Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahoj, já mám polly a jsem spokojená, jen mě štve to přemisťování, kolecka jen vzadu…vepředu jen gumový cosi… takže moc nejezdí. jinak jsem neshledala vadu. porovnat nemuzu.
Dodávám, že polly je prima v tom, že se dá polohovat do pololehu podobně jako autosedačka. Nevím, jak to má ta druhá.
Já se rozhodovala před týdnem. Musím za sebe říct, že campione má dost igelitový potah a ty plastové svorky na kšírách mi přijdou chatrné. Ne že by asi nevydržely, ale vyloženě mi to vadilo a když vedle stála fábula, tak jsem říkala, že campione určitě ne. Včera jsem koupila fábulu a zítra jdu měnit za polly. Hold to polohování je pro nesedící důležité a fábula zase nemá polohovací nožičky. Prostě polly je asi opravdu momentálně nejlepší židlička pro nesedící děti na trhu…
Máme Polly, jsem s ní naprosto spokojená, používáme od 1. příkrmů od 5M (šla do pololehu, tak jsem nemusela krmit v autosedačce- ta by vypadala), syn v ní sedí dosud (2,5R), přestože je divočák, vrtí se v ní, nejsou na ní žádné známky opotřebení (jakože žádné trhání potahu), dobře se omývá… prostě spokojenost.
Ahoj, my nedavno kupovali pro malou zidlicku CAM. Mame ji od 6ti mesicu, zatim jen spokojenost. snadno se diky koleckum prevazi po byte, je omyvatelna vcetne polstrovani, ma prakticky kosik na veci. Lehce se sklada. My jsme s ni zatim moc spokojeny.
Moc děkuji za zkušenosti. Teď u mě vede asi polly, ale vzhledově se mi víc líbí cam. Potřebovala bych si je osahat naživo, ale nedostanu se nikam do obchodu ![]()
Mam polly, ale ted jsem se dívala na tu CAM a vypadá taky dobře a promyšleně. už je to teda asi jen na ceně, vzhledu a tobě!
@Efsheny píše:
Mam polly, ale ted jsem se dívala na tu CAM a vypadá taky dobře a promyšleně. už je to teda asi jen na ceně, vzhledu a tobě!
no cenově jsou na tom stejně ![]()
@Issobel tak ted je to jen na vzorku…nech dítě aby „si vybralo“ ![]()
Máme chicco poly už od roku 2009, tedka v ní řádí druhé dítě a kdybych jí pořádně vydrbala tak je jak nová. Hlavně se netrhají igelity, všechno drží.
Ale máme jí na jednom místě, je fakt že tahat jí po baráku není ideální. Je taková robustní.
Mám Chicco Polly z druhé ruky, má teda v tom ohybu prasklý ten potah, i na pár jiných místech, ale spravit se to dalo a jinak je suprová, hlavně bezva polohovací, nejradši bych měla tu klasickou dřevěnou po nás, jenže malá stále ještě nesedí, tak jsem ráda za tuhle, a taky se nevyklá a drří pěkně…
Taky jsem se rozhodovala mezi nema ale nakonec jsem zvolila baby design fabula!!! A ta je vyborna…na obou jsem neco nasla
My máme polly jsme moc spokojeni než jsme židličku koupili uvažovaly jsme také o té cam campione a nebo také babypoint fábula
@kamajvik také ted zvažuji židličku, jsi s ní spokojená? S chicco polly dva v jednom. Je stabilní, bezpečná, nepotí se v tom dítě? z jakých materiálu je, konstrukce a polstrování? děkuji za info.