Je povinností kontrolora dát lístek do schránky?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Dubhe jsem ta, co chodí do sprchy jen při vycházkách a kontrola se u mě opře o zvonek, takže z wc se dá vstát a odzvonit. Pokud jsou horečky, tak chápu, že člověk usne a nevstane - ale tohle by podle mě šlo obhájit. A rozhodně jsem do nikoho nechtěla rýpat, ale napsala jsem, jak to mám doma já
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ginuš jdu zítra na kontrolu, tak už mi to chce převést na mateřskou. Snad bude vše OK, su zvědavá, kolik už Betulinka vazi
jinak už mě to dost zmaha, pupik sem tam tvrdne, tak pomalu omezuju vycházky a úklid. No a Nachystane zatím nic nemám, zítra chcu vyprat první varku oblecku
Co ty?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonym82 malá má 1,9 kg - teda měla v pondělí. Břicho netvrdne a tak nějak v pohodě, jen teda ležím - v úterý jsem byla venku a bolel mě tak spodek, že jsem sebou málem flákla, malá zas tlačila
. Ještě nemám nic, pro věci zajedu asi na konci února a vypere to mamina, až se malá narodí, strach furt je
.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit