Je tady někdo, kdo se uzdravil z vážné nemoci?

73
29.2.16 16:14

Je tady někdo, kdo se uzdravil z vážné nemoci?

Ahoj holky, zajímalo mě, jestli znáte někoho, kdo se uzdravil z opravdu vážné nemoci? Po případě jak a z jaké?

Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15734
29.2.16 16:37

Ano, jedna z příbuzných překonala rakovinu, i když jí nedávali moc nadějí. Žila dalších 20 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
29.2.16 16:39

Moje babicka-našli ji rakovinu v prsu, metastázy snad všude. V zimě říkali, ze se nedozije leta, chodila na chemosky a rakovinu porazila!!!Už je to asi 10 let a dobry :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.2.16 16:41

Ano, jedna má kolegyně rakovina, operována v 1977.Z města jsme se odstěhovali v r.2002 a žila. Od té doby o ní nemám zprávy.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.2.16 16:54

Mám kamarádku, je jí 33 a před pár lety se skoro rok prala s leukemií. Teď ej už v pořádku a já doufám, že jí to ještě hodně dlouho vydrží :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
73
29.2.16 17:06
@Petrolka @24Martina Holky děkuju :kytka: a neznáte ten přesněj průběh uzdravení?
@Anonymní píše:
Mám kamarádku, je jí 33 a před pár lety se skoro rok prala s leukemií. Teď ej už v pořádku a já doufám, že jí to ještě hodně dlouho vydrží :hug:
@Anonymní píše:
Ano, jedna má kolegyně rakovina, operována v 1977.Z města jsme se odstěhovali v r.2002 a žila. Od té doby o ní nemám zprávy.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
29.2.16 17:09

Mojí babičce v jejích šedesáti letech zjistili, že má rakovinu. Šla na operaci, otevřeli ji, a zase zašili s tím, že to má rozlezlé úplně všude a že nemá smysl s tím cokoliv dělat. Prognoza byla max pár měsíců. Babička skutečně umřela. Jen o 23 let později, než lékaři čekali. V podstatě na stáří.
Neléčila se vůbec, ani nevěděla, že je nemocná. Tajilo se jí to. Myslela, že ji zlobí žlučník…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
29.2.16 17:13
@pjetka píše:
Mojí babičce v jejích šedesáti letech zjistili, že má rakovinu. Šla na operaci, otevřeli ji, a zase zašili s tím, že to má rozlezlé úplně všude a že nemá smysl s tím cokoliv dělat. Prognoza byla max pár měsíců. Babička skutečně umřela. Jen o 23 let později, než lékaři čekali. V podstatě na stáří.
Neléčila se vůbec, ani nevěděla, že je nemocná. Tajilo se jí to. Myslela, že ji zlobí žlučník…

Tak to je masakr 8o To se ji ta rakovina přestala rozvíjet, nebo jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
29.2.16 17:19

@ter26 musela bych se zeptat mamky, budu s ni mluvit ve středu. Vim, ze podstupovala nějakou experimentální léčbu…
@pjetka tak to je hustý! Určitě ji pomohlo i to ze se z toho nestresovala. Každopádně je tu vidět ze nikdo nemůže vědět jak to dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
179
29.2.16 17:24

Taky tomu nerozumím, jak je tohle možné. Myslím, že se to samo včas zastavilo, jiné vysvětlení mě nenapadá.
Ona vážně netušila, že je nemocná. Byla celkem fit. Věděl to jen děda a jejich tři děti. Je to už docela dlouho. Nejsem si jistá, zda by bylo v dnešní době možné nemocnému zapírat jeho zdravotní stav

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.16 17:26
@ter26 píše:
@Petrolka @24Martina Holky děkuju :kytka: a neznáte ten přesněj průběh uzdravení?

Ter, ono je to složité. Zřejmě se ptáš, protože nějaký tvůj blízký vážně nemocný je. Záleží člověk od člověka, každý má jiný organismus, který jinak zareaguje. Měla jsem kolem sebe již více lidí nemocných rakovinou. Někteří to přežili, někteří ne. Je také hodně rozhodující, jaký typ rakoviny to je. Jak je známo, u slinivky téměř nemožné se vyléčit, u jiných druhů velká naděje na úplné vyléčení. V každém případě neztrácet naději a posílám hodně síly. Já osobně také měla rakovinu v počátečním stádiu - zatím jsem z toho venku, ale již zítra to může být jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
73
29.2.16 17:35

@24Martina tak ta experimentální léčba by mě zajímala, tak kdyžtak napiš. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
29.2.16 17:45

@ter26 OK,ve středu zjistim podrobnosti a napisu.

• Nahlásit
  • Citovat
73
29.2.16 18:09
@Anonymní píše:
Ter, ono je to složité. Zřejmě se ptáš, protože nějaký tvůj blízký vážně nemocný je. Záleží člověk od člověka, každý má jiný organismus, který jinak zareaguje. Měla jsem kolem sebe již více lidí nemocných rakovinou. Někteří to přežili, někteří ne. Je také hodně rozhodující, jaký typ rakoviny to je. Jak je známo, u slinivky téměř nemožné se vyléčit, u jiných druhů velká naděje na úplné vyléčení. V každém případě neztrácet naději a posílám hodně síly. Já osobně také měla rakovinu v počátečním stádiu - zatím jsem z toho venku, ale již zítra to může být jinak.

Děkuji. Ptám se, protože jsem celkem vážně nemocná já a věřím, že se uzdravím i bez klasické medicíny. Tak hledám tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.16 18:11
@ter26 píše:
Děkuji. Ptám se, protože jsem celkem vážně nemocná já a věřím, že se uzdravím i bez klasické medicíny. Tak hledám tipy :)

Držím palce, ale klasickou medicínu úplně nezatracuj.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama