Jméno Damian, líbí - nelíbí (proč?)

Anonymní
21.9.20 11:21

Jméno Damian, líbí- Nelíbí (proč?)

Ahoj, potřebovali bychom poradit. Líbí se vám toto jméno? Většina lidí nás od tohoto jména odrazuje. Děkuji za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9130
21.9.20 11:24

Líbí, ale osobně bych ho nedala, protože se tak jmenoval nás kocour :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17054
21.9.20 11:30

Jméno hezký, ale tak pro kocoura. U jména si vždycky představuju šedesátiletou noblesní a váženou osobu, jak se tím jménem představuje, nebo naopak pupkatýho pantátu v hospě. Dobrý den, jsem Damián Novák… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5524

Sama bych ho nedala (frčíme si na starších, českých), ale nic špatného na něm nevidím, normální hezké jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234

Taky se mi Damián libí, ale taky bych ho nedala protože to je opravdu kočičí jméno :D. Jinak teď sama řeším jméno pro chlapečka a libí se mi Filip, Andrej…a nemůžem se s přítelem shodnout, protože on chce jméno po sobě Miroslav :D. neříkám že Mireček není pěkné, ale byl by to 3 Miroslav v rodině :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27684
21.9.20 11:31
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovali bychom poradit. Líbí se vám toto jméno? Většina lidí nás od tohoto jména odrazuje. Děkuji za názory.

Nelíbí. Ale je to vaše dítě. Nikoho jsem se dopředu neptala, jak se všem líbí jméno, které jsme vybrali. Vybrali jsme ho proto, protože se líbí NÁM a je to NAŠE dítě. Ostatní ať si víš co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
21.9.20 11:38

V základním tvaru super, ale zdrobněliny katastrofální. Slyšela jse i oslovení Damíku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2947
21.9.20 11:39

Mě se líbí i jednoho znám.. já bych se toho nebála, třeba ho pak ve škole překřtí na Dejmien (tak se čte anglicky Damian)

My měli ve škole Dejva, byl to David :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
21.9.20 11:40

Líbí a byl to můj favorit na klučičí jméno. Odůvodnění nemám, prostě se mi to jméno líbí :mrgreen: A právě z tohoto důvodu jsme dopředu nikomu vybraná jména neříkali 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2947
21.9.20 11:41
@ropucha 02 píše:
V základním tvaru super, ale zdrobněliny katastrofální. Slyšela jse i oslovení Damíku :roll:

co je na tom hroznýho? když může být Toník, Tomík, Domík, proč ne Damík?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
21.9.20 11:42

Damián Kocourek, veterinář :lol:
Nelíbí, ale co na tom záleží :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
21.9.20 11:42

@ropucha 02 A co je na tom oslovení špatného? To jsem nějak nepochopila… :nevim: Každý jméno se dá zpitvořit, když na to přijde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4330
21.9.20 11:47

Já si pod tím vždycky představím desivyho tmavovlasyho chlapečka z hororu. Ale jinak jméno jako takové se mi líbí. Základem je rodině jméno předem neříkat, nebo si nic nedělat z jejich řečí. Naši rodině se taky nelíbilo (A některým nelíbí doted) jméno pro jedno z našich dětí, ale nám ano, tak se tam prostě jmenuje. Před dítětem nikdy nic špatného neřekli, tak co. Každému se líbí něco jiného a to, ze s příbuzným jméno nelíbí, přece neznamená, že dítě nebudou mít rádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8169
21.9.20 11:50
@Anonymní píše:

Fakt se musíš ptát cizích lidí? To se neumíš rozhodnout sama, jak pojmenuješ své dítě?

Vyber takové, jaké se líbí tobě. Ne podle ostatních :roll:

K otázce : jo, celkem se mi to jméno líbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13966
21.9.20 11:51

Nelíbí, připomíná mi to dalamánek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu