Jídlo 1x denně a hubnu

Anonymní
25.2.20 00:46

Jídlo 1x denně a hubnu

Dobrý večer, je zde někdo, kdo jí 1×, 2× denně a hubne? Držela jsem to 1 měsíc a zhubla jsem 8 kg, které se mi do teď nevrátila a to jsem to držela v červnu. Vím že to není moc zdravé, ale bylo to jediné hubnutí, které pomohlo a nevrátila se mi kila zpátky, ale proč jsem vůbec píši. Je to z toho důvodu, jestli nemáte někdo zkušenost, kdo to taky drží a zhubl ještě víc jako já. Potřebuji se k tomu zase dokopat, ale vůbec mi to nejde. Všem děkuji za odpověď. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

231
25.2.20 00:51

Ja měla obrácený efekt. Zacla jsem chodit k výživové poradkyni. Jist nekolikrat denně mi nedelalo dobre psichycky. Musela jsem neutale videt na hodiny a skoumat jak dlouho nežeru a jak dlouho nebudu. Ukoncila jsem to s tim, ze sem zmenila kvalitu stravy. Ovoce, zelenina, jogurty, vločky, semena atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
25.2.20 00:54

@Atisia Souhlasím, změnit kvalitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 00:54

@Atisia No já to mám právě tak že když začnu jist např. 5× denně tak mám neustále chutě a hlad a když jim třeba 2× denně tak vůbec hlad nemám. Moc to nechápu jak se to děje, ale hrozně mi to vyhovovalo a nemůžu se k tomu vůbec dokopat, i když vím že to pomůže. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 00:58

@alena1995 Momentálně se snažím, začala jsem si počítat kalorie, ale musím říct že mě to vůbec nebaví. Držím to 20 dní 4kg dole, ale jsem hrozný blázen že chodím na váhu třeba 5× denně což je špatně. Jak jsem psala tabulky mě nebaví, radši je pro mě pohodlnější si dát 2× denně pořádný kopec zeleniny s masem a nějakou přílohou a vím že zhubnu než se trápit s vážením a mít neustále hlad když vidím že toho je tak málo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 00:59
@Anonymní píše:
@alena1995 Momentálně se snažím, začala jsem si počítat kalorie, ale musím říct že mě to vůbec nebaví. Držím to 20 dní 4kg dole, ale jsem hrozný blázen že chodím na váhu třeba 5× denně což je špatně. Jak jsem psala tabulky mě nebaví, radši je pro mě pohodlnější si dát 2× denně pořádný kopec zeleniny s masem a nějakou přílohou a vím že zhubnu než se trápit s vážením a mít neustále hlad když vidím že toho je tak málo. :nevim:

Jinak potřebuji zhubnout tak 35 kg a u nás žádný poradce není takže nemám moc na výběr a vím, že opravdu zhubnu :) :(

• Nahlásit
  • Citovat
231
25.2.20 01:00

Jeste jsem prestala používat cukr. Ten nahrazuju jiným sladidlem tj: hroznový cukr, med, Stevie, agavovy sirup… Bílé pečivo a „bile“ těstoviny taky nic. Zato ujuzdim na výrobcích alpro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 01:02

@Atisia To já také nesladím a také radši nahrazuji a bílé pečivo a mouku nejím dobrých 10 let. Radši si koupím žitnou nebo proteinovou housku nebo miluji od Penamu večerní chlebík jestli znáte. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 01:05
@Anonymní píše:
@Atisia To já také nesladím a také radši nahrazuji a bílé pečivo a mouku nejím dobrých 10 let. Radši si koupím žitnou nebo proteinovou housku nebo miluji od Penamu večerní chlebík jestli znáte. :)

Ale nejlepší bude se opravdu odhodlat a pustit se zpět do své osvědčené metody hubnutí. I když se mi do ní moc nechce, ale 35 kg je 35kg :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1342

Nevím nic o tom, že by OMAD mělo být nezdravé.

Já mám zkušenosti jen s přerušovaným půstem - a ty jsou dobré.

Pět jídel denně mi přijde až nechutné, nedokopala bych se k tomu. Během dopoledne bych do sebe to jídlo musela cpát dost násilně, což se mi nezdá OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
@Anonymní píše:
@Atisia To já také nesladím a také radši nahrazuji a bílé pečivo a mouku nejím dobrých 10 let. Radši si koupím žitnou nebo proteinovou housku nebo miluji od Penamu večerní chlebík jestli znáte. :)

Tak to neznám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 01:07

@MrsNorris Tak musím říct že zkratku tohoto hubnutí vidím poprvé, ale mockrát děkuji, přečtu si o tom více. Také si myslím že to není úplně hrozné, ale všichni okolo mi říkají najez se, proč nejíš, vždyť je to nezdravé máš jist 5× denně. Je těžké žít v rodině kuchařů. :lol: :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 01:09

@Atisia Tak pokud někdy uvidíte tak ochutnejte. Je dobrý jelikož v něm nejsou skoro žádné sacharidy, ale je tam více tuku, což mi osobně docela vadí, ale myslím si že na hubnutí je výborný, jelikož sacharidy se rychle dohánějí něčím jiným.

• Nahlásit
  • Citovat
231
25.2.20 01:10

No mela jsem problém se svacinami. Pokud jsem doma tak si dělám velke snídaně to mam ráda. Rozmixovane ovoce se seminky :P… To je mňam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 01:12

@Atisia Tak rozmixované ovoce také miluji. :P :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie