Nechci pustit dceru na školu. Jsem špatná?

Anonymní
19.8.21 16:39

Nechci pustit dceru na školu. Jsem špatná?

Dobrý den, holka má významenání a chce se hlásit na kuchařku a kosmetiku. Přijde mi ji na tyto obory škoda. (má 2 že zeměpisu)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1292
19.8.21 16:41

Nechej ji, ať se sama rozhodne. Kdykoliv si může udělat nástavbu. Moje kamarádka šla se samými jedničkami na kadeřnici, udělala si výučňák, pak maturitu a teď je v posledním ročníku na bc. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25380
19.8.21 16:43

Měla jsem kamarádku, která měla samé 1 a chtěla na kadeřnici. Rodiče jí nepustili, tak šla na gympl. Nakonec si při mateřské dodělala učitelství a šla učit, takže tady možná dobře, že nešla stříhat. Každopádně já bych asi svoje dítě pustila tam, kam chce. Doufám, že stejně předsevzetí budu mít i za 3 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
19.8.21 16:44

Co si promluvit s dcerou proč tam chce jít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 16:47
@ggonzo píše:
Co si promluvit s dcerou proč tam chce jít?
Že tam chce jít z kamarádkou.
  • Citovat
  • Nahlásit
6604
19.8.21 16:49

Je to škoda, ale pokud by to bylo její velké přání nechala bych jí. Snad i tyto obory se dají studovat s maturitou, místo kuchařky třeba hotelovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6669
19.8.21 16:49

Nejlepší je jaderná fyzika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 16:50
@Alušáček píše:
Je to škoda, ale pokud by to bylo její velké přání nechala bych jí. Snad i tyto obory se dají studovat s maturitou, místo kuchařky třeba hotelovka.

Ona chce na tyto obory, protože tam jde i její kamarádka. O to víc mně to mrzí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 16:50
@Uslava píše:
Nejlepší je jaderná fyzika.

Proč?

• Citovat
  • Nahlásit
54584
19.8.21 16:51

To je nová verze příběhu? Takový tady zatím nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32616
19.8.21 16:51
@Anonymní píše:
Dobrý den, holka má významenání a chce se hlásit na kuchařku a kosmetiku. Přijde mi ji na tyto obory škoda. (má 2 že zeměpisu)

no řekla bych, že ty jsi ta osmačka, po sté

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
19.8.21 16:54

Pusťte svoje děti tam kam chtějí. Já svou mamku miluju ale jsem už dlouho že školy, mám své děti a dodnes ji mam za zlé a mrzí mě že mi nedovolila jít na mou vysněnou školu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25380
19.8.21 16:54

Jako takhle, pokud by chtěla, protože jí to baví a chce to dělat, tak bych jí pustila, pokud tam chce jít kvůli kamarádce, tak bych se s ní snažila promluvit, že s kamarádkou se bude stýkat i nadále, pokud bude chtít, ale není nutné kvůli tomu chodit na obor, který jí nic jinak neříká. Každopádně do února, nebo kdy se teď dávají přihlášky, je času dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6669
19.8.21 16:55
@Anonymní píše:
Proč?

Pisu to vždy u falešných diskusi o vzdělávání. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
19.8.21 16:57

Pokud jde teprve do deváté třídy, tak si to ještě může rozmyslet. Jinak by to nebyl konec světa, tak se inteligentní holka vyučí na kuchařku, bude pokračovat na maturitní obor a pak klidně dál. Nebo si to rozmyslí v průběhu studia a přejde na školu, co jí bude bavit. Vlastně o nic nejde. V budoucím zaměstnání až na výjimky se stejně musíš všechno naučit až tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat