Jsem zaujatá?

Anonymní
22.11.20 20:11

Jsem zaujatá?

Ahoj prosím o anonym.

Chtěla jsem se zeptat jak byste reagovali vy na situaci?

Podotýkám že s tchýni nemám moc dobrý vztah a se švagrovou už vůbec.

Dnes jsme bylo pozváni k tchýni na kafe a byla tam i švagrová s dětmi. Situace byla taková ze jsme pili kafe vše pohodě a můj syn jedl buchtu. Měl pití dopito a zvedl se, že si půjde nalit. Moje dcera ho poprosila aby ji taky nalil. No a tchýně se zvedla, vzala mu tu limonáda pro kterou si šel z ruky a nalila holkám a zbytek dokola synovi od svagrove. Syn celou dobu u ní stal, že chce nalit. Nakonec na něj nezbylo tak si musel počkat až se doneslo další. Já vím že to je prkotina. Ale naštvalo mě, že si pro tu láhev šel sám a pak mu ji vzala a rekla, ze je veliký, a že musí počkat.

Jak byste to brali vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1169
22.11.20 20:14

Neřešila bych takovou blbost 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
22.11.20 20:15

Neofrkovala bych se, ale hlasite a klidnym hlasem bych se prede vsemi zeptala, jestli si nevsimla, ze u ni syn stoji. Pak bych si pockala, jak se ztrapni s odpovedi, pac je evidentni, ze ho proste ignorovala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227

A kolik je synovi? nenaštvalo ji že se syn nezeptal ostatních, jestli chtějí taky? asi jí něco štve. kdo ví, co. ale reakce je to zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8236

Nijak. Řešíš naprosté hovadiny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3945
22.11.20 20:16

Asi bych zírala jak puk. Pokud bych se vzpamatovala včas, asi bych řekla, že si syn zvládne nalít sám a požádala tchyni, ať ho to nechá udělat. My ale máme dobré vztahy a kdyby něco takového nastalo, byl by to nějaký podivný zkrat a tak bych to i brala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
22.11.20 20:16

Kašli na to :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1533
22.11.20 20:17
@Anonymní píše:
Ahoj prosím o anonym.

Chtěla jsem se zeptat jak byste reagovali vy na situaci?

Podotýkám že s tchýni nemám moc dobrý vztah a se švagrovou už vůbec.

Dnes jsme bylo pozváni k tchýni na kafe a byla tam i švagrová s dětmi. Situace byla taková ze jsme pili kafe vše pohodě a můj syn jedl buchtu. Měl pití dopito a zvedl se, že si půjde nalit. Moje dcera ho poprosila aby ji taky nalil. No a tchýně se zvedla, vzala mu tu limonáda pro kterou si šel z ruky a nalila holkám a zbytek dokola synovi od svagrove. Syn celou dobu u ní stal, že chce nalit. Nakonec na něj nezbylo tak si musel počkat až se doneslo další. Já vím že to je prkotina. Ale naštvalo mě, že si pro tu láhev šel sám a pak mu ji vzala a rekla, ze je veliký, a že musí počkat.

Jak byste to brali vy?

Ježkovi oči, to je kravina.. a ano je to prkotina. Tak chvíli počkal. Představ si, že když máme rodinou oslavu a donese se polévka v terině, tak taky třeba musíme počkat. Okey nejsem sice dítě, ale neřeš patlaniny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
22.11.20 20:17

Prkotina. Neco jineho by bylo, kdyby na nej nezbylo. Takhle musel jen chvili pockat. Taky to mohla brat, ze se nejdriv naleje holkam. Jakoze galantnost. Pak jestli je ten syn od svagrove hodne maly, tak aby nerval. Kdovi. Neresila bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9338
22.11.20 20:19

Pochopila bych, že to řešíš, kdyby to byla poslední láhev s pitím v domě. Tak si počkal, než se donesla další, no. Jeslti chápu dobře, tak nalila zároveň i tvojí dceři, tak co za tím vidíš za problém? Možná prostě neodhadla množství v lahvi a myslela, že to vystačí.. Nebo synovi hrozila dehydratace? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 20:19

Synovi je devět, já vím jsou to prkotiny, ale ona mu to vzala z ruky když si to nesl.

Ono už toho bylo víc. Tak mě to poslední dobou štve. Kdyby si pro to nešel tak bych to neřešila.

• Citovat
  • Nahlásit
2727
22.11.20 20:20

Jsou tvoje děti tvého muže, nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 20:21

@Serpentini ano jsou.

• Citovat
  • Nahlásit
2727
22.11.20 20:25

Aha, tak to tchýni asi jen nesecvaklo a špatně odhadla množství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 20:25

@Aduš8 to asi nehrozila, ale po suché buchtě měl žízeň.

Já vím, že moje děti jsou starší, ale toto mě vůči němu mrzelo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama