Jsou tyhle pupínky neštovice?

Anonymní
15.9.19 12:11

Jsou tyhle pupinky neštovice?

Ahojky holky,

Prosím o radu, jsou to neštovice? Malá měla asi před týdnem první pupinem na lokti, tak jsem myslela, zw ji jen něco kouslo. Teď se přidal asi po týdnu další, další na druhé ruce a asi to začíná na dlanich, ale je to vše. Jsem těhotná, 10tt, tak mám trosku strach.

Díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.9.19 12:13

Fotky

Posilam fotky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
12944
15.9.19 12:20

Na neštovice to má divný průběh. Nebudou to spíš molusky? Koukni na web na fotky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 12:29

No podle fotky bych řekla, že jo, ale ten průběh je fakt divný a třeba nám řekla doktorka, že má u holky podezření na molusky a do 1 dne se obsypala nestovicema, takže nejspíš ty pupínky vypadají ze začátku podobně ;) nicméně molusky taky nejsou žádná výhra :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 12:38

Holky, moc dekuju :hug: zítra určitě pojedeme k mudr, aby to hned ráno zkoukla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
24481
15.9.19 12:51

Také typuji molusky to je horší jak neštovice my se jich nemůžeme zbavit už půl roku…byly už pryč a teď je má dcera zase :cert: Dr nám na to nic nedala ani nevím jestli na to něco je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 13:04

A teď na teď dlanich

• Nahlásit
  • Citovat
12944
15.9.19 13:05

@Crystal87 na molusky se dá koupit takový gel, kterým je potiras. Ale je to drahé, dítě to štípe a nám třeba nezabral. Já je likvidují tak, že to propichnu, vytáhnu ten tvrdý vnitřek a desinfikuji betadinou. A jsou dost infekční, takže pokud dítě chodí do kolektivu, může je stále chytat. Jako prevence je dobré posílit imunitu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12944
15.9.19 13:08
@Anonymní píše:
A teď na teď dlanich

Mají ty pupínky uvnitř takovou tvrdou kuličku? Podle toho molusky poznáš.
Jinak jestli půjdete k té doktorce, varujte v čekárně, že máte podezření na infekční nemoc. Ať už molusky, neštovice nebo něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57344
15.9.19 13:11

Nestovice si nemyslim, byla by ted uz obsypana cela. Molusky neznam, nastesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 13:16

@nozu no, jsem si víc než jistá, ze to chytla v jeslickach, tam se všechno chytá jedna radost :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.9.19 13:16

@blumen taky si myslím, ze na neštovice to má rošt pomalý průběh ;)

• Nahlásit
  • Citovat
2854
15.9.19 13:18

@Crystal87 kupte Infecodell, maže se to dvakrát denně 14 dní, prý to většinou pomůže, ale je to podle kožní běh na dlouhou trať

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24481
15.9.19 13:23
@nozu píše:
@Crystal87 na molusky se dá koupit takový gel, kterým je potiras. Ale je to drahé, dítě to štípe a nám třeba nezabral. Já je likvidují tak, že to propichnu, vytáhnu ten tvrdý vnitřek a desinfikuji betadinou. A jsou dost infekční, takže pokud dítě chodí do kolektivu, může je stále chytat. Jako prevence je dobré posílit imunitu…

Propíchnutí mi dcera nedovolí prý to strašné bolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29351
15.9.19 13:24
@Anonymní píše:
A teď na teď dlanich

To bude nemoc ruka noha usta nebo jak se to jmenuje… muze to mit i v ustech jako afty a na nohach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama