Jména Louis a Lolita?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1190
17.6.25 10:29
@malákráličice píše: Více

taky:-)…Přijde to s vámi projednat slečna Lolita…
Jo, je to vlastně můj problém, že budu očekávat někoho jiného:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3811
17.6.25 10:54

Těmito jmény se snad těm dětem chceš pomstít. Lolita je jiný název kur-y a Luis je zase něco jako Žán, tak pro sluhu na šlechtickém panství. Přitom máš tolik hezkých jmen od L, třeba kamarádka se jmenuje Lilian, říkáme jí Lily.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21549
17.6.25 11:07
@Francis6 píše: Více

Tak snad slečna + příjmení, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1190
17.6.25 11:13
@malákráličice píše: Více

Dnes se často používají křestní jména, ve firmách…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková