Jsem nešťastná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
faith
Povídálka 17 příspěvků 30.11.09 07:35
jsem nestastna

Ahoj holky…ani nevim jak zacit..situace je hrozna a vsechno jsem si to zavinila sama..nechci se moc rozepisovat,uz jsem tady 2× psala,muzete mrknout,abyste vedely presne..proste muj muz je super,ale hlavni problem-nechce dite,ja zase hrozne chci..uz jsem to prestala resit po letech a zacala neco delat..jak uz jsem psala minule..potkala jsem nekoho kdo take velmi chce dite..zname se uz dlouho.(.myslela jsem,ze je to solidni clovek..ale jak jsem se zklamala)..rozhodla jsem se,ze to s nim zkusim,vsechno bylo fajn,zkousely jsme otehotnet atd.parkrat jsme se sesly…a potom..kdyz mu volam,v pozadi krici zenska atd,nakonec mi prijdou od ni sms,ze je jeho pritelkyne a ruzne urazky..on samozrejme zadnou nema,ze??Take se mi vubec 2 mesice neozval..jakoze nic az kdyz jsem mu napsala sms,ze jsem asi v tom tak uz velmi chtel mluvit..nevim co si o tom mam myslet..absolutne jsem znechucena z toho,ze mi lhal..proc proboha chce dite se mnou a pritom ma pritelkyni na ktere mu ocividne zalezi vic nez na me a jeste mi vyklada jak me miluje..kdyz se ani neozve..necha­pu..prosim poradte diky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 30.11.09 08:30

Ahoj,

a nebylo by lepší s někým nejdřív nějakou dobu chodit, poznat ho, jeho rodinu, zázemí a pak teprve plánovat dítě? Očividně jsi o tom člověku moc nevěděla? Dítě je závazek na celý život, i kdyby ses pak s otcem dítěte rozešla, stále se budete muset občas vídat, řešit spolu věci ohledně dítěte…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.09 08:45

Jéžiš, buď ráda, že s ním těhotná nejsi. Tedy nejsi nebo jsi? 8-o Mít dítě s někým, kdo vám nedokáže vytvořit zázemí, kdo má kdovíjaké vztahy kdovíkde - není o co stát. Nakonec bys zůstala v praktické rovině na dítě sama a ještě bys k tomu do nekonečna řešila neustálé komplikace plynoucí z jeho charakteru a způsobu existence.
Být tebou tak nohy na ramena a rychle pryč. Beze srandy, vím o čem píšu. (Proto anonymně. A.)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.09 08:50

Ještě jsem se chtěla optat, zda ten muž je ten, o kterém jsi psala ve své minulé diskusi?

uz dlouho chci dite,moc casu uz nemam.. on stale nechce

Ahoj holky mam takovy problem…uz dlouho se nemuzu rozhodnout co delat..taky musim dodat ze rozhodnost je ma slabsi stranka…jsem vdana 2 roky,dohromady 6let spolu,manzel je o 5let mladsi a je albanske narodnosti je to moc hodny clovek a mam ho rada,myslim,ze bych s nim dokazala zit naveky ma to ale jeden hacek uz dlouho chci dite,moc casu uz nemam..roky leti a on stale nechce,uz jsem z toho zoufala…nevim co mam delat…pred rokem jsem potkala u kamaradky rodinneho pritele…padly jsme si do oka..parkrat jsme se se sesly a rozumely jsme si.on je starsi nez muj manzel a po diteti moc touzi ovsem s tim spravnym partnerem…uz dlouho jsem ho nevidela…ale premyslim o nem…kamaradka mi vzdy rika jak se na me porad pta…nevim,myslimze je to tezke,kdyz s nekym zijete tolik let,ale na druhe strane,nikam to nevede…nekdy si rikam,ze nam to asi neni souzene a mela bych konecne udelat ten krok a jit si za tim co chci ja…co myslite???

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 30.11.09 08:57

Ahoj, a čemu říkáš, „moc času už nemám“? Já jen, že jsem přesvědčená, že je lepší mít dítě později s tím, s kým opravdu chceš a on taky, než ho mít „okamžitě ihned“ v podstatě s kýmkoliv…
Věř, že vím, o čem mluvím, byla jsem taky 2 roky vdaná po pětileté známosti, až po těch skoro 7 letech jsem přišla na to, že on se nezmění a k dítěti se nerozhoupe. Rozvedli jsme se a já se 3 měsícé poté seznámila se svým současným partnerem, za další dva měsíce jsem byla těhotná :oops: . Bylo mi 33, když se Ondra narodil. Není to zrovna málo, ale jsem přesvědčená, že se vyplatilo si počkat na toho, kdo bude chtít být otcem mých dětí.
Pokud víš, že chceš mít děti se svým manželem, promluvi si s ním a dej mu ještě čas, jak už někdo navrhoval, třeba půl roku, a uvidíš… Tak málo času určitě nemáš, aby sis tohle nemohla dovolit, určitě jsou tu i starší maminky a potvrdí ti, že jsou šťastné tak, jak jsou :).

kokos
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 30.11.09 09:00

Ahojda, vypadá to že touha po dítěti je opravdu silná, ale mysli také na to malé, když si ho pořídíš s tím „nesprávným“ tak třeba bude celý život trpět tím, že nakonec neměl tátu nebo že měl špatného tátu. Já bych radši dvakrát měřila a jednou do toho řízla spíš s tim správnym. Věř mi že s takovym chlapem a s dítětem na krku bys byla nešťastná ještě víc :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.09 09:51

Ahoj. Já bych doporučovala tento vztah jednou provždy ukončit a začít budovat nový.Pomalinku budovat,napřed poznat toho člověka,jeho rodinu.

Děťátko určitě přijde.Neboj.A kdy­bych měla kde bydlet,zázemí,ur­čitě bych nečekala zbytečně dlouho.

Ona každá mince má dvě strany.Nikdy nevíme,co se může stát.Mít dítě později má taky svá rizika a manželství se rozvádějí i po 10-20 letech.

faith
Povídálka 17 příspěvků 30.11.09 10:08
ahoj

ahoj holky moc diky za vase rady..i kdyz uz je asi pozde..spise jsem teda znicena z neho a z toho co bude?Jestli se aspon k diteti bude hlasit nebo ne?Kdyz ma teda tu pritelkyni..vzdyt vite s tim ja nic nenadelam,ale predpokladam kdyz lhal uz od zacatku, ze to moc ruzove nebude.ja jsem poznala jeho rodinu dlouho-slusni lide a jeho taky,nikdy bych neco takoveho necekala,jsem z toho v soku a jeho rodina taky..

janacek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.09 10:14

Ahoj, takže teda těhotná jsi?
Gratulujíí :dance: Spousta mamek vychovává své děti bez partnera i tady jich hodně najdeš.

Nebudeš to mít lehký (ani finančně), ale třeba máš blízko rodiče, kteří tě podpoří.

Ten pohled na miminko v náručí stojí i za to.

Hodně štěstí

Janac

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 30.11.09 12:12

Ahoj Faith, já mám takového kamaráda, vždycky to byl děsnej pařič a děvkař, nejdelší známost dva měsíce, nikdy bych nevěřila, že bude mít rodinu. Jednou začal randit se starší ženskou než byl sám, asi jí taky tikaly hodiny, takže se nechala přivést do jiného stavu snad hned na prvním rande 8-o :lol: Já si říkala, že se ta holka snad musela zbláznit, bo já toho kluka znala hodně dlouho, ale frajer jak byl postavenej před hotovou věc, tak najednou otočil o 180. Byl z toho teda pěkně vykulenej, ale něco se v něm zlomilo. Taky to měj rozjeté na více frontách, ale s tou druhou to ukončil, když se dozvěděl o tom těhotenství, takže ta „vyvolená“ o ní ani nevěděla. Ted maj skoro ročního kluka a je z něj vzornej taťka, nikdy bych to do něj neřekla.
Takže dítě dokáže asi dělat divy i s chlapama. Jestli má tedy ten tvůj zájem, tak bych ho hned nezatracovala, určitě po tom děcku touží. V nejhorším vykopnout ho můžeš vždycky, ale držím palce abys nemusela.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 30.11.09 13:13

faith: Poslat k vodě 8-) Sice to nebudeš mít jednoduché sama s děckem, ale ušetříš si do budoucna trápení. Představ si, jak sedíš doma s dítětem a on někde lítá… pořád budeš myslet na to, jestli není s nějakou ženskou a on možná bude :cry:
Mmch. když jsi ho znala tak dlouho, nevěděla jsi, že má přítelkyni?

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47203 příspěvků 30.11.09 15:57

Ahoj.Lže ti od začátku,nemyslim jsi že by se mohl změnit.Dítě zvládneš vychovat i sama a třeba na Vás někde ten pravej čeká a neznamená že bio otec je to nejlepší,znám i spoustu nebio otcu a jsou 100% tátové :wink: .Myslim jsi že touha mít dítě tě trochu zaslepila,ale dětátko je na cestě a to jsi chtěla,to ostatní určitě přijde :wink: .Držím palce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.14 19:13

Jsem na konci svych psychickych sil. Uz nevim kudy kam. Udelala sem nejvetsi chybu v zivote a to nechtene otehotnela s chlapem co si me nevazi a v nadeji ze se zmeni sme to vsude rozhlasili a ja nesla na potrat. Ted sem ve 4 mesici a uz nemuzu. Na dite se vubec netesim, spis naopak, nechci kupovat ani oblecky a dal se premahat. Jeho chci opustit a dite nechci. Je to hrozny a budu tu vsem pro zlost ale tak jak se citim ted, nejradeji bych si hodil masli. Chci dat dite k adokci a pohledy vsech pratel a rodiny nejak prekonat. Chci ho dat nekomu kdo ho bude milovat. Ja ho pri svem psych. stavu asi nikdy milovat nebudu.

vodolejka
Vesmírná mluvilka 30816 příspěvků 02.09.14 19:16

Chápu, že nechceš chlapa, který si Tě nevaží, ale že nechceš svoje dítě, to nepochopím, je to smutné :(

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 02.09.14 19:17

A jaký je vlastně důvod že dítě nechceš? I bez chlapa vám může být dobře.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >