K moři v zimě za přijatelnou cenu

70
5.1.15 13:31

K moři v zimě za přijatelnou cenu

Ahojky,

kam v zimě k moři za přijatelnou cenu, krom Egypta?

Děkuji
S.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72725
5.1.15 13:35

@sabuska3 ségra se teď vrátila z Tenerife, pokud Ti stačí 25 st :mrgreen: cena v pohodě, 7 dní plná 8900 kč.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
5.1.15 13:35

Známí letí 12.1.na Kanárské ostrovy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
5.1.15 13:36

@AndreaS92 :mrgreen: je to jasný :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
5.1.15 13:37

Chtělo by to ale trošku specifikovat především Vase finanční možnosti ;)
Můžu napsat Keňu, Dominikánskou rep, Dubai - to vřele doporučuji!!! :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2940
5.1.15 13:47

Tak já se vetřu k dotazu.
Podmínky, přes den v plavkách a slunečno. Moře není uplně důležitý, myslím na plavání. Neumím to, po 10 metrech umírám :lol: stačí mi se placatit na břehu a dělat bábovičky.
Strava all, jela bych já a dítě 5. Cenově do 30 za oba? :oops:
Egypt je jasnej, zajímá mě i něco jinýho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
70
5.1.15 13:53

Cenově tak do 50 tis.za dvě dospělé osoby.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
5.1.15 14:01

@sabuska3 Spojené arabské emiráty ;) v Dubai je krásně :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
5.1.15 14:03

@Blackova.K kanárské ostrovy nebo Dubai ;) s Tvoji fin, stránkou spise ty Kanary :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2940
5.1.15 14:07

@AndreaS92 na Kanárech je zima ne? Tu cenu jsem plácla, kdyby mě sledoval manžel, chci pro něj dál zůstat skromná :mrgreen: jdu kouknout na ty emiráty. Mě štve že za dítě co nic nežere budu platit jak za sebe :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14367
5.1.15 14:08

@martina.se a přes jakou cestovku byla? Takhle suprovou cenu jsem nikde nenašla :think: Všude mi vychází minimálně 17000,– za osobu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
5.1.15 14:10

@maraida tak to Ti nepovim, bo netušim.. právě, že to sehnala takhle za super cenu, nechal se překecat i její chlap :think: :mrgreen: zkusím se zeptat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
5.1.15 14:11
@Blackova.K píše:
Tak já se vetřu k dotazu.
Podmínky, přes den v plavkách a slunečno. Moře není uplně důležitý, myslím na plavání. Neumím to, po 10 metrech umírám :lol: stačí mi se placatit na břehu a dělat bábovičky.
Strava all, jela bych já a dítě 5. Cenově do 30 za oba? :oops:
Egypt je jasnej, zajímá mě i něco jinýho.

na kanárek 25 st.. tedy o vánocích.. ségra se vrátila 28, opálená dozlatova, nemohla si to vynachválit. Byli na tenerife. Ale je fakt, že oni tam jeli hlavně kvůli lezení, takže se pohybovali spíš nahoře na sněhu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
5.1.15 14:12

@Blackova.K Jak jsi přišla na to ze je tam zima? :lol: 8o je tam ted nádherně! Jeďte víc na Jih. Na severu bude chladněji. Na štědrý den tam bylo letos 28 stupňů ve stínu nevím co je dle Tebe zima ;) pokud mas tedy větší rozpočet tak ty Emiráty :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5185
5.1.15 14:15
@sabuska3 píše:
Cenově tak do 50 tis.za dvě dospělé osoby.

když budeš hledat např. u německých cestovek a last min. tak by se dala sehnat i Dominikánská republika.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin