Jizva na nose u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikca88
Povídálka 14 příspěvků 1 inzerát 21.06.19 20:07
jizva na nose u dítěte

Dobrý den, moje 3letá holčička má viditelnou prohlubeň na nose ( takovou 3 mm x 5mm odřeninu do hloubky to moc nemá) nic hrozného ale pod určitým uhlem to jde šíleně vidět. Moc mě to štve :(. Vůbec netuším kde k tomu přišla… Myslíte, že to samo zmizí jak kůže poroste? Má s tím někdo zkušenosti??

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12576 příspěvků 21.06.19 20:34

Syn má na nose jizvu od neštovic. Měl je v 7 měsících a teď je mu 8 let a stále je viditelná. Akorát mě to neštve.. Pokud tvojí dceři bude v budoucnu vadit, tak si ji holt nechá vyhladit laserem a nebo zakryje make-upem. Vždyť to je taková prkotina… :nevim:

chaela
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 2 inzeráty 21.06.19 20:41

Syn má taky jizvu na nose, už ani nevím, do čeho a kdy narazil. Mně to teda nevadí, já mám jizev spoustu, manžel taky, a to i jednu v obličeji a jednu hodně velkou. Nemyslim si ze by na jizve bylo neco spatneho. Samozrejme je to neco jineho nez jizvy po popaleninach a podobnych hruzach, ale o tom tu myslim rec neni. Neres to, nebo to zacne resit i dcera a bude sama se sebou nespokojena, uplne bezduvodne.

kikca88
Povídálka 14 příspěvků 1 inzerát 21.06.19 21:39

Kdyby to byl kluk tak to též neřeším :wink: ale u holčičky jizva na kořenu nosu vypadá fakt dost nehezky:/

nozu
Extra třída :D 12576 příspěvků 21.06.19 21:52

Hele, já osobně mám hlubokou jizvu po neštovicích hned nad obočím. Taky to neřeším. A stejný přístup bych měla i u dcery. To je jedno, že tu jizvu má zrovna kluk. Pokud to budeš řešit, jsi na nejlepší cestě vypěstovat dceři slušný komplex méněcennosti, protože má podle tebe nehezkou jizvu. :roll:

kikca88
Povídálka 14 příspěvků 1 inzerát 21.06.19 22:07

Holky já se jen ptám zda podobná jizva někomu zmizela pro mou zvědavost… a jeste co kdo s tím dělal abych to nezanedbala…Vy jste si to vyložili do extrému - určitě kvůli jizvičky komplex dceři nedělám a dělat nebudu..tak se prosím vyjadřujte ke zkušenostem, děkuji:)

Váš příspěvek
Reklama