Je tu někdo zastáncem očkovat jen hexu?

2196
21.11.12 21:29

Je tu nekdo zastancem ockovat jen hexu???

Nadpis je jasny:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12743
21.11.12 21:35

Jsem zastáncem, že když očkovat tak jedině hexu, ale spíš volit ještě méně kombinované vakcíny např. HiB

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3636
21.11.12 21:36

Za mě také…Denda nemá nic víc, než hexu :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7576
21.11.12 21:38

Titulek tématu jasný je, ale jak jsi to myslela moc ne.

Osobně očkuju pouze povinné očkování (což není jen Hexa) a ještě ho posouvám na pozdější věk. Z mnoha důvodů nedávám nic navíc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
190
21.11.12 21:39

Taky jsem dávála jen Hexu a navíc naše doktorka očkuje jen 3 vakcíny, místo 4. Takže je i rozumná a nikdy nás ani nepřesvědčovala na nepovinná očkování :palec:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2196
21.11.12 21:40

No myslela jsem to tak kdo ockuje pouze hexavakcinu a proc:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1748
21.11.12 21:40

Minimálně do dvou let taky jen hexu a za úplného zdraví (což bohužel pro naše pediatry není samozřejmost :roll: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1748
21.11.12 21:43

Proč? ani jedna z nepovinných mě nepřesvědčila o užitku ji dát

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2196
21.11.12 21:43

Ja se prave bala ze jsem sama ktera ockuje jen hexu vsichni resi nejaky prevenary a podobne… A to ja proste myslim ze to jsou pro to miminko jedy do tela kdyz je malinke!!! A navic pry i pres to ockovani ty nemoci muze mit jako zanet stredousi apod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anjes
21.11.12 21:44

Chtěla jsem pouze hexu, malý má 3 dávky, první v pátém měsíci. Nicméně u nás byla indikace i na TBC kvůli manželově cestování do zahraničí, tak ještě bohužel to, dlooouho jsem váhala, dali jsme to před hexou 2. měsíc života, píchnout do třídenního miminka jako dřív mě úplně ohusilo.
Takže jestli se to i tak počítá, tak potom už má „jen“ hexu a zvážím pneumokoky po 2. roce věku, je to jedna dávka…to pravidelné bodání na střídačku po 14 dnech jsem zamítla rovnou.

  • Citovat
  • Upravit
fyzikarka
21.11.12 21:48

Ahoj,
kluci mají jen povinné očkování a očkovat něco dalšího(kromě povinného) neplánuji.

  • Citovat
  • Upravit
4486
21.11.12 21:52

Můžeš dát i o dávku míň (2 + 1 místo 3 + 1) nebo méněvalentní vakcínu. Ale už jste asi začali.
Jinak syn má vše povinné včetně tbc ještě tehdy a dcerka jen hexu. (Kéž by neměla nic, měla nežádoucí účinky.)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2549
21.11.12 21:53

Dneska jsme byly na prvnim ockovani. Male jsou 3 mesice a ma jen hexu. I tak se klepu strachy aby nemela nejake komplikace…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15977
21.11.12 21:53

Co je pro vás pozdější věk? Chtěla bych upřesnění.
Já nepovinné očkovat nebudu. Dceři je skoro pět měsíců a nemá nic. Odložila jsem to. Ale mít bude. Jen to možná bude infanrix. MMR až před pubertou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4476
21.11.12 22:07

Ja bydlim v SR a tady je i MMR povinny ze zakona. A tohodle ockovani se bojim opravdu asi nejvic!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek