Jméno Lev, váš názor?

8
30.3.21 20:34

Jméno Lev, váš názor?

Ahoj holky :mavam:

čekám na chlapečka a moc se mi libí jméno Lev. Ale neprošlo u manžela a jeho rodičů. Dělají srandu že ve škole bude se mu říkat tygr. Ano, je trochu netradiční pro ČR, ale jsou spousta netradičních jmen. Nemyslím že toto jméno je to nejhorší a mohla bych tým komplikovat život dítěti. :nevim:

Prosím o váš názor a předem děkuji za odpovědi. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10456
30.3.21 20:37

Šílený, promiň. Manžela i prarodiče chápu. Fakt se mu budou všichni smát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
30.3.21 20:38

Výborný nápad. 🐅 :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20679
30.3.21 20:38

Horší už jsi vybrat nemohla. Aspoň že budoucí otec má rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52941
30.3.21 20:39

To bylo v Babovřeskách nebo se pletu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4008
30.3.21 20:40

Lev je super jméno, a co třeba tak Opice, Zebra, nebo třeba Tučňák? :zed:…vím, že jméno Lev se nekde v Rusku normálně používá, ale pokud žijete v ČR, tak to vyzní přesně tak, jak jsem to napsala výše.. aspoň že manžel má rozum :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25092
30.3.21 20:40

@Olyalya Mě se kdysi a vlastně i teď líbí staročeské jméno Vlk, ale uznávám, že to dítě by s tím muselo žít minimálně 18 let, takže jsem zůstala jenom u toho, že se mi líbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4008
30.3.21 20:41
@lleennttiillkkaa píše:
@Olyalya Mě se kdysi a vlastně i teď líbí staročeské jméno Vlk, ale uznávám, že to dítě by s tím muselo žít minimálně 18 let, takže jsem zůstala jenom u toho, že se mi líbí.

Takový jméno se fakt někdy v Čechách dávalo? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
30.3.21 20:42

Hrozný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
30.3.21 20:42

Jak jsem tolerantní, tak toto je fakt už moc, promiň. Co ti to dítě provedlo? Trockij a Tolstoj dobrý, ale v ČR dát toto jméno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
30.3.21 20:45

A jak mu budete říkat zdrobněle-lvíčku? A přitom je tolik hezkých jmen. Opět se budu opakovat, dítě s tímto jménem bude chudák, ve školce, ve škole a celý život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8

@Aduš8 Dobře, děkuji za odpověď. Variace Leoš nebo Leon jsou stejný, jen že Lev je ruská verze. Jsem zapomněla změnit že jsem cizinka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1685

Měla jsem chlapce jménem Lev ve třídě, byl to Rus. Říkali jsme mu Levo, nikdo se mu nesmal, ani to člověku po nějaké době nepřijde.

Ale sama bych to teda nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 20:46

Znam rodinu, co tohle jmeno dali klukovi :pankac: maji myslím jeste dalsi dve deti s mozna jeste horsim jmenem. Nedala bych, cela vesnice si z nich dela srandu.. Ale je to dost divna rodina.
Radsi anonym :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
10917
30.3.21 20:47

Já znala kdysi pána co takové jméno nosil, ale dnes by mu bylo aspon sto let. Myslím, že to jméno je za trest, dej raději Leo, Leoš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat