Jsem v depresi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
faith
Povídálka 17 příspěvků 13.04.09 20:23
jsem v depresi

ahoj holky jen se chci zeptat na vas nazor…asi 5 let zpatky jsem mela pritele,byla to moje velka laska,strasne jsem ho milovala a snad i on me..no vsechno se pokazilo,proste skoncilo…ale dodnes je v mem srdci..hold pravou lasku odtamtud nevymazete…ted uz vim,ze on byl ta prava…to proto,ze od te doby jsem nikoho tak nemilovala,bohuzel ani meho soucasneho manzela…ten je moc hodny,mam ho rada,ale tam to konci…ale k veci..celou tu dobu jsem s tou laskou nebyla v kontaktu az pred mesicem jsem ho nahodou objevila na internetu…zacaly jsme si psat..tak jsem se dozvedela,ze je take zenaty atd.o nic mi neslo jen zjistit jak se ma..ze zacatku bylo vse ok.ale potom uz psal jak mu chybim atd a ze me chce videt na kamere ve spodnim pradle ,nebo nahou..atd…no byla jsem v soku a urazilo me to..nevim mozna to nemyslel zle,ale proste v tu chvili mi to prislo sproste a taky me to mrzelo,tak sem odmitla a po cele te konverzaci jsem byla nejaka takova rozpolozena,ze se mi chtelo brecet…no a on se od te doby neozval…nevim jak si to vysvetlit,ale radsi bych byla kdyby se to nikdy nestalo…a zustaly jen ty vzpominky z doby kdy jsme byly jste spolu…z tohoto jsem v soku..ale uz to nevratim…nevim

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 13.04.09 20:45

Ale zas na druhou stranu je asi lepší, že to bývalý přítel takto pokazil. Aspoň jsi se vyléčila - SNAD. Než se trápit a třeba pokazit něco, co máš teď. Ne?

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 13.04.09 20:45

Dvakrát do téže řeky nevstoupíš… :wink:

No aspoň máš důvod na něj přestat myslet. Buď se změnil, anebo jsi ho viděla jinak, než jaký ve skutečnosti je. Každopádně to, co Ti navrhoval láska není. To víš sama. A vzpomínky jsou vždycky tak trochu hezčí, než jaká byla skutečnost a všechno špatné jde do pozadí, i tohle jednou půjde. A to hezké co jste spolu kdysi prožili Ti nikdo nevezme… Ale v kontaktu s ním bych už nepokračovala, jaký by to mělo smysl? Už máte každý svůj život.

Nikiki
Ukecaná baba ;) 2398 příspěvků 13.04.09 21:34

asi to bylo znameni abys nahodou nezacala mit zajeci umysly :wink: to prejde. Depka je potvora, mam jednu za sebou, kazdy den jsem si rikala ze me nebude drzet vecne ale to cloveka napadaji takove veci… a uz je pryc a je lip.ta tvoje taky skonci a budes na to koukat hezky s odstupem :wink:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34294 příspěvků 14.04.09 07:25

souhlasim s holkama, dobre pro tebe. je jasne, ze te chce jako bokovku, zadny uslechtily cit v tom neni.

faith
Povídálka 17 příspěvků 14.04.09 08:55

diky moc,myslim,ze mate pravdu a ze to teda nebylo na miste…ja rikam chlapi jsou chlapi,oni premysli jinak nez my…skoda,ze to takhle dopadlo,ale asi to tak melo byt…mozna jak rikate se ukazalo,ze z jeho strany je to spisesexualniho puvodu nez toho srdecniho jako u me…ono to potom asi nejde moc dohromady…nevim…v na­sem vztahu jsem to nejak nevypozorovala,ale to jsem byla mozna zaslepena tou laskou…to uz tak byva..no vsechno zle,je k necemu dobre..chvilku mi potrva nez na to zapomenu..no to uz je zivot…ten se s nama nemazli…tak se mejte a diky ze jste se ozvaly…faith

MartinaP
Kecalka 435 příspěvků 14.04.09 10:00

Ahoj Faith, totéž se stalo i mě. Je to už teda dýl, taky jsem jednoho svého bývalého měla kdysi šíleně ráda a zajímalo mě jak se má, ne že bych chtěla něco na svém současném životě měnit ale prostě jsem si na něj vzpomněla a chtěla vědět co dělá a tak, byla jsem asi taky sentimentální nebo co…no ale on si člověk pamatuje jenom to hezký a když jsem s ním pak mluvila tak jsem byla děsně překvapená, protože se vlastně vůbec nezměnil a byla jsem zklamaná protože se mi s těmi vzpomínkami vrátilo i to špatné a celé ty vzpomínky (teď už samozřejmě jen ty hezký) se pokazily. No a pro Tebe je to taky dobře, bůhví jak by to dopadlo kdyby to takle nepokazil - no jo chlapi. jsou prostě holt jiný než my a zatímco my to bereme všechno spíš srdíčkem tak oni to maj hozený jinak a někdy spíš víc sexuálně. Nenaděláš nic :lol: Ono to bude zas dobrý neboj…někdy je holt lepší nechat vzpomínky tak jak jsou…

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.09 17:09

Faith, tadyten nestoji za to, aby ses kvuli nemu trapila - tak vubec nebud v depresi a raduj se prosimte, ze se takhle vybarvil a nenalitla jsi mu zas. To ej moc dobre, ze se vybarvil. Sice chapu, ze ti je divne, kdyz se ti ty predstavy o nem jaksi zhroutily, ale uvidis, ze nakonec to je dobre, ze se ti to stalo. At ti neni trapne. P.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 09:34

Asi se potrebuju jen vypsat. Otehotnet sem chtela, ale od doby co sem tehotna mam asi deprese. Partner je pres tyden mimo domov kvuli praci a ja byla zas od rana do vecera ve sve praci, potom sem sla s kamaradem na vino (obcas) kde sme popovidali a ja sla domu spokojena a jen sem usla. Nyni smlouva mi skoncila a praci mi neprodlouzili. Cele dny sedim doma sama, obcas zajdu za mamkou nebo sestrou. Kamaradky se odstehovaly do vedlejsich vesnic a v miste bydliste zadnou nemam. Kdyz partner odjizdi na tyden sem smutna a rikam si, co sem komu udelala ze se muj zivot tak podelal. Sem doma bez partnera, i kdyz sem se zkousela zabavit moc veci me nebavi. Kdyz sem u kamaradky co mam ted 3 mesicni mimi, vypada strhane a vzdy mi rika ironicky, ze se mam na co tesit. Vzdy me to spis desi a ja se zacnu jeste vic bat toho co me ceka. Predstava stravit takhle doma 3 roky s ditetem me pride ted dost neprijemna. Jasne ze pro to dite udelam cokoli aby se melo dobre ale proste mam dojem ze muj zivot na nejakou dobu skoncil.

MartinaIrena
Extra třída :D 10244 příspěvků 28.10.14 09:41

Ono záleží, jak to uchopíš. Jasně, že některé věci se s miminkem dělat nedají, ale já jsem třeba dost nezmar, doma mě to neba a tak se snažím s dětmi stále někde být. Za mě nejhorší je, když jsme nemocný. To je doma fakt peklo a jestli budeš mít jen trochu možnost, je super, když ti někdo přijede pomoci třeba jen přiveze silnou polévku nebo vynese smetí a nakoupí. Ale jinak se toho neboj. Doporučuji rozhodit sítě, napiš si klidně seznamovací inzerát, že hledáš kamarádku někde v okolí. Mě to vyšlo, našla jsem a hezky jsme si zpříjemňovaly mateřskou. Nyní už je bohužel zpět v práci a odstěhovala se mi 60 km daleko, ale jsme stále v kontaktu. Drž se a hlavně neseď doma, choď mezi lidi. Určitě hledej holky se společným zájmem, těhule, holky s miminkama. A nenech se strašit.

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 09:42

Jaké si to uděláš, takové to budeš mít. Nevěš hlavu. S příchodem miminka přejdeš na jiné myšlenky, a budeš ráda, že ho máš, a hned se zabavíš. A nikdo neříká, že musíš sedět doma 3 roky an rodičáku, pokud nebudeš chtít. Já sama šla do práce, když měla dcerka 16 měsíců. taky nejsem ten typ, co ho to baví doma sedět a jen se starat o dítě. Potřebuji myslet. Jak jsem nastoupila do práce, hned jsem si přišla užitečná. Tak s enic neboj, možnosti jsou. A můj život neskončil. Ba naopak, dostal novýs směr. Jezdíme s malou k moři, na hory, chodíme do práce, malá šťastná ve školce, tak je to super :dance: :dance: :dance: Ale je fakt, že pokud bych seděla doma na rodičáku 3 a více let, tak bych měla depresi taky :mrgreen:

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17552 příspěvků 18 inzerátů 28.10.14 09:47

Tak vedlejší vesnice není půl republiky. Opravdu si to chce najít nějakou náplň času, která tě bude bavit. I kdyby to mělo být jen sezení u internetu nebo koukání na seriály. Život s dítětem neskončí. Jen skončí jeho současná podoba, kdy byl člověk zodpovědný jen sám za sebe. S dítětem se musí člověk minimálně několik let přizpůsobovat jeho potřebám. Na druhou stranu Ti to otevře zase úplně jiný rozměr toho života. Až se malé narodí, najdi si nějaké mateřské centrum, kam se dá chodit s dětmi na cvičení, plavání nebo na nějaké semináře pro maminky. A důležité je, aby partner pochopil a respektoval, že být doma s dítětem je docela na palici, takže víkendy aby jste trávili spolu a tak, aby to tebe naplńovalo(ne, že on si odjede s kamarády a ty budeš zase doma s dítětem, jako přes týden).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 09:55

Hrozne se ted vseho neznameho bojim. Chybi mi muj normalni zivot. Zacalo me napadat ze sme treba typ zeny co by nemela mit deti kdyz ji prepadaji takove stavy. Snazim se se vsim smirit tak jak to je ale casto me prepadavaji zachvaty breku :,(

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17552 příspěvků 18 inzerátů 28.10.14 09:58

To je kombinace těhotenských hormonů, někdy dokážou s člověkem pořádně zacvičit. :hug:

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 10:00

Ale houby prosím tě. Určitě jsi typ ženy, co má mít dítě, jen tě třeba nebude bavit být izolovaná doma, a nenadchnou tě ani matky s dětmi. Já jsme to tak třeba měla. Společnost jsme vyhledávala hlavně kvůli malé. Jinak na to plkání s matkami nejsem. Chodila jsme do herny, malá tam byla šťatsná, ale pořádně jsem si pokecala, až jsme se vrátila do práce. Hlavně o jiných věcech. A to je moje dcerka to nejkrásnější, co mě v životě potkalo, ale kvůli tomu ještě přece nemusím sedět doma. Jak píšou holky. Zkus si najít nějakou kamarádku v okolí, choď do těch center, a pokud tě ani to nenadchcne, vrať se do práce dříve.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >