Jiná velikost plen v balíku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Budulinek24
Nováček 4 příspěvky 10.02.19 20:24
Jiná velikost plen v balíku

Ahoj holky, mám takový problém. Kupujdeme plenky bella happy 1 ale teď se mi stalo že jsem otevřela balík a byly tam pleny jasně o číslo menší. Dokonce jsem porovnávala s původní 1kovou plenou. Jedna z dcer je menší tak jsem říkala že to nevadí že to vypotrebujeme. Ale koupily jsme těch balíku 5 a ve 3 z nich jsou plenky menší. Nevíte kam se s tím obrátit?. Napadlo mě zajít do obchodu kde jsem to koupila a reklamovat ale účtenku od plen si vážně neschovavam. :think::D

Reakce:
Maja Z
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 10.02.19 20:41

@Budulinek24 jestli jsi platila kartou, tak reklamuj na zaklade te platby, uctenku nepotrebujes

Ennny
Závislačka 2634 příspěvků 10.02.19 20:41

Tak bez účtenky, leda na výrobce. Nebo ještě můžeš zkusit výpis u účtu pokud jsi platila kartou.

svapi
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 10.02.19 21:03

@Budulinek24 pamatujes si, kdy jsi je koupila? Nam v obchode treba zpetne vyhledali účtenku. Jinak maji holky pravdu, staci, pokud jsi platila kartou..

Aspera
Generální žvanilka 21649 příspěvků 10.02.19 21:11

Já bych zkusila obchod a pokud tam by nepomohli bez účtenky tak výrobce. Bude to problém, který se bude objevovat všude, tak by měli reagovat okamžitou výměnou a bude klid.

PetuleS1
Povídálka 40 příspěvků 10.02.19 21:27

Najdi výrobce a obrať se na něj :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >