Reklama

Jsou alergici více živí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 14.07.10 12:04
Jsou alergici více živí?

Maminky, napadlo mě, jestli některá vás vidí souvislost mezi potravinovou alergií a aktivitou dítěte? Mám na mysli samozřejmě zvýšenou aktivitu! Naše malá je strašně živá a asi bude mít ABKM…pozorujete něco takového? Je to možné, aby to souviselo?

Reklama

Reakce:

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 14.07.10 12:08

Ahoj!

Mám doma alergika, atopika a možná i astmatika a je celkem kliďas. :wink:

AngelinaBalerina
Echt Kelišová 7935 příspěvků 14.07.10 12:12

ahoj, já bych tam tu spojitost teda nehledala, některé dítko je klidné jiné divočejší ale proč souvislost s alergií? malý je taky alergik a je v pohodě

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.10 12:17

Taky bych spojitost nehledala, malý je živý ažaž, divoký a splašený (viz jiná dnešní diskuse:-) a alergický na nic naštěstí není :palec:

laducha
Generální žvanilka 21576 příspěvků 14.07.10 12:44

Mám doma dva atopiky :roll: , jeden je absolutní kliďas, druhý divoch :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >