Je to zacatek porodu nebo ne???

2773
16.7.05 10:18

Je to zacatek porodu nebo ne???

Mam dotaz - od vcerejsiho vecera pocituji silnejsi MS bolesti, ale zadne stahy, kontrakce, nebo tak neco, nic se nestupnuje, zadne intervaly, proste jen trvala MS bolest. Hlenova zatka me opustila jiz pred dvema tydny a zadna voda ze mne nevyteka. Jsem 1 den po TP, ale ve ctvrtek se Dr. nijak netvaril, ze bych mela rodit. Jen od peti od rana beham na dabljusi, a zda se, ze pobezim zas. Moje mama je nervozni a nejradsi by, abych jela do porodince :x , ale me krome tech MS pocitu nic neni, mimco se hybe jako obvykle, tak se mi nikam zbytecne nechce, zvlaste kdyz je sobota. 8O
Rada bych ale vedela, jestli to mohou byt poslicci (porodni stahy si predstavuji jako bolestive krece v celem tom monstroznim pupku?) nebo je to jen takova legracka od meho tela, nebo mam ocekavat nastup porodu? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1230
16.7.05 10:33

mne to zacinalo presne takto, rano som bola na CTG, vsetko v norme, vecer o 18tej zacali MS bolesti, skor len take tlaky v podbrusku a do spodnej casti chrbtice, ziadna silna bolest.trvalo to par hodin, pravidelnost skoro ziadna.
o 24.tej silnejsie bolesti a chodila som zakazdym na WC(na velku).Tieto bolesti sa uz stupnovali, ale mala som ist uz vtedy do porodnice, lebo potom sme to skoro nestihli, prisla som uz otvorena a porodila som za 15minut(prvy syn ) :D :D :D takze radsej chod, ak to nahodou nebude ono, tak ta poslu domov.ale lepsie nez porodit na ulici :D :D drzim palceky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
16.7.05 10:46

Tééééda Hají, že by?
Mě to taky bolelo jenom v podbřišku a ze začátku to jen byli takový malý menstruační bolesti, dabljůsí by tomu taky nasvědčovalo a jestli je v tom jakási pravidelnost, tak je to tady!!!!
Jsem na drátě a vyčkávám.
Držíme pěstičky!!!
Pa Vichy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1436
16.7.05 11:04

Haji presne tak to bolo aj u mna. Mne sice praskla voda, ale tie bolesti zodpovedaju. ono to nie je zvecsa hned taka silna pravidelna bolest, ono sa to bude stupnovat. Pravidelne som to nemala do porodu :-)) Ja by som sla do porodnice, ked uz bude ta bolest dost znacna, ze ti nebudu moc pomahat napr. ani skakanie na lopte, sprcha. Odporuca sa dat si sprchu teplu a ked sa to skludni tak su to poslickovia. Inak ked si nemala nejak poslickov doteraz tak v termine to je uz urcite ONO! Na WC som lietala tiez non-stop to je tiez znakom. Ked som zacala mat tie bolesti dost neznesitelne tak som bola na 3 prsty. No ale ja som bola este ked som prisla do porodnice len na spicku prstu a nic nevyzeralo na porod, keby mi neodisla voda a nebola som po termine, tak ma asi aj poslu domov :o
Tak sa drz a snad to bude este dnes :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2773
16.7.05 11:16

No, tak jeste pockam, jestli se to nejak vyvine :twisted: , zatim jsem v pohode, mohla bych i tancovat :-D. A mam porad desnej hlad :P . Kdyby mi tak prdla ta voda, bylo by to hned jasny 8O . Ze mne jdou ale jenom kvanta hlenu :oops: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
16.7.05 12:24

Já myslím že to ještě není ono. Já mě přesně tyhle trvalé bolesti taky tak 2-3 týdny před porodem,ale nic z toho nebylo. Jakmile to nemá určitý pravidelný interval tak to není to pravé.
Takže ještě vydrž :D
Já přenášela 14 dní a den před nástupem na vyvolávání byl Ondra na světě a to pěkně rychle. V porodním boxu jsem byla 15 minut a šlo se na věc :D

Pa a držim palce

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
16.7.05 14:27

Ahoj Hajinko,

já si teda myslím, že je TO ONO!!! Já jsem u prvního porodu měla kontrakce nepravidelné až dokonce( 2 kontr.po7min.,1kontr.za10min,
3kontr po 5min.,2kontr po 8min., atd…) Takže pravidelnost jedině v tom že se jakkoliv zkracují intervaly, nebo sílý kontrakce. Osvědčená metoda, jak jistě víš je vlézt si do vany s teplou vodou, když je TO ONO už bolesti nepřestanou naopak zasílý. A to WC mě v tom jenom utvrzuje, to je přece klasika.

Krásný porod a zdravé miminečko!!! :P

Iriss + 2svišti

• Citovat
  • Nahlásit
150
16.7.05 14:43

Ahoj Hajinka,
tak u mna to prebiehalo velmi podobne. Akurat ze om vobec nemala chut jest! Tak ak mas chut, tak ktovie ci je to ono. Skus si tie intervaly medzi bolestami zapisovat. Mne sa nezdalo ze je to pravidelne, no ked som si to pisala bolo to kazdych 5 minut.
A podla mna nemusis letiet do porodnice. Ja som mala tie bolesti od rana od osmej a vyrazili sme az o piatej vecer, ked sa to uz zitnenzivnovalo. A to sme cestovali 150km (Praha-Vrchlabi). Je sice pravda ze sme prisli s nalezom 8cm :D, no aspon som tie bolesti nemusela prezivat v nemocnici, aj ked v aute to tiez nebolo nic moc :?
Je to iba moja skusenost. Riad sa proste svojimi pocitmi. :wink: A vyraz ked budes mat pocit ze uz :-) Hlavne sa nestresuj :D
Tak sa teda dobre napapaj.
Prajem nech Ti to dopadne tak ako si to predstavujes a hlavne krasne zdrave miminko.
Eva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5338
16.7.05 16:15

ahoj, no já jsem si bolesti taky představovala jinak, bylo to akorát takový nepříjemný jakoby svírání, ale v pohodě se to dalo vydržet - dala jsem si vanu a po 40min to bylo prav. po třech minutách, tak jsme jeli do porodnice - v 16:20 mě přijali a ve 20:35 byl Lukin na světě… zkus tu vanu, to ti určitě poradí.. a zkus zapisovat.
Držíme palce, Iv-ka a Lukin 4, 5m

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2773
16.7.05 17:56

Holky diky,
z porodnice, kam jsem na nalehani rodiny nakonec jela, me vratili zatim domu :lol: , mame to blizko. Bude to pry ale co nevidet :P .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
16.7.05 19:06

porod

Držím palečky.Je dobře, že jsi vyrazila,alespoň si získala trochu jistotu. Při 1.děťátku mi také odešel hlen a malá se narodila za 48 hodin. No a teď před dvěma měsíci, když jsem rodila synka,tak jsem měla také ty menstruační nepravidelné bolesti asi 14 dnů. No a jeden den to už taťka nevydržel a "vyštval " mě do porodnice a druhý den byl Míša na světě. Žádný hlen jako při prvním porodu, voda mi praskla až v porodnici. No a ty bolesti,ty se opravdu teprve budou stupňovat,tak se neboj,že to nepoznáš. Držím ti i tomu miminečku pěstičky, a ať jste oba zdraví.veverka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3152
16.7.05 20:31

HAJINKO,
tak nás informuj, jaký to má průběh. Já měla podobné pocity před prvním porodem a bylo to ONO!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
16.7.05 21:11

tak držím pěsti,aby všechno bylo ok a podle tvých představ!!!rychlý porod a pohodové mimi přeje
luka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
13.1.21 21:44

Začínají porod

Zdravím, je toho docela dost tady ale každý má jiné příznaky a já mám strach že to nepoznám. V neděli 17.1. mám termín.
Od rána mě dost bolela hlava a za celý den jsem měla neustále potřebu chodit na velkou. Byla jsem taky hrozně unavená. Po teplé sprše se mi rozjely bolesti do dolní části zad jako při menstruaci… Teď mi to po chvilkách střílí do do celé dělohy. A celkově mám divné pocity. Myslíte že jsou to příznaky porodu?
DĚKUJI 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6097
13.1.21 21:49
@Rony953 píše:
Zdravím, je toho docela dost tady ale každý má jiné příznaky a já mám strach že to nepoznám. V neděli 17.1. mám termín.
Od rána mě dost bolela hlava a za celý den jsem měla neustále potřebu chodit na velkou. Byla jsem taky hrozně unavená. Po teplé sprše se mi rozjely bolesti do dolní části zad jako při menstruaci… Teď mi to po chvilkách střílí do do celé dělohy. A celkově mám divné pocity. Myslíte že jsou to příznaky porodu?
DĚKUJI 🙂

Můžou to být poslicci a může začínat porod. Až budeš mít opravdový kontrakce tak budou silný a pravidelný. Neboj to fakt poznáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat