Je to angína?

127
22.7.13 10:07

Je to angína?

Zdravím chci vás poprosit o radu i názory..Syn 5 let má už od minulého týdne zvětšené uzliny v krku asi před 14dni mu píchali pravé ucho, ale neměl ani teploty, rýmu ani kašel, tak atb. nedali.
Pár dní na to začal mluvit přes krk a měl hodně zvětšené uzliny, ale teplotu neměl a na nic si nestěžoval..minulý týden jsem s ním ale zašla k doktorce radši…v krku zarudlé neměl tak mi řekla že mu mám dávat jen ibalgil a obklad na krk..nic méně přes krk mluvil pořád a k tomu se dnes ráno probudil i s docela vysokou horečkou 39..tak jsem s ním šla k doktorce znovu s tím že už mu asi ty atb. napíše, ale koukla do krku a řekla že zarudlé to nemá zvětšené uliny má teda hodně..vzala mu stěry z krku a máme počkat do středy a pak by mu ty atb když tak nasadila…když se to nezlepší máme přijít už zítra…přišly jsme domů, syn úplně vyřízenýzase 39 horečka, tak mu na střídačku dávám paralen s ibalginem, ale jelikož jsem mu dávala ten ibalgin už minulý týden moc to už asi nezabírá, tak jsem dělala zábali tak mu horečka klesla na 37,8 což je úspěch…
spíš mi přijde divné že už skoro dva týdny mluví přes krk a má ty uzliny že mu ty atb dnes už nenapsala…chápu že ho s nima nechce cpát, když nemá zarudlé v krku ani čepy nemá jen trochu nateklé a prosáklé…spíš mě napadlo, jestli by to nemohla být třeba mononukleóza…nevím…máte některá zkušenosti se zvětšenýma uzlinama v krku nebo něco podobného? Přejde to? Přijde mi to prostě dlouho…díky předem za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1868
22.7.13 10:12

Ahoj, tak já když měla mononukleozu, tak jsem měla stejne příznaky jako tvůj chlapeček.. :nevim: pak se přidala rýma a v krku jsem měla bílé povlaky…horečky vždy přes 39 a strašná unava… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
22.7.13 10:18

No on byl právě v pohodě běhal venku a nic ho nebolelo jen ty uzliny, ale ta horečka ho dnes úplně vyřídila…právě mě zarazilo, že mu vzala jen stěry z krku…z toho se mononukleóza asi nepozná…no uvidím ale do středy mi to přijde dlouho, kdyby mu dala už atb.dnes ,ve středu už by se mu ulevilo…a to mi vadí, že jestli mu je stejně dá, tak si na ně musí ještě dva dny čekat v horečkách chudáček…a venku je tak krásně ach jo…moc děkuji za názor.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1868
22.7.13 10:24

Jj souhlasím…no mě doktor léčil na angínu a pak zjistil, že to je mononukleoza..antb mi nezabíraly…a bral mi krev…asi 10 ampulek… :nevim: Tak hlavně at je klučík v pohodě a rychle se uzdraví :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
22.7.13 10:32

Moc děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neprihlasena aleba
22.7.13 10:43

Dělali mu CRP? vědělo by se hned jeslti je to na antibiotika ne a nemuseli byste čekat několik dní na výsledky stěrů…

• Nahlásit
  • Citovat
127
22.7.13 10:50

No právě že jen ten výtěr krku…a to už tak má druhý týden…tak nevím na co čeká…
tak uvidím večer a ráno jak mu bude, ale co z toho. kyž mu srazím teploty a horečky a uzliny mu zůstanou…to mi nepřijde normální prostě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
22.7.13 12:20

No a horečka mu začíná zase stoupat už na 39,4 a to je poledne jsem zvědavá jak to bbude kolem 16 hod. achjo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama