Desetiměsíční dcera po mě furt leze - prosím, co s tím

45
20.4.17 13:14

10m dcera po mě furt leze prosím co s tím

Dobrý den maminky,

prosím o radu…moje 10m dcera po mě furt leze…neumí si sama hrát když jí dám do cestovní postýlky okamžitě řve jak tur…jsem už zoufalá nevím co s tím prosím prosím poradte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24488
20.4.17 13:17

Počkat, až z toho vyroste…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
20.4.17 13:17

Myslím že v tomhle věku je to naprosto normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3249
20.4.17 13:19

Tohle dělá mladší dcera taky :lol: teď jí byl rok a je to horší a horší :mrgreen: Chce být prostě s maminkou, kde cítí bezpečí…každopádně z toho jednou vyrostou :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1094
20.4.17 13:20

Mám 10měs. syna a taky má „teplakové období“ - furt mi visí na teplácích, chce být u mne. Je to normální. Trochu se to zlepšilo, jak začal lézt. Chce to vydržet (již mám 2× za sebou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533

Mam devitimesicniho a mam ho taky furt za zadkem nebo na ruce. U staršího se to zlepšilo, když začal chodit. Mrne uz obchází nábytek, tak snad se brzy pustí a vydá se vstříc zarne budoucnosti bez prilepeni na mne :mrgreen: musíš vydržet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154

Normální chování v tomto věku, možná separační úzkost. Nicméně zavírat do cestovní postýlky, proč? V tomto věku má dítě oblezat/obcházet prostor, ne být zavřené v postýlce.
Z mojí zkušenosti, děti byly nejsamostatnejsi po ránu, to se plazily p zemi, já mohla vypit kafe, udělat myčku atd. S postupem dne to bylo horší a odpoledne po probuzení už jsem neudělala do večera nic.

Příspěvek upraven 20.04.17 v 13:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1969
20.4.17 13:21

Je to normální, já jsem takto s mladší hodně věcí dělala s malou v nosítku na zádech. Tam bylo spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1287
20.4.17 13:22

Počkej, až z toho vyroste, si časem zvykneš. Mojí holce je 12let a taky po mě porát leze. Když jí pošlu do pryč, tak kolikrát nafoukne hubnu a čučí jak puk 8o :lol:,že prý jsem krkavčí máma :mrgreen: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3761
20.4.17 13:26

Nedávejte ji do té postýlky, chce být s vámi, dejte si ji třeba do kuchyně když vaříte… prostě na volno, ať si jde kam chce
jinak v tomto věku bývá separačka, nemá cenu to lámat přes koleno, tak halt půl dne promazlíte, ono to za čas zase trochu odezní

naše malá se za mnou pořád plazila a lezla - měla furt co dělat chudinka, ale aspoň se unavila a hezky spala a natrénovala svaly na chození,
a když jsem měla po povinnostech (úklid, oběd), tak jsme si spolu hráli na zemi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
20.4.17 13:26

Také jsem syna dávala do ohrádky, když jsem potřebovala vyběhnout za poštákem, dolů pod schody, sklepa, pověsit prádlo apod. Super věc. :lol:

Jinak, jak psaly holky, tak se děti často prostě chovají :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
20.4.17 13:28

@Conulka

Já si teda nedovedu představit, že v kuchyni by mi asistovalo dítě - když peču, smažím, spařuju horkou vodou :zed: To jsem byla vždy ráda, že je syn v pohodě ve „svém“ a nemusím se bát jak o sebe, že mu uhnu a něco si udělám já, nebo, nedej bože, jemu… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
20.4.17 13:36

Je to naprosto normální. V tomto věku je dítě fixované na maminku, hrát si samo neumí, neuspíšíš to. A pokud se to uspíšit budeš snažit, akorát ji zneurotizuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1399
20.4.17 13:36

@Helileli To píšeš o mojí desetiměsíční? :lol: Já ráno lítám jako hadr na holi, abych stihla aspoň něco než začne slzavý údolí. Protože odpoledne už je jenom hysterické „mamamamama“, kdykoli se vzdálím na víc jak 10cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
20.4.17 13:40

Vždyt je to hezký :) nezlobte se že to tak píšu, ale až jim bude 15 tak nás pošlou akorát tak víte kam… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama