Ježiš, to už rodím?

Terezka92
17.7.15 15:28

JEŽIŠ TO UŽ RODÍM???

Maminky prosím poraďte mi..Dnes jsem v 6 měsíci… Včera večer jsem měla takové " stahy" ale nepravidelné ale teď je mám pravidelné každou minutu… Co to je? To jako už malek leze ven? Ale nekrvácím, nešpiním..prostě nic… Jen mám slabší křeč v levém boku.. Prosím..Mám jet do nemocnice?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17.7.15 15:32

@Terezka92

Může to být cokoli. Pro klid v duši bych určitě jela. Lepší 100× zbytečně než něco zanedbat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13550
17.7.15 15:32

Volej rychlou..a hned

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2260
17.7.15 15:33

@Terezka92 Já bych pro klid jela :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.15 15:34

Tak to je teda otazka :potlesk: Kazda normalni zenska, uz by tam byla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621

Byt tebou tak uz jsem v nemocnici. Radsi 100× plany poplach nez jeden prusvih. Drzim palce a dej vedet jak jsi dopadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13550

Jinak já nechci strasit, ale porod jsem taky nepoznala..a mám holcicku narozenou 26.tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
17.7.15 15:36

Neptej se tady a mazej do pordnice zde ti žádná do dělohy nevidíme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
17.7.15 15:37
@Terezka92 píše:
Maminky prosím poraďte mi..Dnes jsem v 6 měsíci… Včera večer jsem měla takové " stahy" ale nepravidelné ale teď je mám pravidelné každou minutu… Co to je? To jako už malek leze ven? Ale nekrvácím, nešpiním..prostě nic… Jen mám slabší křeč v levém boku.. Prosím..Mám jet do nemocnice?

nejlepší je psát na emimino, tu totiž všichni věští, žee :zed: bože můj, blbost světem vládne.. už bych byla dávno v porodce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
17.7.15 15:38

Já už bych teda bývala volala doktorovi rano, aspoň by se te vyptalí jaky bolesti a tak, a rozhodli za tebe nechápu proc se ptáš tady?? Máš s tim nějaký problém jet k doktorovi snad??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
17.7.15 15:41
@Terezka92 píše:

j zajet k dr na KO at mas klid ze je vse ok muze to byt něco ale nemusi ja bych teda na nic necekala ;)

• Citovat
  • Upravit
13550
17.7.15 15:47

Já zakladatelku neodsuzuju, v den svého porodu jsem si myslela, že děti se jen melou v břichu..Málokdo si připustí, že stačí málo a jsou venku :-( tím nechci děsit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1096
17.7.15 15:48

:lol: tohle opravdu nechápu, první co by mě napadlo, je jet do porodnice. Vás jako první napadne napsat na emimino a čekat, až vám to někdo řekne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
17.7.15 15:49
@Králičice píše:
Já zakladatelku neodsuzuju, v den svého porodu jsem si myslela, že děti se jen melou v břichu..Málokdo si připustí, že stačí málo a jsou venku :-( tím nechci děsit..

tak jako mletí ok, ale bolesti? Mi takhle porodila známá ve 24 tt, pořád pohoda, pohoda a jak to dopadlo :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47667
17.7.15 15:50

Já už bych jela večer, v 6m žádná srada. Doktoři zkouknou a raději být za hysterku než např nechat rozjet porod :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama