsem si stihla dojít na záchod, zamést vytřít, a vykouřit půlku krabičky.-DDD
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
jj, je to fofr.
Taky ji budeme mít, dneska bych do ničeho jiného ani nešla ![]()
- Citovat
- Upravit
madi píše:kamiŠ píše:Však taky píšu, když mi to spadne na hranu - když to spadne na hranu desky s rámečkem, tak ten to ztlumí a v podstatě se nic nestane. KDyž ti něco spadne na hranu té desky bez rámečku, tak se ti odloupne a může se to dál trhat. Nejde tady jen o padající předměty, ale můžeš přenášet plnej hrnec a do desky jen šťouchnout a je tomadi píše:
No když ti něco spadne na tu hranu, tak rámeček desku chrání, neodštípne seAle to ti stejěn nepomůže, když ti to spadne přímo na desku
Navíc mezi deskou a rámečkem se víc drží špína, takže já vždycky bez rámečku.K tématu, mám varnou desku bez rámečku už asi 6 let, zažila spoustu nehod a je celá
Co udělat anketu, jaké značky jsou ty rozbité?Jen poškrábaná, což se vyvarovat asi nedá
My máme whirpool
Já mám u té bezrámečkové zploštělý hrany, takže vlastěn taky jako by chráněný ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
zuzka.mamka píše:
my máme Morutedka půjdem asi to té indukce, ale tchýně jí má tedka nově a nestíhá:-)) prý si dala vařit vodu na knedlíky když jsme zaparkovaly před barákem a než jsme se dostaly do předsíně voda už se vařila:))
když jsem měla plotýnky, tak jsem si stihla dojít na záchod, zamést vytřít, a vykouřit půlku krabičky.-DDD
Zásadně nejdřív vařím vodu v rychlokonvici… ![]()
Indukce ale musí být bezva, no tak třeba někdy… Hlavně abych tonepřivolala
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Madi jakou máte vybranou?? To budou zase obštrukce
a taky mě fakt štvou ty prachy navíc, jsem mohla koupit něco dětem:-))
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Taky se přidám. ![]()
My máme Fagor s rámečkem už 9 let a ZATÍM se nic nestalo.A to se mně už hodněkrát stalo, že na to něco spadlo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
No zatím nemáme konkrétní typ, ale Moru určitě ne. Budeme vybírat tak za měsíc až dva, tak jsem koukala jen zběžně.
- Citovat
- Upravit
kamíš já taky když chvátámale většinou mi to přijde vhod, že to tak dlouho trvá
proč ne moru?? mají špatný reference??
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Mame Moru, indukci s rameckem.
je malinko(ale fakt minimalne) poskrabana, mame ji 6 let. Hrncem do ni teda bezne nemlatim, ale drzi a uz mi taky nekolikrat neco upadlo…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Mroe, ten chlap dokonce říkal, že mu ta deska spadla ze stolu na zem a nic se jí nestalo, ale neviděla jsem to tedy na vlastní oči ![]()
Zuzko, no Moru mi vymlouvalo už pár lidí, že zrovna ty jejich indukce nejsou nic moc, ale ono je to jako u všeho, záleží na kusu. Někdy je i ten nejdražší značkový šmejd ![]()
- Citovat
- Upravit
Máme Gorenje, je s rámečkem a už ji máme 7 let a je jen poškrábaná. Občas na ní zatlačím, když zavírám nějakou misku a to pak manžel nadává, někdy něco spadne , ale zatím se nerozbila.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
kamiŠ píše:madi píše:Já mám u té bezrámečkové zploštělý hrany, takže vlastěn taky jako by chráněnýkamiŠ píše:Však taky píšu, když mi to spadne na hranu - když to spadne na hranu desky s rámečkem, tak ten to ztlumí a v podstatě se nic nestane. KDyž ti něco spadne na hranu té desky bez rámečku, tak se ti odloupne a může se to dál trhat. Nejde tady jen o padající předměty, ale můžeš přenášet plnej hrnec a do desky jen šťouchnout a je tomadi píše:
No když ti něco spadne na tu hranu, tak rámeček desku chrání, neodštípne seAle to ti stejěn nepomůže, když ti to spadne přímo na desku
Navíc mezi deskou a rámečkem se víc drží špína, takže já vždycky bez rámečku.K tématu, mám varnou desku bez rámečku už asi 6 let, zažila spoustu nehod a je celá
Co udělat anketu, jaké značky jsou ty rozbité?Jen poškrábaná, což se vyvarovat asi nedá
My máme whirpool
to sme meli tak a ver tomu, ze kdyz ti na to neco upadne, primo na tu hranu opravdu se ti ustipne, nastipne, praskne atd… nam prave potom ta prasklina pokracovala az k tem cudlikum. Za rameckem se sice drzi bordel, proto jsme taky puvodne meli bezrameckovou, ale za tou deskou primo taky, ono je to nakonec uplne jednno. Me se akorat ten ramecek nelibi tolik jako cista varna deska.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
mám idnukci, dcera mi na ni převrátila kledničku s pitím a odštípl se mi velký kus ale funguje.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Sklo na desce vyměnit jde, ale jeho cena jako náhradního dílu je skoro totožná jako cena nové desky. Pokud máš desku opravdu drahou (20.000) tak tam se ti to může vyplatit, ale u běžnéých typů je to na nic. S prací zaplatíš jako bys koupila novou.
Co se týče materiálu, tak u toho značka nehraje rozdíl. Při „úderu“ prostě praskne. Pokud to trefíte hranou, tak je to blbé. Materiál je u všech totožný. Je prostě potřeba si dávat pozor. Je to bezpečnostní sklo, které při malé prasklince pojede dál…jako na autě. Když dostanete od auta před vámi kamínkem, tak značka auta taky nehraje roli.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
opravit lze téměř vše, akorát cena opravy se bude rovnat ceně nové desky. Petr
- načítám...
- Citovat
- Zmínit