Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj…někde se zavádí kdykoli. U mého Dr v době MS, je to sice někomu pocitově nepříjemné..ale logicky přirozenější. Čípek je otevřený. Takže podle mě je to určitě míň nepříjemné. Fyzicky. Psychicky mi to trochu vadilo ![]()
Muj lekar zavadi posledni den ms, co vim od kamaradek, tak jejich lekari / lekarky stejne ![]()
Letos jdu na výměnu a taky to logicky bude mimo ms, když při HT menses není..
ale určitě nemůžu posoudit jak by to bylo při zavádění ms..ale za mě pohoda. Nic jsem necítila. Horší pro mě byla desinfekce čípku..samotné zavádění jsem v podstatě necítila
Absolutně nic ale vůbec nic jsem necítila při nandani ani vyndání. Bez ms.
@smurfka píše:
Letos jdu na výměnu a taky to logicky bude mimo ms, když při HT menses není..
ale určitě nemůžu posoudit jak by to bylo při zavádění ms..ale za mě pohoda. Nic jsem necítila. Horší pro mě byla desinfekce čípku..samotné zavádění jsem v podstatě necítila
Tak moje ségra už byla po porodu dvakrát a vždy ji dával den dopředu „tyčinky“ na roztažení čípku ![]()
@Bubla Bůčková fujjj. fakt?
mě teda nic..jen prostě před tím zavedením si ten čípek něčím chytla, stříkla tam nějakou vodičku - to jakože zapálilo a pak to tam zavedla..to už prostě nebolelo..takže za mě uplná pohoda..Ted jsem zvědavá na výměnu - vyndání..ale tak snad oka..
@smurfka píše:
@Bubla Bůčková fujjj. fakt?
mě teda nic..jen prostě před tím zavedením si ten čípek něčím chytla, stříkla tam nějakou vodičku - to jakože zapálilo a pak to tam zavedla..to už prostě nebolelo..takže za mě uplná pohoda..Ted jsem zvědavá na výměnu - vyndání..ale tak snad oka..
Jo jo, zvláštní. Má chlapa, prý by to tam jinak nedal ![]()
@Bubla Bůčková píše:
Jo jo, zvláštní. Má chlapa, prý by to tam jinak nedal
se neumí trefit do malé díry
![]()
tuhle práci má dělat ženská, ta se vyzná ve vaginách…
Vždy když jsem měla chlapa, jsem nebyla extra spokojená..u ženských pohoda.
@smurfka píše:
se neumí trefit do malé díry![]()
tuhle práci má dělat ženská, ta se vyzná ve vaginách…Vždy když jsem měla chlapa, jsem nebyla extra spokojená..u ženských pohoda.
Já s tímhle souhlasím. Chlap je možná empatictejsi, milejší než 40-50 lety štěkny, ale frndu prostě nemá.
@Bubla Bůčková já byla u chlapa v prvním těhu a hruza, vůbec nic nechápal..
druhé těhu u ženské a spokojenost, chápající, věděla o čem mluvím, jaké mám obavy atd..chlap nic, přišel, ošahal, strčil prst do prciny, a za měsíc znova.. ![]()
Chci se zeptat jestli je horší zavedení když nemáte MS nebo jestli to je bolestivější