Problémy s jídlem - zkušenosti?

Anonymní
23.2.20 17:13

problémy s jídlem-zkušenosti?

Zdravím, omlouvám se za anonymitu, ale je to pro mě citlivé téma. Od léta jsem se rozhodla, že začnu jíst zdravěji, nebylo to kvůli tomu, abych zhubla, ale abych omezila tolik sladkého, co jsem jedla. Jedla jsem dalo by se říct vše, ale více jsem zařazovala zeleninu, ovoce a třeba místo mléčné čokolády jsem jedla 70 % čokoládu, jen tím jsem zhubla za chvíli cca 2 kila, ale pak mi něco přeplo v hlavě, začala jsem jíst hrozně málo, cca 1300 kalorií denně a za chvíli zhubla celkem cca 5 kilo. Ztratila jsem na 5 měsíců menstruaci, rodina i přátelé mě neustále hlídali, co jím a jak často jím. V období Vánoc jsem si řekla, že upustím uzdu a nebudu se bránit cukroví a všemu, co k Vánocům patří. Nabrala jsem od té doby cca 4 kilo, menstruace se mi vrátila, ale bohužel teď mám zase opačný problém-přejídání. To je asi klasický proces po hladovění. Jsem z toho nešťastná, opravdu nedokážu vydržet víc než 2 dny se nepřejídat, sním opravdu neskutečně velké množství jídla, hlavně sladké, nevím, jestli teď jen doháním ty 4 měsíce hladu, ale nevím co mi už pomůže. Nejhorší je to, že už mám tak roztahaný žaludek, že i po normální porci nemám dost a mám pořád hlad. Chci jen jíst normální porce a omezit to sladké, to je vše, bohužel to ale nevydržím. Vím, že si za to můžu sama a že to je důsledek hladovění, už nikdy bych žádné takové diety nedržela a opravdu prosím o radu, pokud jste si něčím takovým prošly, jak jste to překonaly? Budu vděčná za jakékoliv rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7548
23.2.20 17:22

Sladké nekupovat…co není doma, to nesnis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 17:59

Pokud se kvůli jidlu cítíš špatně, tak zvaž návštěvu psychologa, ať se to nevyvine do anorexie nebo bulimie.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama