Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@malákráličice píše: Více
taky:-)…Přijde to s vámi projednat slečna Lolita…
Jo, je to vlastně můj problém, že budu očekávat někoho jiného:-)
Těmito jmény se snad těm dětem chceš pomstít. Lolita je jiný název kur-y a Luis je zase něco jako Žán, tak pro sluhu na šlechtickém panství. Přitom máš tolik hezkých jmen od L, třeba kamarádka se jmenuje Lilian, říkáme jí Lily.
@malákráličice píše: Více
Dnes se často používají křestní jména, ve firmách…