Jde vidět na ultrazvuku 4. týden těhotenství?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25
3.5.17 10:58

@fiona313 To chápu u žen ktere neví kdy došlo k oplodnovacímu sexu ale já to vím kdy byl a jiný být nemohl

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
3.5.17 11:01

Normálně se to bere poodle MS ale někdy se stane že to prostě nevychází mě řekla hned na začátku že jsme o týden mladší a sedělo to i na prvním screeninguu na den přesně co mi řekla podle UZ a na druhém taky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9269
3.5.17 11:05

@Eli1990 Nechci plašit, ale jestli byl pozitivní těhu test 12.4. a dnes je 3.5., tak by už mělo být srdíčko. Ale třeba se pletu. Nech to na přírodě. Co má být bude. Kdy jdeš na další kontrolu? No, i když 7+1 ještě nemusí nic znamenat. Ovulka by vycházela na cca 12.-15. den cyklu. Což je v pořádku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
3.5.17 11:10

Ted se prostě jen musí čekat no já taky čekala týden na váček a pak ještě týden na srdíčko je to hrozný to čekání ale co se dá dělat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
3.5.17 11:12

@fiona313 To máš 3tt od těhotenského testu den před tam nebylo ani tuk, takže se teprve podle mě uhnízdovalo..Takže si myslím, že ve 3tt ani ve 4tt není srdíčko

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
3.5.17 11:14

A navíc hodne slaboučká čára

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9269
3.5.17 11:15

@Eli1990 Ale jak jsem psala, počítá se to od prvního dne ms. Dnes jsi 7+1, takže srdíčko by už mělo být. Minimálně ten žloutkový váček. Je to vlastně už osmý těhotenský týden. Ale opravdu se nemá cenu hádat, příroda sama rozhodne. A když už je test pozitivní, byť jen slabě, tak už je mimčo uhnízděné. :)

Příspěvek upraven 03.05.17 v 11:17

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
3.5.17 11:15

@Eli1990 to se nebere od testu.. to zas né to tak v tom 5 -6 tt a srdíčko má někdo až kolem 7-8 tt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
3.5.17 11:17

Ono se to může posunout o týden max o 2 tak to by si místo 7+1 byla 5+1 a tím pádem srdíčko by nebylo…ale težko říct :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
3.5.17 11:17

No budu doufat že je to jen mladší těhu no :,( :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
3.5.17 11:18

@Kajka9 právě že podle té soulože by to tak i odpovídalo těch 5tt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
3.5.17 11:19

Takhle já měla pozitivní testy pak týden jsem čekala a pak volala na gyndu a za nějaký další týden jsem tam šla…a dr viděla jen vysoko sliznici že jsem ve 4tt…takže je možné že si tak v 5 tt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9269
3.5.17 11:20

@Eli1990 Ale počítá se to od začátku. Musíš přičíst ty dva týdny. Ale třeba to dopadne dobře. Je tu spousta holčin, co už nedoufaly a nakonec vše dobře dopadlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
3.5.17 11:20

V době kdy měla přijít MS jsem i lehce špinila což mi dr řekla, že to pravděpodobně bylo uhnizďováni..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
3.5.17 11:20

@Eli1990 ale tak uvidíš na další kontrole..každopádně držím palce aby bylo vše v pořádku a pak nám sem napiš jak to teda bylo :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty