Reklama

Jít na ORL i když RTG dutin je v pořádku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miminkooo86
Stálice 83 příspěvků 16.08.18 10:13
Jít na ORL i když RTG dutin je v pořádku?

Ahoj holky, prosím zoufale o radu! Už 3 týdny mě bolí hlava se střídavou intenzitou. Někdy je to jen lehké pobolívání, jindy nesnesitelná bolest, na kterou nezaberou ani analgetika na předpis :zed: Mám za sebou neurologické vyšetření, zubaře, lumbálku, CT mozku a RTG dutin - dělali na pohotovosti. Nikde nic nenašli a hlava bolí pořád. Nejvíc pod očima, nad očima, kořen nosu (někdy nos celý), na spáncích. V předklonu a vleže se to horší. Už fakt nevím, kam jít. Jen mě napadá to ORL, aby se na mě pořádně podívali. Je nějaká možnost, že by vůbec něco našli, když mám RTG v pořádku? Nějaká alergie, nateklé sliznice nebo co já vím? Rýmu nemám, ani jsem neměla. Fakt už mi z toho solidně hrabe :(

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12542 příspěvků 16.08.18 10:16

Šla bych na to ORL. U nás běžně koukají takovou hadičkou do nosu a vidí případně zduřelé dutiny, nateklé. Dceři dali na něco podobného sprej, fakt jí pomohl, ani nedělali rentgen. Taky ji bolela hlava, horší to bylo při předklonu.

miminkooo86
Stálice 83 příspěvků 16.08.18 10:21

@vokishka U nás to dr. používá taky, ale já fakt nemám představu, co je na tom RTG vidět a co ne. Asi tam v pondělí zajdu (teď má dovolenou), tohle už není normální. V nejhorším budu za blbce :roll:

vokishka
Extra třída :D 12542 příspěvků 16.08.18 10:26

@miminkooo86 proč za blbce? Podle mě to je normální, mám problém, jinde ho nevyřešili, tak jdu dál.

miminkooo86
Stálice 83 příspěvků 16.08.18 10:44

@vokishka Kvůli tomu, že už mi jinde dělali ten RTG a ten byl v pořádku. :think:

Janasas
Kelišová 5231 příspěvků 16.08.18 10:55

@miminkooo86 to samé má můj kluk 10 let- popis stejný s tím, že jsme na ORL byli řeknl, že rengen je bez nálezu, že je to prostě brát léky dál.. Je to léčba na delší dobu.. Jinak kluka hlava bolí pořád taky a ty dutiny, a má je uplně čisté.. taky jsem z otho na nervy..
Má antibio, máme kapat do nosu- teda i kašle, na to má jiné léky..
Jinak kluk rýmu taky nemá… vůbec..taky jsem si myslela, že má ucpanou a prý ne..
Kluk mi taky čysto pláče hlava a spánky bolí.. kašel teda přišel pozděj, to je zase jiný soudek, ale pár dní jsme řešili toto. Bála jsem se, že tam má něco zaražené- zadní rýmu a nic
Každopádně, na ORL, nám dali antibio, tak bych určitě zašla, možná tam máš zánět, infekci .. těžko říct

miminkooo86
Stálice 83 příspěvků 16.08.18 12:19

@Janasas Chudák :-( Můžu se zeptat, jaká antibiotika má? Já dostala v úterý Amoksiklav (penicilin) kvůli zubu - dělali mi extrakci osmičky, jestli to není od ní, ale nebylo. Zatím teda žádná změna, o osmičce už nevím, ale hlava pobolívá pořád. To nechápu, z čeho to může být. Synovi přeju brzké uzdravení, soucítím s ním. :hug:

mroe
Extra třída :D 14298 příspěvků 16.08.18 12:56

Pokud mas za sebou všechno, co pises, vyrazila bych na rehabilitaci s krcni pateri.

miminkooo86
Stálice 83 příspěvků 16.08.18 13:02

@mroe Tam jsem objednaná na úterý - dřív nemohli. Ale nějak se mi nechce věřit, že by to mohlo být tím. Navíc jsem na to nikdy netrpěla :? Už vážně nevím, připadám si jako blázen. Všude říkají, že jsem zdravá a mně třeští hlava, že bych si ji kolikrát nejradši uřízla. :zed:

mroe
Extra třída :D 14298 příspěvků 16.08.18 13:05
@miminkooo86 píše:
@mroe Tam jsem objednaná na úterý - dřív nemohli. Ale nějak se mi nechce věřit, že by to mohlo být tím. Navíc jsem na to nikdy netrpěla :? Už vážně nevím, připadám si jako blázen. Všude říkají, že jsem zdravá a mně třeští hlava, že bych si ji kolikrát nejradši uřízla. :zed:

Tak schvalne, je to muj favorit. :mrgreen:

Janasas
Kelišová 5231 příspěvků 16.08.18 17:24

@miminkooo86 to jsme měli týden a zrušili nám ho, protože týden bez změny a má od uterka Klacid

miminkooo86
Stálice 83 příspěvků 16.08.18 19:57

@mroe Schválně dám pak echo :lol: Tedy pokud konečně přijdou na to, co mi je :pocitac:

miminkooo86
Stálice 83 příspěvků 16.08.18 20:00

@Janasas Tak to mě příliš nepotěšilo :-( No, tak uvidím, co zítra řeknou mně. I tak moc děkuju. Snad už ty druhé ATB zaberou :kytka:

miminkooo86
Stálice 83 příspěvků 28.08.18 18:37

@mroe Tak jsi měla pravdu, dnes mi byl potrvzen CC syndrom :zed:

mroe
Extra třída :D 14298 příspěvků 28.08.18 21:32
@miminkooo86 píše:
@mroe Tak jsi měla pravdu, dnes mi byl potrvzen CC syndrom :zed:

Jo,dik za info, tak nejak jsem tusila. Pater a muskuloskeletalni system delaji leccos, kolikrat tomu lide nechteji verit.....treba bolesti prsu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Pád Lukáše Rosola: Hraje za almužnu, nemá ani na sedadlo v autobuse

Byl považován za naději českého tenisu a svého času se před ním sklonil... číst dále >

Monika Štiková se zabydluje v Německu: S chlapcem, co vypadá jako její vnuk

Od té doby, co si Monika Štiková našla mladého přítele, vidíme ji v Česku čím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >