Jsem zralá na léčení?

Anonymní
27.9.20 13:59

Jsem zralá na léčení?

Ahoj, zajímá mě kdy je,,čas,, jít do hospitalizace na psychiatrii? Já tam nechci a bojim se toho šíííleně že tam skončim. Mám agorafobii, úzkosti, depersonalizace, derealizace.. momentálně se bojim chodit ven, nemám žádnou nápln práce, povinnosti žádné, přijdu si zbytečná..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1000
27.9.20 14:01

Včera bylo pozdě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3590
27.9.20 14:05

Teď je ten čas…jdi tam a najdi zase smysl sveho zivota :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 14:07

Já ale léky beru, jen se mi v červnu zhoršil stav.

• Citovat
  • Nahlásit
2293
27.9.20 14:14

A probrala jsi to zhoršení s lékařem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 14:22

@ZuzaM ano, pred par dny jsem presla k novemu psychiatrovi, k te co jsem chodila v cervnu pri zhorseni stavu navysila citalec, 14dni nepomohl tak vymenila za brintellix 10mg ktery sem mela 23dni a nic a pote vymenila za pram20mg ktery beru 46dni. Uz asi nevedela co se mnou, rekla jestli nechci zaridit hospitalizaci, to jsem nechtela.
Presla jsem k jine, mam navysit pram z 20mg na 30mg, chodit kazdy den ven a to musim aspon na 15minut. Proste kazdy den prekrocit ten prah domu a jit. A prijit mam za mesic a uvidi se, pry by mi kdyztak dala escitalopram

• Citovat
  • Nahlásit
20332
27.9.20 14:24
@Anonymní píše:
@ZuzaM ano, pred par dny jsem presla k novemu psychiatrovi, k te co jsem chodila v cervnu pri zhorseni stavu navysila citalec, 14dni nepomohl tak vymenila za brintellix 10mg ktery sem mela 23dni a nic a pote vymenila za pram20mg ktery beru 46dni. Uz asi nevedela co se mnou, rekla jestli nechci zaridit hospitalizaci, to jsem nechtela.
Presla jsem k jine, mam navysit pram z 20mg na 30mg, chodit kazdy den ven a to musim aspon na 15minut. Proste kazdy den prekrocit ten prah domu a jit. A prijit mam za mesic a uvidi se, pry by mi kdyztak dala escitalopram

Terapie ti nedoporučila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 14:31

@holka_z_hor ne o terapiich nic nerikala. Nasla jsem si KBT terapie ale bohuzel 50km odemne, takze premyslim ze si najdu nejakeho psychologa pobliz, bohuzel ty KBT terapie bliz nejsou.. nevim zda by mi psycholog s timto pomohl kdyz neni zamereny na ty KBT terapie

• Citovat
  • Nahlásit
4594
27.9.20 14:38
@Anonymní píše:

Máš ležet doma a nebo ve špitále, kde se o tebe někdo postará. Nebylo by to lepší? Nemám zkušenosti, jen mě to tak napadlo. Já bych se nechala hospitalizovat, pokud bych doma neměla malé děti. Pak je to těžší, tomu rozumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
27.9.20 14:39

Pokud sama cítíš, že to nepomáhá a je ti blbě, tak bych na tu hospitalizaci šla. Máš nějaké příbuzné nebo známé, co ti můžou pomoct? Od června už je to dost dlouhá doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 14:48

O to nejde, já se o sebe postarám jen mi pořád není dobře. Bojim se vem, bojim se že takhle skončim už nafurt a budu k ničemu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 14:48

Koukala jsi na Ostrov nad Ohří? Měla jsem tam několik týdnů partnera. Můžeš tam být ubytována i přes víkend. Proplácí pojišťovna. Co jsem tak četla, dost lidí to tam chválí. :) Pobytu se nebraň, je to těžké, ale za mě lepší než denní stacionáře nebo docházení k psychiatrovi jednou za měsíc/14 dní nebo týden..

• Citovat
  • Nahlásit
2293
27.9.20 14:53

I ten stacionář by byl lepší než nic, když se bojíš hospitalizace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 14:54

To je odemne 300km. Takze opravdu ne

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 14:56

@ZuzaM nevim co je stacionar.. a hlavne vzdycky to nekde je kam bych musela dojizdet a jak jsem psala, bojim se i ven se psem. To si myslim ze nejdrive musim prekonat a chodit ven..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama