Je to uchylné?

Terezka1993
27.4.17 17:24

je to uchylne?

Chci jen znát váš názor, jestli je uchylné když táta pusinkuje teď už roční dceru na prdelce a na stehýnkách? Dělají to i vaši muži? Jedna známa mi řekla že je to pedofilní, tak teď nevím co si myslet…

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

1746
27.4.17 17:28

Není to úchylné. Fakt kam se to svět dostává… To by bylo hodně smutné, kdyby táta nemohl pusinkovat roční dcerku na prdýlce. Buď v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1322
27.4.17 17:29

Ne, pusinkuju takhle triletaka a jako úchyl si teda nepřipadam. Jako na pinďu nebo pipku by mi to přišlo úchylny tohle fakt ne. :roll: známá je trochu upjatá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 17:30

To mam nejraci tyhle kecy :roll: dvouletou dcerku normalne ze srandy kousem do zadku, do briska a do stehynek, kdyz blbnem! V kliduuuu 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
27.4.17 17:31

Dneska vidí každý na všem něco podezřelého a přitom opravdoví pedofilové unikají pozornosti. Úchylné by bylo, kdyby takhle pusinkoval třeba desetiletou dceru, to už se nehodí. Já si sice nepamatuji, jestli táta pusinkoval holky, je to už dávno, co jim byl rok, :) ale nic na tom nevidím špatného. At se každý stará o sebe.Snad znáš svého muže ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 17:31

Maminky muzou a tatinkove ne? To je smutný, rozhodne mi to neprijde uchylny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
27.4.17 17:33
@pistamonta píše:
Maminky muzou a tatinkove ne? To je smutný, rozhodne mi to neprijde uchylny

Třeba u kluka by to zase vadilo u maminek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
27.4.17 17:34

Je to hrozně úchylné, nechápu jak se někteří tatínci můžou dokonce i koupat v jedné vaně s dítětem nahatí!! sociálku na ně!!

• Nahlásit
  • Citovat
8115
27.4.17 17:37

@Doe_Jane : kdyby koupat a představ si, že by tatínek měl děti ještě umýt, to už je fakt přes čáru a hodně pedofilní :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
27.4.17 17:38
@myskalucka píše:
@Doe_Jane : kdyby koupat a představ si, že by tatínek měl děti ještě umýt, to už je fakt přes čáru a hodně pedofilní :cert:

no to teda!!!

• Nahlásit
  • Citovat
3796
27.4.17 17:38
@Terezka1993 píše:
Chci jen znát váš názor, jestli je uchylné když táta pusinkuje teď už roční dceru na prdelce a na stehýnkách? Dělají to i vaši muži? Jedna známa mi řekla že je to pedofilní, tak teď nevím co si myslet…

Do dnešního dne jsem netušil že jsem pedofilní (několikanásobně). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Není ta známá trošku krá..??? :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5033
27.4.17 17:41

Zrovna dnes jsem pusinkovala tříleťáka na zadeček, strašně se mu to líbí… takže jsem taky asi podezřelá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
27.4.17 17:42
@vendulaaa píše:
Zrovna dnes jsem pusinkovala tříleťáka na zadeček, strašně se mu to líbí… takže jsem taky asi podezřelá…

jdu tě nahlásit

• Nahlásit
  • Citovat
27.4.17 17:43
@Terezka1993 píše:
Úchylné to určitě není, úchylná je jen myšlenka našeptávající vaší známé…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
27.4.17 17:45

To je hruza, takovych uchylnych lidi je na emiminu.. Pusinkovat vlastni dite, to je jasna pedofilie 8o :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama