Je to duch nebo tak vypada kazdy negativni test?

Anonymní
16.8.21 07:42

Je to duch nebo tak vypada kazdy negativni test?

Ahoj holky,
Dnes jsem delala tehu test, jsem 22dc, ovu byla brzo, test pozitivni uz 11dc. Nevydrzela jsem a vyslo mi tohle, jen nevim jestli je to duch nebo se ukazuje trochu neco na vsech testech? :think:
Teda jestli to nevidim jen ja :lol:

Příspěvek upraven 16.08.21 v 08:06

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
213
16.8.21 07:45

Ahoj, já tam něco vidím no ale raději si udělej další test, lepší je když si je udělaš po vynechání MS :) přeji hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 08:07

@MíšéélMa Dekuji, urcite udelam, ale nedalo mi to. Jsem rada, ze to nevidim jen ja :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1285
16.8.21 08:15

Ja tam neco vidim ani jsem nemusela moc hledat, prijde mi to nadejne ale uvidis jestli to zesili :-) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6564
16.8.21 08:32

Náznak tam je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
16.8.21 09:54

Jde to videt hezky, takhle nevypada negativni test…drzim palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 10:23

Dekuju vsem, snad to vyjde! Akorat manzel zase rekne, ze je smolar a to snazeni si vubec neuzil :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
18.8.21 10:55

ClearBlue zkušenost

Ahojky,

muzu se zeptat na zkušenost s testem ClearBlue? Může vyjít falešné pozitivní? Snažíme se víc jak rok, mam problém se žlutým teliskem a jsem anovulacni, takže rok beru progesteron a duphaston. Už jsem to vzdávala, domluvili jsme se s partnerem na IVF, ale tento mesic nepřišla MS, uz meskam 7 dní, obyc testy moc nevychází, jen na jednom byl včera mini duch, tak jsem si udělala tenhle a ten vyšel… Diky za každou zkušenost… Spis se bojím zase zklamání…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1694
19.8.21 09:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Dnes jsem delala tehu test, jsem 22dc, ovu byla brzo, test pozitivni uz 11dc. Nevydrzela jsem a vyslo mi tohle, jen nevim jestli je to duch nebo se ukazuje trochu neco na vsech testech? :think:
Teda jestli to nevidim jen ja :lol:Příspěvek upraven 16.08.21 v 08:06

Dobrý den, zakladatelko, smím se zeptat, jak dopadl další test? Bylo už vidět něco víc? Je to Dr. Max test? Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
19.8.21 09:30

Může to být duch, ale klidně jen prosvítající testovací čárka, měla jsem ji na negativních testech často, počkej pár dní, nejlépe do termínu ms a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
19.8.21 20:34

@Kislicek20 7 dní meskas? A klasický testy čárku ne ukazují? Já si dělala test v den MS a měla jsem tam dost zretelnou čárku.. Máš MS pravidelnou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat