Je možné otěhotnět, když neměl muž erekci?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
37144
3.7.20 23:27
@MayhemDevil píše:
Ano.. Pritel bude mit kukacku. Ona bude mit vlastni dite :mrgreen:Jako zenske me zarazi, ze tu nezminujete interupci… Jasne je to velky zasah, ale mela by to byt mozbost dokud je cas. Vazne je pro vas priorita privest na svet dite i za cenu rizika, ze pravda vyjde najevo a dite bude v nekompletni rodine? Nechtene svym zpusobem.
Ja byt zenska tak stimhle pocitem zit nedokazu. Nejsem tak sobecka abych znicila zivot jen sobe, ale i partnerovi a diteti!

Ale jsi natolik sobecka, ze kvůli svemu pocitu připravíš o život svoje dítě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1336
3.7.20 23:37
@Kriss Tina píše:
Ale jsi natolik sobecka, ze kvůli svemu pocitu připravíš o život svoje dítě?

To neni sobeckost, ale logika. Zase mate zastrene mysleni svymi emocemi. A ano.. Ta zenska bude trpet, ale kdo jiny by mel… Vsichni tri? Je to snad par dni.. Z pohledu prava je to porad „odpad“. To je sice drsny, ale proste je uplne priserny, ze tu zadna nehodila interupci do obehu. Ta emocipnalni bolest bude velka, ale to vazne hodla zit zivot ve lzi? Misto toho aby investovala svuj zivot do vychovani potomka, ktery nebude startovat jako potencionalni bastard?

Edit: krom toho damy, ona muze proste potratit mnohem pozdeji v tehotenstvi.. Ciste kvuli tomu jak bude ve stresu.. A to uz nebude „odpad“!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
3.7.20 23:42

@MayhemDevil
to, co píšeš je nechutný :roll:
Myslím, že v případě zakladatelky se pravděpodobnost vytvoření stabilní kompletní rodiny limitně blíží nule (i bez úletu s visícím údem) ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1336
4.7.20 00:00
@ruzovasrnka píše:
@MayhemDevil
to, co píšeš je nechutný :roll:
Myslím, že v případě zakladatelky se pravděpodobnost vytvoření stabilní kompletní rodiny limitně blíží nule (i bez úletu s visícím údem) ;)

Nechutne by bylo to nezminit. Ted je uplne irelevantni ci spermie to s ni „vyhrala“. Pokud neni zakladatelka psyho/sociopat tak ji to behem tehotenstvi muze dojit, ze ma prst na spousti u hlavy minimalne 3 lidi. A z toho stresu potrati „uz“ zivou bytost co je schopna citit a vnimat. Jakekoliv reseni problemu s partnerem je podle me mimo hru, ikdyby ze zacatku byl nejmilosrdnejsi casem se mu to muze v nejmene vhodny okamzik rozlezet.
Zakladatelka musi urychlene vyhledat odbornou pomoc prodiskutovat veskere klady, zapory a rizika a pokud se rozhodne si dite ponechat tak musi pocitat a byt pripravena na kazdou situaco, ktera muze vyvstat. A v tom presvedceni musi byt pevna jako skala a musi si byt jista, ze ji nic nepohne.

Taky trollim obcas, ale me teda tohle jako extremne dulezite rozebrat poradne. Poslouchat zenske jak potratily do zachoda me asi poznamenalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
PaníKadrnožková
4.7.20 00:18
@MayhemDevil píše:
To neni sobeckost, ale logika. Zase mate zastrene mysleni svymi emocemi. A ano.. Ta zenska bude trpet, ale kdo jiny by mel… Vsichni tri? Je to snad par dni.. Z pohledu prava je to porad „odpad“. To je sice drsny, ale proste je uplne priserny, ze tu zadna nehodila interupci do obehu. Ta emocipnalni bolest bude velka, ale to vazne hodla zit zivot ve lzi? Misto toho aby investovala svuj zivot do vychovani potomka, ktery nebude startovat jako potencionalni bastard?Edit: krom toho damy, ona muze proste potratit mnohem pozdeji v tehotenstvi.. Ciste kvuli tomu jak bude ve stresu.. A to uz nebude „odpad“!

To je co jako? Kde ses vyhrabala v tehle dobe? 8o Jinak dovol, abych te poucila, komu se kdysi rikalo bastard - bastard/parchant/panchart=dite narozene mimo manzelstvi, coz je tedy z tveho pohledu i potencialni dite přítelovo. Pro ucely diskuze jsi tedy se svymi nazory uplne mimo.

A vnucovat timto manipulativnim zpusobem ženám interupci, to tady snad jeste nebylo.

Byla bys tak laskava a zahrabala se znovu do 16.stoleti? Děkuji

  • Citovat
  • Upravit
PaníKadrnožková
4.7.20 00:20
@MayhemDevil píše:
Nechutne by bylo to nezminit. Ted je uplne irelevantni ci spermie to s ni „vyhrala“. Pokud neni zakladatelka psyho/sociopat tak ji to behem tehotenstvi muze dojit, ze ma prst na spousti u hlavy minimalne 3 lidi. A z toho stresu potrati „uz“ zivou bytost co je schopna citit a vnimat. Jakekoliv reseni problemu s partnerem je podle me mimo hru, ikdyby ze zacatku byl nejmilosrdnejsi casem se mu to muze v nejmene vhodny okamzik rozlezet.
Zakladatelka musi urychlene vyhledat odbornou pomoc prodiskutovat veskere klady, zapory a rizika a pokud se rozhodne si dite ponechat tak musi pocitat a byt pripravena na kazdou situaco, ktera muze vyvstat. A v tom presvedceni musi byt pevna jako skala a musi si byt jista, ze ji nic nepohne.Taky trollim obcas, ale me teda tohle jako extremne dulezite rozebrat poradne. Poslouchat zenske jak potratily do zachoda me asi poznamenalo.

Jo…aha…hele, vem si prášek a jdi si uz lehnout, telefon dej na sesternu :hug:

  • Citovat
  • Upravit
1336
4.7.20 00:23
@PaníKadrnožková píše:
Jo…aha…hele, vem si prášek a jdi si uz lehnout, telefon dej na sesternu :hug:

Vnucuju ji urychlenou konzuktaci s odbornikem, ktera bude potreba i behem tehotenstvi. Vy si zas vemte prasek na potlaceni iracionalnich emoci a povzbuzeni domysleni situaci do konce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
PaníKadrnožková
4.7.20 00:26
@MayhemDevil píše:
Vnucuju ji urychlenou konzuktaci s odbornikem, ktera bude potreba i behem tehotenstvi. Vy si zas vemte prasek na potlaceni iracionalnich emoci a povzbuzeni domysleni situaci do konce.

U me emoce jsou ok, chvili jsem se divila, ale pak jsem to docetla. Jinak pro tvou informaci, v tehotenstvi se v dnesni dobe k doktorovi normalne chodi, neboj :hug:

  • Citovat
  • Upravit
1336
4.7.20 00:27
@PaníKadrnožková píše:
U me emoce jsou ok, chvili jsem se divila, ale pak jsem to docetla. Jinak pro tvou informaci, v tehotenstvi se v dnesni dobe k doktorovi normalne chodi, neboj :hug:

Podcenujete situaci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
4.7.20 16:06
@MayhemDevil píše:
Nechutne by bylo to nezminit. Ted je uplne irelevantni ci spermie to s ni „vyhrala“. Pokud neni zakladatelka psyho/sociopat tak ji to behem tehotenstvi muze dojit, ze ma prst na spousti u hlavy minimalne 3 lidi. A z toho stresu potrati „uz“ zivou bytost co je schopna citit a vnimat. Jakekoliv reseni problemu s partnerem je podle me mimo hru, ikdyby ze zacatku byl nejmilosrdnejsi casem se mu to muze v nejmene vhodny okamzik rozlezet.
Zakladatelka musi urychlene vyhledat odbornou pomoc prodiskutovat veskere klady, zapory a rizika a pokud se rozhodne si dite ponechat tak musi pocitat a byt pripravena na kazdou situaco, ktera muze vyvstat. A v tom presvedceni musi byt pevna jako skala a musi si byt jista, ze ji nic nepohne.Taky trollim obcas, ale me teda tohle jako extremne dulezite rozebrat poradne. Poslouchat zenske jak potratily do zachoda me asi poznamenalo.

Odbornou pomoc vyhledej radsi ty a mezitim si dej mokrej hadr na hlavu :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1336
4.7.20 17:28
@Kriss Tina píše:
Odbornou pomoc vyhledej radsi ty a mezitim si dej mokrej hadr na hlavu :roll:

Je fakt zabava jak se tu hejno zastane prakticky devky, protoze je chudinka tehotna hur dur bééé:mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty