Jméno pro třetí k cizímu příjmení

Anonymní
15.8.24 20:57

jméno pro třetí k cizímu příjmení

Ahoj, čekáme třetí miminko, prosím nápady na jména :kytka: Máme cizí, ale v Česku se vyskytující příjmení, a dva chlapečky, kteří se jmenují Adrian a Tobias. Pohlaví bude překvapení, vybíráme jméno pro kluka i holku. Líbí se nám méně častá, ale zase ne úplně nezvyklá jména. Nechceme starší česká jména jako František, Anežka, Jan apod. Diakritika být může, zvažovali jsme i tvar Tobiáš. Nechceme ta nejčastější jména jako Jakub, Tereza, Adam, Anna, ta top desítka.
Co se vám třeba líbilo nebo jaká jména máte, nápady? Děkuju :hug:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36169
15.8.24 21:01

Mě se vždycky líbil Kristian a Liliana ale u manžela to nepřišlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7221
15.8.24 21:02

Marian, Mário, Erik, Lukas, Eliáš, Eliot, Theodor

Theodora, mirela, Liliana, liana, Mira, Daniela, Doroty

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
15.8.24 21:08
@Anonymní píše: Více

to byste měli Tobiase i Tobiáše? To je trochu ujeté, ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.8.24 21:10

@vokishka Myslela jsem samozřejmě Tobiáše místo Tobiase, že nám. jako nevadí i háčky, čárky :lol:

  • Citovat
  • Upravit
820
15.8.24 21:11

@vokishka
Myslím, že to bylo myšleno tak, že u staršího dítěte zvažovali tvar Tobiáš, ale nakonec zvolili variantu Tobias.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
123
15.8.24 21:16

Richard a Gabriela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
820
15.8.24 21:19

Sofie, Natálie, Valerie, Laura, Vanessa
Daniel, Damian, Nathaniel, Filip

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
15.8.24 21:29

Ke stávajícím mi tam pasuje Damian nebo Teodor, Noel, Eliot, Timothy. Ještě Elias.
Holka Klaudie, Vivien, Linda, Amelie, Jasmina.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7221
15.8.24 21:32

Ještě mě napadla Marion. Ta by k nim docela seděla :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8897
15.8.24 21:37

Gabriel, Felix, Florian
Timea, Karin, Klaudie

Můžu se zeptat, jak říkáte Adrianovi? Mně se to líbí ten základní tvar, ale právě jsem si nikdy nepovedla představit, jak bych mu říkala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.8.24 21:41

@Midaku Nejradši Adrianku, ale Adri, Adrisku, ale až bude velký, tak se mi nejvíc líbí prostě Adriane. Slyšela jsem i oslovení Ady, Ado.

  • Citovat
  • Upravit
11586
15.8.24 21:47

Mě by se líbil Dorian nebo Samuel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3204
15.8.24 21:51

Noemi, Ester, Kilian, Fabian

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
15.8.24 21:54

Pro holku se mi líbí třeba Scarlet a Sidonie (Sid).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková