Je tady, prosím, zpracovatel nebo pisatel podkladů VŠ prací?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Je tady, prosím, zpracovatel nebo pisatel podkladů VŠ prací?
Dobrý den, mám pracovní nabídku stát se zpracovatelem podkladů vysokoškolských prací, ale než smlouvu podepíšu, měla bych k tomu pár dotazů. Mám totiž dilema. Před pár dny mi byla potvrzena žádost o podporu v nezaměstnanosti. Když podepíšu smlouvu, tak o podporu přijdu. Je proto pro mě velmi důležitá finanční odměna. Ale v nabídce pozice se odměny pohybují velmi nízko, ale přijde mi to velmi nerealistické, že by za takovou odměnu někdo skutečně pracoval na podkladech vysokoškolských prací. Proto se obracím na vás, zda tu není někdo, kdo pracuje pod zpracovatelským webem a nebyl ochotný mi pomoci při rozhodování. Moc by mi to pomohlo. Předem moc děkuji
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Tady ten shady byznys nebyl nikdy nic moc, překvapuje mě, že v době AI tomu ještě pořád kvete pšenka. Já osobně bych to z morálních důvodů nedělala ani za 1000/hod, natož za pár kaček ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Amalthea píše:
Tady ten shady byznys nebyl nikdy nic moc, překvapuje mě, že v době AI tomu ještě pořád kvete pšenka. Já osobně bych to z morálních důvodů nedělala ani za 1000/hod, natož za pár kaček
Ani AI neumí všechno…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@peta153 píše:
Ani AI neumí všechno…
Ale studenti by měli, když chtějí titul.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Amalthea
No tak na té závěrečné práci to zrovna nestojí.. Spíš jsou líní.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit