Je možné dostat hypotéku?

205
10.4.17 16:43

Je možné dostat hypotéku?

Ahoj, nevíte jestli je možné dostat hypotéku při příjmu partnera okolo 30 tis. a pokud je žena na mateřské? Dá se případně něčím ručit? Vůbec nevím, kde mám o tom hledat info, tak pokud někdo budete vědět, tak budu moc ráda. Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

330
10.4.17 16:46

Da, ale záleží zda mate další půjčky, kolik mate výdajů, kolik by jste chtěli půjčit, nezapomeň ze banka uz 100% hypoteku nedává, tuším 85% možná 90%ručit se da zastavou jine nemovitosti nebo tou kterou poridite na hypotéku ( nejprve prijde finanční poradce a odhadne cenu )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
10.4.17 16:46

Kde hledat info? Ideálně v bance či u dobrýho finančního poradce. Jestli to dostanete záleží na více faktorech než na pouhým příjmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
10.4.17 16:47
@Jj.Mm píše:
Da, ale záleží zda mate další půjčky, kolik mate výdajů, kolik by jste chtěli půjčit, nezapomeň ze banka uz 100% hypoteku nedává, tuším 85% možná 90%ručit se da zastavou jine nemovitosti nebo tou kterou poridite na hypotéku ( nejprve prijde finanční poradce a odhadne cenu )

Finanční poradce je od rad k financím, nikoli k odhadům nemovitostí, to jsou prosím odhadci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
10.4.17 16:50

@Nowuka2 ano, odhadce, mam automatické opravy na mobilu a nevšimla jsem si toho :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 16:53

Ahoj, my jsme hypo dostali (je to rok a půl - vím, že od té doby proběhly nějaké změny) - manžel cca 30tis, já t. č. RP 6000, žádné dluhy z dřívějška (jen manželovy tou dobou splacené), ručíme klasicky domem, který jsme za peníze z hypo koupili. Jak píše @Jj.Mm nepůjčí vám celou částku - minimálně 10% z ceny musíte mít vlastních (nesmí být ani z jiné půjčky)… ale čím větší % spoluúčasti, tím lepší podmínky (úrok).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4184
10.4.17 17:08

A máte nějaké úspory? Kolik si chcete půjčit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama