Jsou zde maminky, které nepustily dítě do školky - školy?

4026
25.5.21 10:47

Jsou zde maminky, které nedali dítě do školky - školy?

Jen by mě zajímalo, jestli jsou tady nějaké maminky, které nedali své dítě do školky - školy? U kamarádky dvě děti nechodí kvůli rouškám. Nepřejí si, aby roušku dítě mělo celý den na sobě.

Příspěvek upraven 25.05.21 v 10:56

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
116
25.5.21 10:48

Školkové děti roušky mít nemusí. Mě se tedy týká to školkové dítě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8897
25.5.21 10:51

Prosimte oprav ten nadpis…myslela jsem, že tebe dítě nepustilo do školky a nechápala, o co jde… jinak ve školce roušky nejsou. Ve školách ano a z mého okolí všichni do školy chodí. Chtějí děti i rodiče. Roušky někdo neresi, někomu vadí, ale bere to prostě jako fakt.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4026
25.5.21 10:51

@Barca0211 Ano vím, že nemusí mít roušku. A tvé dítě je doma nebo ve školce?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116
25.5.21 10:55
@katyca píše:
@Barca0211 Ano vím, že nemusí mít roušku. A tvé dítě je doma nebo ve školce?

Ve skolce. Doma se uz nudil a vymyslel a bylo vidět, ze mu děti chybí. Kromě toho jedeme za necelé 3 tydny na dovolenou a pak je nase skolka od 21.6. zavrena. Takze chci, at si ještě uzije zabavu s kamarády.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4026
25.5.21 10:57

@Midaku Díky změněno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ariadne
25.5.21 11:11

Dcera ve třídě měla jednu spolužačku. Ta byla doma a smutná, ptz všechny děti ze třídy chodily do školy. Teď už šla, jak skončila rotace na prvním stupni. Najednou to rodičům nevadí, ani test ani rouška. Asi se rozmysleli nebo se konečně zeptali dcery na názor.

Moje sestra nedala devataka, ale ten to má na háku. A sestra je tvrdý popírač a anti ockocvac

  • Citovat
  • Upravit
53518
25.5.21 11:13

Jakmile to šlo, dítě to školky chodí. Kdybych měla školáka, jen kvůli roušce bych ho doma nenechala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mackA159
25.5.21 11:34

U nás jsou třídy plné. Jak školky, tak školy. Jsme malá vesnicka školka/škola.

  • Citovat
  • Upravit
4026
25.5.21 11:40

@Ariadne Tak to tedy sestru nechápu proč ho tam nešoupla, když je popírač covidu.

@admin prosím o opravu nadpisu. Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.21 11:42

Pracuju na malé škole a děti chodí všechny - 100%.
Ale jedna kamarádka nechala dvě školní děti doma (první a druhý stupeň).

  • Citovat
  • Upravit
Ariadne
25.5.21 11:47
@katyca píše:
@Ariadne Tak to tedy sestru nechápu proč ho tam nešoupla, když je popírač covidu.@admin prosím o opravu nadpisu. Děkuji.

Kvůli rouškam a testům. Že je to manipulace atd

  • Citovat
  • Upravit
69118
25.5.21 11:50

Od nás chodí všechny děti. Roušku považuju za škození dětem, ale ještě větší škození je distanční vzdělávání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4026
25.5.21 11:55

@Ariadne Aha. Tak to jo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
25.5.21 12:06

Znám takové.. A je to jejich věc :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin