Deprese ze vzhledu

Anonymní
23.2.20 18:07

Jsem ošklivá

Tak to na mě padlo. Často dostanu deprese po nějakém srazu s kamarádkami, protože jsou všechny opravdu krásné. Kdežto já? Postava nic moc (s tím jediným se dá něco málo dělat), ale co je horší, mám prostě vady, které vyřeší jen statisíce u plastických chirurgů. Zrovna koukám na fota z akce a prostě vše je u mě naopak - velký nos, malé a zapadlé oči, úzké rty, vlasy nic moc… kdybych měla rozebírat svojí postavu po svléknutí svršků, tak to jsou další statisíce… nevím, co chci slyšet, nechci se s tím smířit. Podstoupily byste v mém případě nějaké plastiky, i když by vám velmi výrazně chyběly ty peníze pak v rozpočtu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6052
23.2.20 18:09

Kolik Ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 18:10

@Tarjei 22

• Nahlásit
  • Citovat
4496
23.2.20 18:11

Ne. Spíš udělej něco s postavou - tam kde máš rezervy, pak kadeřník, možná změna barvy vlasů, raději henna, pokud nemáš vlasů moc, aby ti nezačaly padat.
Dnes už není tolik hezkých holek, myslím, že se to hodně zhoršílo za posledních 10 let.
Vidíš to obludně, protože dost možná o sebe nedbáš a to je vidět vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3737
23.2.20 18:11

Já si myslím že to tak hrozné být nemůže. Vypracuj postavu a bude to dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6052
23.2.20 18:12

Hele mne je pres 40. Vsechno vytahany, lehka nadvaha, chlupata jsem jak opice, dlouhej nos, ve vlasech kouty…no a? Copak na tom tolik zalezi? Nezalezi, ver mi. Kdyz je nekdo krava, je krava i s dlouhejma nohama a rasama jak vejire. Kumst je mit zdravy sebevedomi i kdyz nejsi dokonala. A ver tomu, ze kazdej mame svoje sr.acky. Krasna postava preci neni zarukou stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12883
23.2.20 18:13

Hele vím, že to je těžký poslouchat, ale mám jednu bývalou kolegyni z práce. Malá, ale prdelata, malý prsa, výrazný špičatý nos, vlasy krátký a jemný, obličej celkem fádní. Ale! ona se vždycky zajímala o módu a uměla ty věci nosit. Plus to byla dost úspěšná ženská a taky sympaťanda. V práci profík. Chlapi ji milovali a ženský obdivovaly. Takže tak. Je to často v hlavě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6052
23.2.20 18:14

Jsi mladounka, jeste dozrajes. Ver tomu, ze se zdravou drzosti nejdal dojdes. I v tomhle. Ja mam krom tech koutu i vysoky celo. Celej zivot jsem nosila blbou ofinu ktera me stvala. Pritel me premluvil at si tu ofinu necham dorust ptz vedel ze me to stve. A tak vesele vystrkuju svoje vysoky celo a kouty a jsem spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
793
23.2.20 18:15
@Anonymní píše:
Tak to na mě padlo. Často dostanu deprese po nějakém srazu s kamarádkami, protože jsou všechny opravdu krásné. Kdežto já? Postava nic moc (s tím jediným se dá něco málo dělat), ale co je horší, mám prostě vady, které vyřeší jen statisíce u plastických chirurgů. Zrovna koukám na fota z akce a prostě vše je u mě naopak - velký nos, malé a zapadlé oči, úzké rty, vlasy nic moc… kdybych měla rozebírat svojí postavu po svléknutí svršků, tak to jsou další statisíce… nevím, co chci slyšet, nechci se s tím smířit. Podstoupily byste v mém případě nějaké plastiky, i když by vám velmi výrazně chyběly ty peníze pak v rozpočtu?

Tak sem dej svoji fotku. Třeba to zdaleka není tak zlé, jak si myslíš. ;) Pokud máš ale dojem, že potřebuješ nějaké plastické operace, pak bych do toho klidně šla. Co se týká peněz, nemusíš jít na všechny zákroky najednou. Můžeš postupně šetřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7280
23.2.20 18:16

Ja bych na plastiku šla. Každá žena by se měla cítit krásná i za tuto cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11757
23.2.20 18:17

Je to v hlavě, taky mám chybu, kterou opraví jen statisíce, které do toho ale investovat nehodlám, postavu nepočítám, s tou se dá něco dělat. Když budeš ty mít ráda sebe samu, budou tě mít rádi i ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6052
23.2.20 18:17

Ja bych na plastiku nesla. Za prvy zbytecnej zasah do tela, za druhy to muze konkretne v obliceji zmenit nejakej rys, kterej byl pro Tebe charakteristickej a kdo vi, co to muze vsechno zpusobit. Za treti, ne kazda plastika se povede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 18:21

Já si třeba až po dvacítce nechávala srovnat zuby. Po prvních dvou dětech jsem si nechala odstranit křečové žíly a metličky, bylo to oboje relativně drahé, ale stojí to za to, cítit se dobře a hezky. Jsi ještě hodně mladá, opravdu doporučuji se sebou začít něco dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6052
23.2.20 18:21

Myslim, ze je fura horsich veci, nez si pripadat nehezky. Treba jedna kamaradka ted umira na rakovinu. A ja mam tezce postizeny dite. Mozna by Ti pomohlo jit dobrovolnicit nekam do hospicu, abys videla, co je fakt dulezity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4311
23.2.20 18:23

Vidíš se určitě v horším světle, než tě vidí ostatní - zapracuj na tom a ušetříš statisíce. :kytka: Nikdo není dokonalý a když se zeptáš svých kamarádek, tak ti každá řekne XX věcí, se kterými není spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama