Jde vyprat mrkev z oblečení?

8.11.07 19:38

Jde vyprat mrkev z oblečení?

Zdravím, mám pocit, že jsem tu kdysi četla diskuzi a návod jak dostat příkrmy z oblečení obvzláště nevypratelnou mrkev, ale nemůžu se dopátrat, poradíte, díkes :P :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2245
8.11.07 19:45

já peru v Lovele a neměla jsem problém ani s mrkví Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
8.11.07 19:52

Zkus zlucove mydlo nebo sul na skvrny (obe lze koupit v DM drogerii) Me tim pustlilo snadu plne vsechno.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.07 20:01

To by mě taky docela zajímalo, neb zrovna včera jsem se rozčilovala po praní a to jsem to prala v Lovele, jak tu doporučuje Lucie… tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
8.11.07 20:13

Úplně nejlepší je vyvěsit na sluníčko, ale kde ho v tomhle počasí vzít? Viďte…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
8.11.07 20:34

tak me zabiralo zlucove mydlo nebo to mydlo „s jelenem“,ale jen tehdy,kdyz se vypralo pospineni hned…ne treba do minuty,ale jeste nez to poradne zaschlo..

pokud byly skvrny zatajeny a ususeny (treba po krmeni tatkou :-)) nebo vetsiho rozmeru,zabral mi na vsechno Vanish..
ale pak poradne vymachat…

Jaana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.11.07 21:40

Tohleto jsem řešila Vanishem. Je to snad jediná reklama, která nelže .. Vanish, skvrn a špíny se zbavíš. Ale musí to být ten tekutý, kamarádka měla jakýsi v prášku a ten nevypral nic. Opravdu na ten růžový tekutý nemůžu říct nic špatného. Stojí sice dost, ale mně se už mockrát vyplatil, nejvíc asi opravdu při zavádění příkrmů a znovu teď, když čmáráme propiskama a fixkama bohužel i po oblečení. Anik

• Nahlásit
  • Citovat
1943
8.11.07 21:41

omlouvám se.....nepříhlášená Anik :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
9.11.07 09:43

Tak já jsem se snažila skvrnu hned namočit a vyprat, poku se zadařilo šlo to dolů,ale jakmile jsem se k tomu dostala za pár hodin už bylo pozdě. Taky jsem zkoušela Vanish a řekla bych že asi nejlepší řešení. A na www.mimibazar.cz jedna paní rpodává čistič ve spreji a maminky si moc chváli,je tedy dražší než třeba Vanish,ale nastříká se na skrvnu a je po problém, já jsem ho tedy ještě nezkoušela,ale chválu jsem na něje slyšela velkou.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.07 10:06

Holky ja normalne zjistila,ze se to vypere casem 8) .Proste nekolikatym pranim uz tam ta skvrna neni.Samozrejme ze sem taky plasila a hned to namacela a mydlila Ominem Biancem,to zmizelo hned,ale na co sem zapomnela fakt zmizelo casem.Ale rekla bych ze banany jsou uplne nejhorsi,lip mizi ta mrkev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
9.11.07 10:27

holky u me slo praskovy vanish dat do mensi kyblik s horkou vodou nechat nekolik hodin.slo zmizet.pak vyprat do pracky lovela.at se podari zmizet.ahoj jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
9.11.07 11:24

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Odkaz na tu diskuzi o mrkvi. Treba tam bude jeste neco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama