Je tu někdo s umělým chrupem?

Anonymní
11.4.20 07:24

Je tu někdo s umělým chrupem?

Ahojky! Vím že by to byla náhoda, ale je to někdo s umělým chrupem? Myslím s umělým chrupem na pojišťovnu? Mohl by mi byť anonymně poslat fotku jak to vypadá? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.4.20 07:49
@Anonymní píše:
Ahojky! Vím že by to byla náhoda, ale je to někdo s umělým chrupem? Myslím s umělým chrupem na pojišťovnu? Mohl by mi byť anonymně poslat fotku jak to vypadá? Děkuji :srdce:

Můžu ale jen sz

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.20 08:38
@Anonymní píše:
Můžu ale jen sz

Dobře. Můžete mi prosím napsat na email- Tyhlezidle@seznam.cz
A tam mi poslat fotku??? Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 17:37

Je tu někdo ?

Zdravím vás. Dnes jsem byla u zubare. A nabídl mi že zadní zuby ( nemám vzadu zuby ). By mi mohl udělat přes pojišťovnu nasazovací. Stojí 8000. Ukazovalj jak to vypadá a musím říct že od normálních zubů nejdou poznat. Ale zajímá mě.. jaký je život s umělým chrupem?

• Citovat
  • Nahlásit
994
10.11.20 17:53

Já mám umělý chrup, ale na zbroušených zubech na pevno tam kde jsem neměla udělal dr.jako nádstavbu a jsem spokojená. Horší bude až budu mít problém s těmi zuby co mám stále svoje pak asi budou vyndávací protézky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 17:58

@janablizkova
Mě chybí zuby vzadu. Mám jen 2 stoličky takže by se jakoby nasadily přes ty přední. Jen se snažím zjistit jaký je život s tím? Někde jsem četla že se nemusí vyndavat každý den.

• Citovat
  • Nahlásit
25723
10.11.20 18:05
@Anonymní píše:
@janablizkova
Mě chybí zuby vzadu. Mám jen 2 stoličky takže by se jakoby nasadily přes ty přední. Jen se snažím zjistit jaký je život s tím? Někde jsem četla že se nemusí vyndavat každý den. [/citace
není to má zkušenost, ale babičky - měla umělé zuby všechny, jak je cca v 50 letech nasadila, tak je měla až do smrti v puse - spala s nimi, všechno, prostě si umínila, že to dokáže a tak to také dokázala, nikdo nevěděl, že nemá zuby vlastní
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 18:07

@stinga
Vážně? Moc děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
25723
10.11.20 18:41
@Anonymní píše:
@stinga
Vážně? Moc děkuji!

no zezačátku ty noci asi nebudou nic moc, ale musíš vytrvat :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 19:34

Mám částečnou protézu. Horní čelist od 4 dál. Na skus dolní čelisti můstek 5-7.
S protézkou se dá spát, bez ní se cítím divně. Nijak nelepím, drží dobře. Při jídle i při líbání. Po jídle se vyndá, očistí, vypláchnou ústa.
Jím úplně všechno, akorát žvýkat žvýkačky musím na tu stranu, kde mám vlastní zuby :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat