Jak označit oblečení - školka

Anonymní
19.8.21 06:56

Jak označit oblečení - školka

Maminky, malá mi půjde do školky. Chci ji nějak označit oblečení. Nemáte nějakou vychytavku? Nechci na oblečení přímo psát a zkouším tu psát na klasickx tkaloun ale se mi to rozpiji a není to k přečtení ☹️… Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8479
19.8.21 07:02

Něco vyšít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
19.8.21 07:10

Ahoj, já tu vyčetla ve starší diskuzi náplasti bez polštářku. Jsou takový hnědý na kolečku :D před praním sundat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
19.8.21 07:13

Daj se koupit razítka se jménem dítěte, nebo tak něco, myslím mylabels. Ale zkušenost nemám, malá oblečení podepsaný nemá a ještě nic neztratila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35502
19.8.21 07:13

Jdou na to přímo koupit lepítka, která vydrží pár vyprání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25892
19.8.21 07:20

Kámoška vysila bavlnkou „značku“.
Nicméně já podepisovala minimum věci. Děti si své oblečení poznaly.
Když se něco ztratilo (rukavice, spodek od pyžama), tak to prostě zmizlo.
A doma jsem taky nekontrolovala, jestli na cedulce není nahodou cízí iniciála. :nevim:
Takže mě to podepisování věci přijde malinko alibisticke.

Edit: Když už jsem něco podepisovala (obvykle v okamžiku, kdy dítě dovalilo s informací, že Toníček/Janička mají stejnou bundu), tak liháčem iniciály na cedulku nebo do vnitřku boty.

Příspěvek upraven 19.08.21 v 07:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54577
19.8.21 07:28

Měla jsem koupené fixy na oblečení. Ale to je tím, že nic neskladuji a neprodávám dál. Bych se mohla vykašlat, abych něco pak fotila a dávala na bazary. Takže klidně napíšu zkratku jmen. U nás stačí tři písmena a ví se, čí to je. Výhoda jmen, která nejsou častá.
Sestra si nechala vyrobit razítka se jménem nebo značkou pro děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3257
19.8.21 07:41

Podepisovala jsem jen bundu a boty. Klasickou lihovkou někde zevnitř. Za čtyři roky se neztratilo nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
19.8.21 07:41

Já objednala na netu nálepky se jménem, které vydrží pračku a sušičku (i myčku). Syn nastupoval do školky ve 2,5letech a u těchto malých to učitelky vyžadovaly podepsané. Ač ty nálepky vydrží praní/sušení, jdou pak bez problémů sloupnout.

Edit: máme od HappyLabel, jsou vhodné i do myčky, syn si nosil do školky svoji svačinu, pití a muselo to být označené.

Příspěvek upraven 19.08.21 v 07:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
19.8.21 07:44

Site veci nepodepisuju, to ucitelky bez problemu poznaji, na zbytek + na boty mam samolepky od happy labels, myslim. Jedna sada mi vydrzi na cely tri roky, pracka i susicka bez problemu. Obleceni pak davam pribuzne, nalepky sundam a ona ma nepopsane veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5882
19.8.21 07:47

Tímto na oblečení, papuče, boty:
https://www.mamalabels.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11176
19.8.21 07:48

Podepisovala jsem na „visačky“ všité v oblečení. Často se to rozpilo, ale použila jsem čtyřpísmennou verzi jména a vždycky to nějak rozluštit šlo. Navíc teda dítě si svoje věci pozná: dělala jsem to spíš proto, že je zapomnětlivá, čili kdyby někde něco našel na ŠvP nebo táboře v areálu nebo tak, aby věděl, kam to předat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6255
19.8.21 07:59

Buď jsou ty razutka, nebo jsem planovala stuhu s jeji znackou a přišila bych to, nako nec jsem podepisovala, jen boty ktere mela s nekym stejné a oblečení ne, svoje si poznala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19584
19.8.21 08:05

Na netu je toho mraky, já jsem psala jen monogram na cedulky u krku/v pase (textilní fixou). Ale teda nikdy se mi nestalo, že by si dítě nemohlo najít svoje věci nebo je někde zapomnělo. Lepší je nedávat do školky takové to úplně low cost oblečení, co má každý (typicky Lidl, Pepco a Kík) - pokud jsme něco takového měli a nebyla to spodní vrstva (myslím třeba bundu nebo šusťáky), tak jsem na to klidně dala nějakou nášivku, přívěšek apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
19.8.21 08:06

Máme razítko se jménem a značkou kterou ve školce má, takže i dcerka ví, že je to její, když vidí srdíčko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat