Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@miisenka píše:
hlupo komolit sa da i Lilien, sestrenica ma 3mes a hovoria jej Lilousik, Lilunacek a podobne hlody..
proč hlupo?
Ahoj,
my máme doma 3 měsíční Lilien, jméno se nám moc líbilo že není žádné tvrdé, říkáme ji Lili, Lilinko, Liloušku. Vybírali jsme aby se nám hodila k Elišce takže máme Lili a Eli. Jméno má docela obdiv, že je neobvyklé takže to mě moc těší že se okolí líbí, ale samozřejmě se našli i ty rypáčci jako že Lilien, co je to za jméno, ale pokud se líbí tak neváhejte a nekoukejte co kdo říká
![]()
Také jsme tak udělali. Nikomu jsme neřekli, jaké jméno jsme vybrali. Malinká už je týden na světě a my si nemůžeme jméno Lilien vynachválit. Líbí se nám čímdál víc.
A od těch, co jsme čekali kritiku, jsme byli pochváleni a ostatní…ani nevíme. Neřešíme to. Pro nás je nádherné a ani sekundu jsme nelitovali toho, že jsme Lili dali. Takže díky holky za názory!!!
Ja mám Lillien a taky ji říkám Lilly, Lillinko, Lillo a moje Mamka ji říká Lulišek ![]()