Jsem očkovaná

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
34499
27.10.21 08:49

Jsem ockovana

Ahoj, jsem ockovana na covid a neustale o sobe ctu, ze jsem ovce. Dnes dostanu treti davku a bojim se, ze me nekdo zbije na ulici. Co mam delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4330
27.10.21 08:53

Zavděčit se nemůžeš každému ;) Včera jsem viděla v televizi, jak se zvýšil graf, kde se lidé zase začali chodit očkovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71689
27.10.21 08:53
@vokishka píše:
Ahoj, jsem ockovana na covid a neustale o sobe ctu, ze jsem ovce. Dnes dostanu treti davku a bojim se, ze me nekdo zbije na ulici. Co mam delat.

A oni k té třetí dávce už tetují QR kod na čelo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
27.10.21 08:55

A já včera četla na seznamu, jak odpůrci očkování házeli kameny na očkovací tým. Zajímalo by mě jejich IQ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17148
27.10.21 08:56

Chapu, jak to myslíš, ale tohle je totéž, jako kdyz se za pocitaci a ccovidove diskuse nadavalo Pedrovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10937
@vokishka píše:
Ahoj, jsem ockovana na covid a neustale o sobe ctu, ze jsem ovce. Dnes dostanu treti davku a bojim se, ze me nekdo zbije na ulici. Co mam delat.

Kup si ivermektin tablety z Aliexpressu a rychle to po nich hazej když zacnou a oni jak to budou sbírat, tak stihneš utéct.

Příspěvek upraven 27.10.21 v 10:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9084

Psychiatr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34499
@Ba-stet píše:
Chapu, jak to myslíš, ale tohle je totéž, jako kdyz se za pocitaci a ccovidove diskuse nadavalo Pedrovi…

Tak je opet nova neockovaci, je treba to vyvazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34499
27.10.21 08:57
@ludmilaadamkova píše:
Psychiatr.

Dik, asi si zajdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
27.10.21 08:59

Chapu to spravne ze je to reakce na diskuzi Nenecham se ockovat? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18791
27.10.21 09:00

No hlasuju za to prostě držet hubu…

Ale jestli tě někdo zmlátí i přes to že se budeš chovat jako příčetná osoba a nebudeš máchat lidem okolo podrobnostmi o svém zdraví, tak ho upozorni, že může dostat až 3 miliony v paranormální výzvě za to, že spolehlivě pozná neočkované.

" Výzva pro experiment s odměnou 💵 3 415 000 Kč pro kohokoliv, kdo prokáže schopnost poznat člověka očkovaného vakcínou proti Covid-19 ️‍💉
Paranormální výzva Českého klubu skeptiků SISYFOS vyhlašuje možnost testovat schopnosti detekce lidí, u kterých proběhlo očkování proti onemocnění Covid-19. Je určena každému, kdo je přesvědčený, že na něj nějakým způsobem působí lidé, kteří byli očkování některou ze schválených a v České republice užívaných vakcín proti onemocnění Covid-19.
Máte v přítomnosti takových lidí nepříjemné pocity? Závratě? Cítíte slabost? Jste přesvědčeni o tom, že takového člověka poznáte pomocí svých smyslů nebo se domníváte, že takového člověka dokážete detekovat pomocí mimosmyslových schopností? Pak můžete světu prokázat své tvrzení.
Připravíme ve spolupráci s vámi průkazný dvojitě zaslepený experiment, jehož výsledky pak představíme veřejnosti a vyplatíme vám, v případě prokázání takových schopností, odměnu, kterou garantujeme v rámci Paranormální výzvy. Stačí se přihlásit na emailu 📩 dotazy@sisyfos.cz a my vás budeme kontaktovat pro doladění podrobností experimentu. "

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34499
27.10.21 09:01
@tini píše:
Chapu to spravne ze je to reakce na diskuzi Nenecham se ockovat? :lol:

Tak nejak, uz mi to leze krkem, jak neockovani davaji na odiv, jaci jsou borci, ze oni prece maji ten zdravy rozum a ockovani jsou ti stadni b.bci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1643
@vokishka píše:

Ovce nejsi kvůli tomu, jestli jsi nebo nejsi očkovaná. Ale jestli byl bez uvážení pro a proti důvod, protože to dělají všichni okolo, potom ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34499
@Ou píše:
No hlasuju za to prostě držet hubu…

Ale jestli tě někdo zmlátí i přes to že se budeš chovat jako příčetná osoba a nebudeš máchat lidem okolo podrobnostmi o svém zdraví, tak ho upozorni, že může dostat až 3 miliony v paranormální výzvě za to, že spolehlivě pozná neočkované.

Výzva pro experiment s odměnou 💵 3 415 000 Kč pro kohokoliv, kdo prokáže schopnost poznat člověka očkovaného vakcínou proti Covid-19 ️‍💉
Paranormální výzva Českého klubu skeptiků SISYFOS vyhlašuje možnost testovat schopnosti detekce lidí, u kterých proběhlo očkování proti onemocnění Covid-19. Je určena každému, kdo je přesvědčený, že na něj nějakým způsobem působí lidé, kteří byli očkování některou ze schválených a v České republice užívaných vakcín proti onemocnění Covid-19.
Máte v přítomnosti takových lidí nepříjemné pocity? Závratě? Cítíte slabost? Jste přesvědčeni o tom, že takového člověka poznáte pomocí svých smyslů nebo se domníváte, že takového člověka dokážete detekovat pomocí mimosmyslových schopností? Pak můžete světu prokázat své tvrzení.
Připravíme ve spolupráci s vámi průkazný dvojitě zaslepený experiment, jehož výsledky pak představíme veřejnosti a vyplatíme vám, v případě prokázání takových schopností, odměnu, kterou garantujeme v rámci Paranormální výzvy. Stačí se přihlásit na emailu 📩 dotazy@sisyfos.cz a my vás budeme kontaktovat pro doladění podrobností experimentu. "

Fakt? Dobry :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26366
27.10.21 09:02

Tak na ulici nevykladej každému, že jdeš na třetí dávku :roll: já třeba nepoznám kdo je očkovaný jednou, dvakrát, trikrat a kdo vůbec. Jestli zijes v nejakem světě, kde jsou jasnovidci, kteří to vidí a mlátí za to lidi na ulici, tak to je pak jiná no 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat