Jít do nájmu nebo bydlet u našich?

Anonymní
21.11.15 15:37

jít do nájmu nebo bydlet u našich?

Ahoj, řešíme ted bydlení, zda jít bydlet do nájmu nebo k našim, máme jedno dítě, u nás bychom mohli být v 1+1 skoro zadarmo, ale zase je to malé a v nájmu je nevýhoda že bychom moc neušetřili, jak byste se rozhodli?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20518
21.11.15 15:39

Neorozumím v 1+1 i s rodičema, nebo že by to byl váš minibyteček v bytě rodičů?

Záležéí na vztahy s rodiči, leckde to funguje, máma pomůže s dítětem, pohoda. Jinde to vrže a je to děs běs a lépe ten nájem platit. To´t otázka, no. Já bych nebydlela ani s našima, ani s tchánovcema, díky bohu za svý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
21.11.15 15:40

Nebylo to tu už náhodou jednou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1892
21.11.15 15:41

I když jsme věřili, že bydlení u rodičů bude lepší a levnější varianta, ukázalo se, že to bylo jedno z nejhorších rozhodnutí, které jsme kdy udělali. A stálo nás to několikanásobek toho co nájem. Vše přestože jsme vycházeli léta skvěle.

Za mě běžte do nájmu a směřujte svůj život ke vlastnímu bydlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
21.11.15 15:44

Dle mě je to stejná zakladatelka jako tato diskuze: https://www.emimino.cz/…ankovani/12/?…

@admin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
599
21.11.15 15:45

I když mám svoje rodiče ráda, ráda se s nimi stýkám, s mámou si neustále volám, ale vždy bych radši bydlela i s dítětem ve vlastním 1+1 a třeba i v pronájmu. Jak říkám, svoje rodiče bych nevyměnila za nic na světě, ale bohatě mi stačí za nimi přijet občas na víkend :-) totéž platí i pro tchyni s tchánem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1224
21.11.15 15:50
@Dana V píše:
I když mám svoje rodiče ráda, ráda se s nimi stýkám, s mámou si neustále volám, ale vždy bych radši bydlela i s dítětem ve vlastním 1+1 a třeba i v pronájmu. Jak říkám, svoje rodiče bych nevyměnila za nic na světě, ale bohatě mi stačí za nimi přijet občas na víkend :-) totéž platí i pro tchyni s tchánem :-)

Mám to stejně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13218
21.11.15 15:51

Taky si myslim, ze to zde uz bylo… Zakladatelko, bezte radeji do najmu. Spolecne bydleni nebude delat dobrotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
21.11.15 16:50

Rozhodně nájem. My měli možnost k našim do baráku, dvě místnosti, vlastní sociálka, kuchyně společná nebo vydržet v našem 1kk 40m se dvěma dětma než seženeme větší na hypo. Zatím držíme, nechceme si narušit skvělé vztahy s rodinou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2096
21.11.15 17:03

Nájem!!!…ušetřené peníze není to samé jako ušetřené nervy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
21.11.15 17:54

Záleží jak vycházíte, jak vychází s tchánovci manžel, jestli budete mít svůj byt nebo bude společná kuchyně nebo koupelna…Pokud spolu vycházíte všichni v pohodě a nemáte společné zázemí, tak bych šla k rodičů a šetřila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
21.11.15 19:00
Za kazdych okolnosti bych sla do najmu. u rodicu pouze prechodnou dobu-treba nez je byt k nastehovani.
@Anonymní píše:
Ahoj, řešíme ted bydlení, zda jít bydlet do nájmu nebo k našim, máme jedno dítě, u nás bychom mohli být v 1+1 skoro zadarmo, ale zase je to malé a v nájmu je nevýhoda že bychom moc neušetřili, jak byste se rozhodli?
  • Nahlásit
  • Citovat
Lutonka
21.11.15 20:06
@ynax píše:
Záleží jak vycházíte, jak vychází s tchánovci manžel, jestli budete mít svůj byt nebo bude společná kuchyně nebo koupelna…Pokud spolu vycházíte všichni v pohodě a nemáte společné zázemí, tak bych šla k rodičů a šetřila

Nesouhlasím-i ty nejlepší vztahy dostanou slušnou zátěžovku při společném bydlení (navíc s dětmi!),osobně bych to brala jalo to poslední řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
21.11.15 20:37

Najem- tchan i kdyz vztahy byli od zacatku naseho vztahu pecka.. najednou vymyslel- novy bojler, novy topeni, novy blablabla my krcalek o 2 pokojich on zbytek dvoupatroveho baraku. Platilo se vse na pul. Najem jsme mu taky platili+poplatky. Posledni kapka byla fasada a zamkovka, to uz jsem myslela ze popadnu kudlu. Hlavne ze barak 10let chatrat mohl a najednou se vse muselo zrenovovat. Vyslo nas to na vic nez mit 3+1 v najmu v praze:DD umel hrat na city no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 15:11

Ahoj zakladatelko v žádném pripade nechodte k rodicum pokud mas furt pritele nebo manzela my jsme meli stejnou situaci jako vy a zvolili jsme snazsi moznost jit k rodicum a jak to dopadlo po trech letech se rozvadime a to mame 6 mesicni mimco je to vsude stejny stari by z mladejma nemeli bydlet v jednom domě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama