Jedná se v mém případě o zpoždění menstruace?

Anonymní
11.5.24 09:19

Jedná se v mém případě o zpoždění menstruace?

Dobrý den, je mi skoro 17 let a mám menstruaci od čerstvých 13 let. Menstruaci mám normálně každý měsíc, ale na den ji pravidelnou nemám. Jednou jí dostanu po 28 dnech, někdy po 33 a stalo se mi, že i po 35, ale po těch 35 je už asi půl 4 roku zpátky. Dneska mám 38 den cyklu a stále nic. Mám ještě počkat? Je to v mém věku ještě „normalní“? Nikdy jsem to nedostala dýl jak po 36 dnech cyklu. :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37144
11.5.24 10:25

Těhotná byt nemuzes? Pokud ne, tak bych cekala, pokud ano, udělej si test.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.24 10:34
@Kriss Tina píše: Více

Těhotná být určitě nemůžu.

  • Citovat
  • Upravit
Janli
11.5.24 11:20
@Anonymní píše: Více

Pokzd jsi si jistá, že nemůžeš být těhotná, tak jdi k lékaři až nedojde druhý cyklus. Dřív je to zbytečný, rozhodně se neběhá k lékaři, po pár dnech zpoždění.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
11.5.24 11:57
@Janli píše: Více

S nikým jsem nikdy nic neměla, takže těhotná určitě nejsem. Já se spíš bojím, abych nebyla nějak vážně nemocná. :(

  • Citovat
  • Upravit
Janli
11.5.24 12:17
@Anonymní píše: Více

Klid. Zpoždění menzes je normální, onemocnění se tak neprojevuje.

  • Citovat
  • Upravit
37144
11.5.24 12:31
@Anonymní píše: Více

Tak cekej, někdy se stane že třeba jeden cyklus vynechá. Kdyz nedojde ani příští měsíc, tak se objednej k Dr.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.24 12:37
@Janli píše: Více

Na internetu jsem četla, že to může způsobit syndrom polycystických ovarií a že je to poměrně běžný.. takže opravdu nevím.. když budu čekat měsíc do dalšího cyklu nebude to pak nějak spatne?

  • Citovat
  • Upravit
Janli
11.5.24 12:47
@Anonymní píše: Více

SPCO je dlouhodobá a celoživotní záležitost. Stejně by to teď nevyřešili. Máš spoždění pár dnů a zbytečně plašíš. Počkej do dalšího cyklu.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
12.5.24 14:43
@Janli píše: Více

Budu doufat, že to do dalšího cyklu dostanu. Nic mě nebolí nebo něco, tak snad je to v pohodě

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty