Jesle Praha jeden den v týdnu

204
20.8.21 13:07

Jesle Praha jeden den v tydnu

Je tu nekdo, kdo ma dobre zkusenosti se soukromymi jeslemi, idealne Praha 6, kam je mozne dat dvoulete dite jen na jedno dopoledne v tydnu? Velmi omezene budu uz druhy rok chodit do prace na dve dopoledne v tydnu a na jedno mame hlidani od babicek, ale na druhe bychom radi zkusili jesle, protoze jde o patek a prarodice casto jezdivaji uz v patky na cely vikend pryc. Pokud by jesle byly dvojjazycne, tim lepe. S tim, ze to neco bude stat, samozrejme pocitame ;) psala jsem na nekolik mist a zatim bez reakci, jde mi hlavne o to, aby slo prave jen to jedno dopoledne tydne, na webu maji vzdy minimalne dve dopoledne tydne, ale tak za zeptani clovek nic neda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2644
20.8.21 14:18

Ma jeste pleny? Jestli ano, tak by to neslo,
ale podivej se na CPD pri DDMcich, tam by tp
treba mohlo jit.

Anebo zkus skolku V Uvalu, ale ta neni na Praze 6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
20.8.21 14:23

@Helca83 diky, plenky zatim ma, zatim se nam nepodarilo je zahodit :zed: prave proto spis asi neco soukromeho, kde to neresi u deti pod 3 roky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2644
20.8.21 14:55

No tak jedině obvolat vše, ale nemysli si, ono to bude dost plné, já sháněla letos v lednu a i ty superdrahý soukromý školky za 25 tisíc byly plné do července… to jsi asi měla řešit trošku dřív… na druhou stranu, jestli Ti jde vysloveně jen o pátky, tak jelikož většina rodičů má opačnou strategii a na pátky nechávají děcka doma, mohlo by to klapnout.

Já ještě zvažovala soukromou školku v Suchdole, mají tam dvě, tak tu co je dále od Prahy, více směrem k přírodě, tam se mi paní ředitelka zdála moc milá. Ale neřešila jsem 1 den. A ještě si lidi chválili vykutálený oříšek ve Střešovicích a Dejvicích. Někdo říkal že je prima i Kids Jungle v Dejvicích, někdo jiný zas říkal že hrozný, tak to si musí asi každý zkusit sám…toto jsou takové moje sesbírané info z hřišť :-)

Jo a známí mají přímou fajn zkušenost s my nanny kousíček od Národní. Ale taky na víc dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
20.8.21 15:09

@Helca83 diky moc, vim, ze to resime pozde, nemelo to puvodne tak byt, vloni jsem nemela patky, ale jiny den v tydnu, ale ucim a nakonec rozvrh prisel minuly tyden takovy, ze je to patek jeden z tech dvou dnu :,( nechceme rodicum, kteri ochotne hlidali cely lonsky rok rict, ze at zapomenou na dlouhe vikendy, ze budou hlidat, tak hledane jine reseni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2644
20.8.21 15:25

@Brevnovanka88 chapu, tak uvidíš, držím palce. V našem CPD (v Dejvicích, ve Stanici techniků) mi říkali, že se jim místa obvykle v říjnu uvolní, ač to třeba v září vypadá beznadějně…ale tam už nesmí mít pleny :-/ Anebo takto, možná by ses dohodla že jí je tam dáš, ale musela bys počítat, že ji rozhodně nebudou přebalovat, na to tam vybavení nejsou… ale zas jde o max 4,5 hodiny 8-12:30, tak třeba by to šlo ač v pokynech mají že děti s plenou tam nesmí… :nevim:

Prosímtě ještě jsem si vzpomněla na nějaké česko-anglické jeslo-školky na Hanspaulce: Moudrohraní a ta druhá byla kousíček od nich, nevím jméno, ale je to ulice Za Hanspaulkou, tak mrkni na to. A u Hradčanské je taky nějaká prima dětská skupina, ty jsem tam potkávala na hřišti…možná Radost? A je tam opět česko-anglická Bumble Bee, to mi chválil spolužák z gymplu, že tam měli syna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2644
20.8.21 15:26

Napiš pak jak jsi dopadla, prosím. Budu to v září též řešit s dcerkou :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3688
20.8.21 19:38

Možná by ti ho vzali do Broučka na Řepích. Je to pod kulturním centrem Pruhon, zapsané jako kroužek - predskolkova příprava Brouček.

Je to tam super, tety jsou úžasné, starší teď přechází do normální skolky pro velké a začnu tam dávat mladšího.

Snad mají ještě volno. Jsou hrozně vstřícné. Stojí to 250 za dopoledne plus jídlo s sebou, platí se hotové na začátku měsíce. A je to 8.30 - 12.30.S docházku jednou týdně problém nemivaji a pátek mívají nejvolnejsi.

Jo a je to zastávka Slanska, kdybys to hledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3688
20.8.21 19:40

Jo a furt mu chodí pozvánky do lesního klubu Prokopacek ale tam nevím, zda to není pro starší děti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
20.8.21 20:31

@Lara Farseer diky, zkusim to, paradni tip ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat