Je to covid či nachlazení?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.11.21 15:11

Je to covid či nachlazení?

Zdravím,
Od neděle večer mi bylo celkem zle, začalo mě bolet v krku, mám šílenou rýmu, ucoajy nos uši všechno, kycham apod, teplota žádná… Říkala jsem si, nachlazení. V pondělí jsem ale oslabenou chutí cítila večeři, čich dobrý. Včera čich dobrý ale chuť na 90% slabší. No a dneksa ani chuť ani čich. Ale jsem děsně zahlenena… A tak si říkám - můžu mít covid nebo je to nachlazením. A za jak dlouho se vám vrátila chuť a čich, když jste měli covid?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26035
17.11.21 15:15

Pro mě ztráta čichu bylo potvrzení covidu. Zkus test a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
17.11.21 15:22

Kdo ví, já měla před měsícem něco, asi rýmu, zahlenena jsem byla hodně. Čich mě zcela opustil, chuť otupena. Chytla jsem to od dcery, ta měla domácí AG negativní, ja taky, ale dělala jsem ho až po třech, čtyřech dnech. Podle mě jen obyčejná viroza, ale možná škoda, že jsem nešla na PCR, tam se vždy něco vystoura… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5828
17.11.21 15:23
@Anonymní píše:
Zdravím,
Od neděle večer mi bylo celkem zle, začalo mě bolet v krku, mám šílenou rýmu, ucoajy nos uši všechno, kycham apod, teplota žádná… Říkala jsem si, nachlazení. V pondělí jsem ale oslabenou chutí cítila večeři, čich dobrý. Včera čich dobrý ale chuť na 90% slabší. No a dneksa ani chuť ani čich. Ale jsem děsně zahlenena… A tak si říkám - můžu mít covid nebo je to nachlazením. A za jak dlouho se vám vrátila chuť a čich, když jste měli covid?

Test, ale v lekarne je nemaji uz :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12068
17.11.21 15:41

Jsem tyden po vyléčení a čich pořád nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10687
17.11.21 16:04

Nejspíš covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.21 16:05

Ja ztracim cich pri nachlazeni naprosto bezne uz XY let. Nekdy je to sila, ze o ten cich prijdu fakt treba na mesic a postupne se mi vraci. Zalezi jak probiha bezne nachlazeni u tebe.
Pokud chces mit klid, jdi na test..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6977
17.11.21 16:18

Záleží jestli ztrácí čich při každé rýmě, pokud ne, tak asi covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5540
17.11.21 20:42

Zavolej si ráno obvodní ať ti vypíše žádanku na PCR test. Myslím, že to covid bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
30.11.21 22:13

Muj muz ztraci chut a cich pri jakekoliv viroze, takze podle me nic jineho nez test ti na tohle odpoved neda :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat